Liczba ludności na świecie przekroczyła 7 mld, depopulacja gorszych nacji postępuje

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wciąż słyszymy alarmistyczne wieści na temat przyrastającej liczby ludności na świecie. Jest to przedstawiane jako wielki problem, któremu może zaradzić tylko depopulacja, albo uprawy GMO, które mają być panaceum na rosnące potrzeby żywnościowe.Według oficjalnych danych 1 stycznia 2014 roku na świecie będzie 7 miliardów 137 milionów 577 tysięcy 750 osób. W porównaniu do zeszłego roku liczba osobników gatunku homo sapiens na świecie wzrosła o 77 milionów. Największy przyrost zarejestrowano w Indiach, gdzie przybyło 15,6 mln obywateli. Następne w kolejce są Chiny, Nigeria, Pakistan i Etiopia.

Liczba 7 miliardów została przekroczona w 2012 roku. Według prognoz do 2025 roku liczba ludności na świecie przekroczy 8 mld osób. Wzrost liczby ludności dotyczy przeważnie krajów biednych, albo rozwijających się. W Chinach od wielu lat prowadzi się aktywną depopulację poprzez propagowanie wzorca rodziny 2+1, ale w Indiach nic takiego nie ma miejsca, dlatego Chińczycy zastanawiają sięnad liberalizacja swojej polityki do 2+2. Co ciekawe wzrost liczby ludności dotyczy też USA, przybyło tam 2 mln 218 tysięcy obywateli co daje ogólna liczbe ludności na poziomie 317 milionów.

Na kontynencie europejskim sytuacja jest diametralnie różna. Praktycznie wszystkie kraje wyludniają się. Trudno postrzegac za sukces wysoką dzietnośc we Francji, czy nienajgorszą w Wielkiej Brytanii. Większośc dzieci rodzi się tam w rodzinach imigrantów, którzy raczej myślą o zaprowadzeniu tam swoich porządków niż o podtrzymaniu liczebności rdzennych mieszkańców.

Im dalej na wschód tym gorzej. Dramat demograficzny obserwujemy w krajach takich jak Polska czy Rosja. Wygląda to tak, jakby poprzez implementowanie szalonych wzorców kulturowych próbowano ograniczać liczbę ludności gorszej, tubylczej populacji. Połapali się już w tym Rosjanie, którzy zabronili ustawowo promowania postaw nie prowadzących do posiadania potomstwa. Oczywiście wzbudziło to falę protestów na Zachodzie. Przyjżyjmy się uważnie tym, którzy oburzają się w związku z taką obroną przed wyginięciem narodu. Im wyraxnie zależy na tym, aby Słowianie wyginęli i to jak najszybciej.

Niestety w Polsce nie widać na horyzoncie takich polityków, którzy próbowaliby odwrócić negatywne trendy, dlatego jeśli dalej tak pójdzie i Polacy zostaną trwale zniechęceni do posiadania dzieci poprzez ucisk ekonomiczny, grozi nam zagłada jako narodowi. Wygląda to jak zorganizowana akcja zmierzająca do redukcji populacji w sposób niezauważalny dla ogółu. Oczywiście redukuje się nas też poprzez zatruwanie żywności chemikaliami co prowadzi do wzrostu liczby nowotworów. Potem wystarczy zrobić zamieszanie w systemie opieki zdrowotnej i niepotrzebni obywatele  wymierają jak muchy, najlepiej gdy dzieje się to wtedy gdy są już starsi i trzeba ich utrzymywac z publicznych pieniędzy. To bardzo smutne, ale w szerszym kontekście tak to właśnie wygląda.

Starzenie się społeczeństw jest nierozwiązywalnym problemem wielu społeczeństw w Europie. Napływ emigracji z krajów o islamskich korzeniach wskazuje nam na kierunek w jakim zmierza nasz kontynent i nie jest on pozytywny dla mieszkańców starego kontynentu. Następne dekady wskażą nam kierunki rozwoju populacji na świecie, ale raczej nic nie wskazuje, aby cokolwiek miało się zmienić.
 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika brutal

mam pomysła na wyjście z

mam pomysła na wyjście z biedy !!!!!  jest to bardzo proste ,niech każdy z was wyśle mi 1zł a ja zacznę wam przesyłac zaraz po załataniu swoich dziur i w ten sposób będziemy coraz bogatsi chwilę to potrwa ale efekty będą widoczne przykład 10 zł wyślę dzisiaj a w między czasie 100zł wpłynie mi na konto i tak aż do wyczerpania zasobów, każdy ma 1zł żeby wysłać tak czy nie? więc gdzie ryzyko ? to jest mój pomysł, żydzi ręce precz od moich pomysłów .Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

brutal napisał: mam pomysła

brutal wrote:

mam pomysła na wyjście z biedy !!!!!  jest to bardzo proste ,niech każdy z was wyśle mi 1zł a ja zacznę wam przesyłac zaraz po załataniu swoich dziur i w ten sposób będziemy coraz bogatsi chwilę to potrwa ale efekty będą widoczne przykład 10 zł wyślę dzisiaj a w między czasie 100zł wpłynie mi na konto i tak aż do wyczerpania zasobów, każdy ma 1zł żeby wysłać tak czy nie? więc gdzie ryzyko ? to jest mój pomysł, żydzi ręce precz od moich pomysłów .Wszystkiego dobrego w nowym roku.

 ja tam za tego pomysła mam sprawy o anty... coś tam... coś tam...

Portret użytkownika Kruczysko

tez kiedys o czymś takim

tez kiedys o czymś takim pisałem. prosta akcja by kazdy stał sie milionerem :), bierzemy spis ludzi bioracych udział w "zabawie" i losujemy co miesiąc jedno nazwisko, osobe ta przedsatawiamy pozostałym ludziom i wysyłamy złotówke lub iles tam w zalezności od ilości ludzi bedących w zabawie . Losowanie wznawiamy po jakims czasie (miesiac, tydzien np) i oraz gdy kazdy uczestnik przesle tej osobie złotówke. po dokonaniu wpłaty usówamy osobe z listy i lecimy dalej. pod koniec kazdy ma banke na koncie i rozwalamy system :). 
Równiez prosze Syjonistyczne Talmudowskie ścierwo o trzymanie raczek zdaleka od mojego pomysłu Smile
Pozdrawiam
kruk

Karuzela, karuzela....
Świat sie kręci i...   umiera...

Portret użytkownika brutal

ale wiesz o tym że trzeba by

ale wiesz o tym że trzeba by kogoś wydymać i liczyć że ktoś kto wypłacił kilka setek albo tysi, wyciągnie kopyta za nim przyjdzie jego kolej na zbieranie kasy ,na uczciwość to bym nie obstawiał sam też niechciałbym być wydojony a uczciwie to co byś dostał to musiałbyś oddać i została by ci twoja złotówka w innym przypadku to zabawa podobna do zus i us pozdrawiam

Portret użytkownika Kruczysko

źle mnie zrozumiałeś Brutal.

źle mnie zrozumiałeś Brutal. Nie stracił byś praktycznie nic. Więcej wydajesz na piwo :).
Zobacz, złotówka na powiedzmy dwa tygodnie (daje czas na wpłate przez wszystkie osoby) to raptem 2 zł na miesiąc czy to majątek? Owszem liczy się ferplay ale myśle, ze jest to do zrobienia, jesli miałbys pewność, że dostaniesz tą kase to nie wpłaciłbyś? To i tak większa szansa niż lotto :). Owszem pewnie byliby ludzie, którzy zebraliby swój milion i olali resztę ale myślę, że odpowiednio rozgłośnieni juz nigdy nie byliby obdażeni zaufaniem... Dało by sie to zorganizowac tak by kazdy dostał prędzej czy poźniej swoją bańkę Smile
Pozdrawiam
Kruk

Karuzela, karuzela....
Świat sie kręci i...   umiera...

Portret użytkownika Kruczysko

wiesz to zalezy od ilosci

wiesz to zalezy od ilosci ludzi, mozna ustalić 10zł, wtedy liczba ludzi spada, wszystko do dopracowania, jedynie uczciwość była by wazna. Mozna dzielic na grupy by nie czekac całego życia, np grupy po 100tys osob. dzielimy kwote miliona na 100tys i jest "rata" choćby raz na tydzień ale masz pewniaka, pomyśl ile ludzi wydaje grube stówy na totka co miesiąc lub gry liczbowe lub ile wydają na fajki czy browar to nawet 40 zł miesiecznie (taki abonament) ale masz pewniaka, ze za pare lat na twoim koncie pojawi sie 1 milion czy to sie nie opłaca :>?

Karuzela, karuzela....
Świat sie kręci i...   umiera...

Portret użytkownika brutal

tak to się zgadza ludzie

tak to się zgadza ludzie wydają wielki szmal na bzdety ja nawet myślę jak dotrzeć do ludzi już nie chodzi oto żeby dali ale coś im sprzedać i zarobic na 1 osobie 1 zł i w ten sposób zarobić bańke problem w tym że trzeba by mieć kilka baniek żeby to rozkręcić bo w grę wchodzi wysyłka a ta kosztuje więc nawet na szeroką skalę zarobienie 1zł na miljonach ludzi nie jest takie proste

Portret użytkownika Kruczysko

to odwieczny problem i tu sie

to odwieczny problem i tu sie sprawdza stare żydowskie powiedzenie "żeby wyciagnąć pieniadze trzeba włożyć pieniadze" tak to juz jest, ze nawet z dobrym pomysłem, trzeba miec na investycje najpierw. 
Ja chciałem zbudowac pradnice magnetyczną ale koszt zakupienia odpowiedniej ilości magnesów neodymowych plus wytoczenie odpowiednich cześci przerosło mój budrzet... a kto wie co by z tego wyszło..

Karuzela, karuzela....
Świat sie kręci i...   umiera...

Strony

Skomentuj