Lobby farmaceutyczne rozpętuje kampanię za szczepieniami strasząc ludzi epidemią odry

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Prawie wszystkie zachodnie media uczestniczą obecnie w walce z ruchami antyszczepionkowymi. Wskazuje się przypadek ekspansji wirusa odry, który wydawał się być zupełnie opanowany, a tymczasem w USA i w Niemczech zanotowano ostatnio przypadki zachorowań na tę zapomnianą chorobę.

 

Logika lobbystów koncernów farmaceutycznych jest bardzo dziwna, bo sugerują oni, że brak szczepień części populacji jest zagrożeniem dla wszystkich. Jaki zatem sens miało szczepienie skoro pacjenci jemu poddani również mogą zachorowań na odrę? Czy to nie jest dowodem na to, że szczepionki przed niczym nie chronią i są tylko biznesem?

 

Gdy sprzedaż maleje angażuje się różne środki celem rozkręcenia odpowiedniej kampanii strachu, jak ta podczas rzekomych epidemii ptasiej i świńskiej grypy. Wygląda to tak jakby starano się wytworzyć w społeczeństwie zagrożenie, wyolbrzymiono problem w mediach, a potem może dojść do sprzedania szczepionek bezpośrednio rządom państw, który oczywiście w trosce o obywatela nakażą pod przymusem kary administracyjnej prewencyjne wstrzykiwanie tych podejrzanych preparatów małym dzieciom i dorosłym.

Źródło: www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop

Zatem oficjalnie będzie się sprawiało wrażenie, że to przez "nieodpowiedzialnych rodziców", którzy boją się poważnych uszkodzeń neurologicznych swoich dzieci, obserwujemy powrót takich chorób jak odra. Okazuje się jednak, że mimo szczepień nigdzie nie udało się wyeliminować wirusa. Nie trzeba nawet się specjalnie trudzić, aby dotrzeć do danych Światowej Organizacji Zdrowia z których wynika, że w ciągu dwóch dekad zmniejszono ilość zachorowań o 96%. A według danych z 2014 roku ilość przypadków odry spadła o 50% w porównaniu do 2013 roku. Nie jest po prostu prawdą twierdzenie, że zaczęła się jakaś epidemia. Ona trwa od dawna i wygląda na to, że jest pod kontrolą.

Źródło: www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop

Walka z odrą odbywa się masowo za pomocą słynne szczepionki skojarzonej MMR (measles-mumps-rubella), która ma rzekomo powodować uodpornienie organizmu na świnkę, odrę i różyczkę. Jest to jedno z podstawowych szczepień i na dodatek, jedno z najbardziej kontrowersyjnych. To właśnie szczepionka MMR jest uważana za głównego kandydata do wyjaśnienia epidemii autyzmu. Włoski sąd jakiś czas temu przyznał to literalnie w jednym z procesów jakie wytoczyli rodzice uszkodzonych dzieci.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika jaron22

Ludzie szczepcie dzieci. Nie

Ludzie szczepcie dzieci. Nie wieżcie oszołomom którzy w szczepieniach widzą przyczyny autyzmu i innych chorób. Nie dajcie sobie robić wody z mózgu. Nie ryzykujcie życia własnych dzieci. Bo gdy dziecko zachoruje to potem nie wy będziecie najbardziej cierpieć, tylko ono. Pamiętajcie o tym. Pozatym obecne szczepionki które można kupić (zaznaczam że chodzi mi o szczepionki nowoczesne dostępne za gotówkę, a nie te stare refundowane) są zupełnie bezpieczne i chronią dzieci przed większością chorób, które jeszcze jakiś czas temu zabijały dużą część populacji. Ponawiam apel - Nie dajcie sobą manipulować niedouczonym szaleńcom! Szczepcie dzieci !!

Portret użytkownika Wyzdro

Podaj swoje namiary bo jek

Podaj swoje namiary bo jek ktoś ci uwierzy , zaszczepi dziecko i akurat na u niego wystąpią powikłania to biędzie wiedział kogo do sądu ciągać.Proszę admina aby zachwał Ip wszystkich osobników zazchwalających szczepienia.
Chociaż patrząc po minusach takich oszołomów na tym forum nie ma i za to waz lubię.

Strony

Skomentuj