Lewicowa aktywistka, w imię poprawności politycznej, nie zgłosiła zbiorowego gwałtu

Żródło: 123rf.com

Polityczna poprawność wydaje się często nowoczesną formą cenzury. Jednak wiele wskazuje na to, że ten totalitarny lewacki wymysł jest czymś dużo gorszym i wręcz służy do siania terroru. Okazało się właśnie, że młoda działaczka z lewicowej organizacji "No borders" została brutalnie zgwałcona we Włoskim mieście Ventimiglia, przez kilkunastu murzynów z obozu dla uchodźców. Mimo wielkiej traumy, jej kompani doradzili jej, aby nie zgłaszała przestępstwa na Policji ze względu na aspekt rasowy, "dla dobra sprawy".

 

W głowie się nie mieści, że upadająca europejska cywilizacja doprowadziła do tego, że brutalne morderstwa i gwałty są tuszowane, byle tylko w mediach nie mówiono o fali przestępczości jaką niosą za sobą do Europy tak zwani uchodźcy. Co innego jednak gdy ktoś zostanie okradziony, ale gdy kilkunastu murzynów gwałci przez kilka godzin kobietę, która wierzyła, że można im pomóc, to tuszowanie tego można nazwać jedynie w nieparlamentarnych słowach.

 

Zgwałconej kobiecie "wytłumaczono", że jeśli zgłosi gwałt media zrobią z tego oręż, który spowoduje zniweczenie ich planów popierania świata bez granic. Aktywiści przekonali 30 latkę do milczenia, ale tylko przez miesiąc. Rany duchowe były zbyt wielkie i sprawa zobaczyła światło dzienne mimo prób tuszowania. Dzisiaj piszą o niej wszystkie włoskie media.

 

W sierpniu tego roku we Włoszech miał miejsce podobny zbiorowy gwałt dokonany na szefowej ośrodka dla uchodźców. Fala oburzenia jaka przelała się wtedy przez media została szybko wyciszona. Młodzi muzułmanie są wychowywani w kulturze, w której kobiety są niemal towarem. Środowiska lewackie zamiast wyrażać swoje oburzenie takim nierównościowym podejściem, wydają się wręcz akceptować fakt, że islamista, gdy puchną mu "jaja" po prostu gwałci napotkaną niewierną, a gdy przypadkiem w potrzebie jest kilkudziesięciu młodych chłopów dochodzi do gwałtu zbiorowego.

 

Przecież równe tragiczne zdarzenia miały miejsce w 2012 roku w Szwecji. Jedną z pracownic ośrodka dla uchodźców, 29 letnia matka dwójki dzieci, została zwabiona do pracy i przez 7 godzin gwałciło ją 12 młodych islamistów z Afganistanu, a w miedzyczasie dziesiątki mężczyzn wiwatowało widząc jak postępuje się z niewierną i wyzywało ją. Niekiedy gwałciło ją jednocześnie trzech oprawców. Upodlona kobieta do dzisiaj dochodzi do siebie psychicznie, a jej stan psychiczny jest tak poważnyo, że jeździ na wózku inwalidzkim.

 

Co z tym dramatem zrobiły szwedzkie władze? Skazano 7 z 12 gwałcicieli, a w mediach skwapliwie usuwano jakiekolwiek informacje, które mogłyby sugerować, że przestępcy należą do jakiejkolwiek mniejszości narodowej. Polityczna poprawność każe Szwedom zgadzać się na brutalne gwałty na swoich kobietach. I czy takie samobójcze skłonności społeczeństwa nie kwalifikują go do tego, aby ta islamska armia inwazyjna po prostu wzięła sobie to czego chce?

 

Fala gwałtów na europejskich kobietach nie jest przecież niczym nowym i sądząc po niedawnych narzekaniach młodych islamistów, którym brakuje seksu chyba należy się spodziewać, że to się dopiero rozkręca. Wygląda na to, że bez względu na skalę przestępstw, których dopuszczają się u nas muzułmańscy przybysze, media będą nadal konsekwentnie tuszowały informacje o tym co robią ci islamscy efebowie i jak postępują z kobietami traktując je gorzej niż my zwierzęta.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika abc

A Europa stosuje inne hasło:

A Europa stosuje inne hasło: frontem do klienta. Ale jednak nie do "klienta", bo klientowi nie daje się pieniędzy, jak to ma miejsce z imigrantami. No i nawet nawet nie tylko frontem bo z tekstu wynikia, że i tyłem i ustnie...chyba powinienem napisać: Europa stoi otworem - każdym. Poddaję się: skończyły mi się słowa i zwroty pozwalające choć w ułamku określić skalę tego absurdu.

Portret użytkownika Kozi

Błąd rozumowania. To nie

Błąd rozumowania. To nie Europa, tylko po3.14erdolone lewactwo we władzach EU. Tak samo, jak upośledzona Kopacz nie jest tożsama z Polską. We wszystkim pomagają usłużni, europejscy idioci, którzy będą mieć szczęście, jeśli skończą jak ta naiwna ofiara gwałtu. Jeśli będą mieć mniej szczęścia, to ich krew z tętnic szyjnych popłynie ku chwale - Allahu Akbar.

Czesi, Słowacy, a nawet NIEMCY, SZWEDZI czują się ZDRADZENI przez własne (nie)rządy. Zwykłymi, myślącymi logicznie i umiejącymi przewidywać obywatelami rządzi banda lewaków, o których wolę myśleć, że są debilami, bo w przeciwnym wypadku trzeba by powiedzieć, że są sprzedajnymi q.wami, a podobno lewactwo gardzi pieniędzmi!!!

Portret użytkownika Pacal

Oryginalny jesteś. Ale na

Oryginalny jesteś.
Ale na mertytoryczne odneisienie się do krytykowanej osoby - anie jego wypowiedzi! - i już nie mówiąc o odniesieniu sie do treści którą osoba krytykowana publikuje - czyli bez żadnego uzasadnienia dokonując personalnej napaści - to ciebie nie stać, obrońco feministek i innych głupich lewackich bab? Bo ja swoją pogardę uzasadnić mogę ale nie muszę, skoro to co krytykuję, aż nadto przecież jest oczywiste. Tak oczywiste, jak twój umysłowy poziom i orientacja.

Portret użytkownika 777

To już jest totalitaryzm żeby

To już jest totalitaryzm żeby tuszować gwałt na własnej obywatelce ! Unia eurokołchozu to zbiorowisko obłąkańców chcących zrobić z nas niewolników ! U nas w Polsce mamy takich na pęczki w PO, w PSL i SLD znaleść ich można pełno, za kase sprzedadzą Polskę, a na dodatewk nawet pozabijają tych co się nie poddadzą dyktatowi postkomunistów i masonów !

Portret użytkownika Eragon

Można dać im łatwo do

Można dać im łatwo do rozumienia gdzie jest ich miejsce , wyłapać pojedynczo i wybatożyć pejczem umaczanym w świńskiej krwi , oczywiście obowiązkowo musi widzieć w czym jest bat umoczony,ręcze że to bydło się 2 razy zastonowi nim znów coś takiego zrobi , może trzeba odrzucić miłosierdzie bo wobec tych ludzi , którzy całe życie są trzymani za pysk innej możliwości nie ma . 75% to zdrowi faceci , ale jak jeden z islamistów się wypowiedział na wojnę się nie bierze kobiet i dzieci , tylko kwestią czasu jest to że nam się to obdije czkawką.

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika baca :-)

oj tam oj tam...prymitywna

oj tam oj tam...prymitywna zbrodnia musi być ukarana prymitywnymi metodami inaczej nie nastąpi proces zrozumienia winy...
w tym przypadku rozwiązanie jest tak banalnie proste że niepokojące jest że nikt na to nie wpadł -  otóż rodzina i znajomi tej kobiety powinni dopaśc gwałcicieli i dać ich do zgwałcenia jakiejś mającej napuchniete jaja... świni...
generał Pershing mający kiedyś tam podobny problem z obcinaczami głów islamskimi, złapał parudziesięciu, zabił i pochował zaszywając w skórach świni - jednego wypuscił aby opowiedział ziomkom co się stało i stał się cud - już nigdy więcej islamskie bydło amerykanów nie zaatakowało...

Strony

Skomentuj