Lewacka Europa odpowiedziała na zamachy w Brukseli kolorowankami i zapowiedziami marszów protestu

Kategorie: 

Źródło: twitter

Zniewieścieli europejscy mężczyźni odpowiedzieli na zamachy w Brukseli w swoim typowym wegańskim stylu, czyli organizując happening polegający na malowaniu kolorową kredą na ulicach, rozmaitych pacyfistycznych haseł. Dodatkowo w ramach okrutnej retorsji pojawiły się inicjatywy zmiany zdjęć profilowych na Facebooku.Zapowiedziano również cykliczne marsze pamięci, które mogą się stać łatwym celem dżihadystów.

 

Europa umiera wraz ze swym zniszczonym lewacką propagandą  społeczeństwem i jest to już chyba dla wszystkich oczywiste. Islamiści dokonując tu podboju praktycznie nie doświadczają oporu. Co więcej inwazja jest chętnie opłacana przez podbijanych, w formie zasiłków. W międzyczasie politycy unijni opowiadają dziwne historie, o rzekomym wzbogaceniu kulturowym i zupełnie ignorując związek przyczynowo-skutkowy między obecnością islamskich imigrantów i wzrostem zagrożenia terrorystycznego.

Trzeba zauważyć, że zwykle agresywna cywilizacja podbija pasywną. Islamiści są niezwykle agresywni w swoim podboju i wcale się z tym nie kryją, że ich celem jest przejęcie kontroli nad naszym kontynentem. Oni wierzą w to, że islamizacja całego świata jest ich obowiązkiem, a Europa jest tylko jednym z zaplanowanych podbojów.

Czy zastępy metroseksualnych mężczyzn, którzy zostali wyzuci z agresywności w procesach pedagogicznych, mogą stanowić jakikolwiek opór dla nadciągającej brutalnej islamskiej nawałnicy? Jest to oczywiście pytanie retoryczne. Los zachodniej Europy wydaje się być przesądzony i jest ona skazana na muzułmański podbój.

Jakieś szanse przetrwania ma jedynie Europa Wschodnia, o ile okoliczni przywódcy nie pozwolą na planowany przez Komisję Europejską eksport terrorystów w ramach tak zwanych kwot uchodźców. Aby to jednak było możliwe trzeba w końcu zrozumieć, że Strefa Schengen jest obecnie poważnym zagrożeniem dla Polski, a jedynym rozsądnym rozwiązaniem wyeskalowanego przez Niemców problemu migracyjnego, wydaje się być budowa ogrodzenia na całej długości polskiej granicy, przynajmniej do czasu, gdy nasi partnerzy z Unii Europejskiej zaczną poważnie traktować zobowiązania traktatowe w zakresie zabezpieczenia granic.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika sceptyyk

Bingo!!! Ile razy spotykam

Bingo!!! Ile razy spotykam Arabów i odpowiadamy sobie skąd jestesmy, zawsze spotykam się z wyrazami szacunku, pod adresem Polski i Polaków...  :) A obywateli tzw Zachodniej Europy nienawidzą i gardzą nimi...  A ich  "uczucia" dla tzw izraela i USA to zupełnie inna bajka...    Ale nie miejmy złudzeń, gdy uda im sie z nimi, to "pomyślą" o nas... Większośc naszej historii to walki z Islamem. Kiedyś toczyły się one, na naszych południowych granicach, a czekają nas obrony przed nimi, naszych zachodnich granic. Kiedyś w tych walkach bylismy osamotnieni, a teraz będzie nas więcej  :)  Damy rade!!!  Pozdrówka  :)                      ps gdyby to co dzieje się tam, działo sie u nas, to lali by na nas, "sikiem prostym". Zlewajmy ich, to bezwartościowe kundle...

Portret użytkownika inzynier magister

Jest szansa że to co admin

Jest szansa że to co admin określił jako "eksport terrorystów w ramach tak zwanych kwot uchodźców." się nie zdarzy w europie wschodniej i słowiańskiej ! Trzeba się organizować i bronić przed tymi którzy chcą nas zmanipulować, a są nimi organizacje lewackie sterowane przez masonerię ! KOD i inni antypolacy powinni być rozpracowani przez TVP narodową i inne stacje jako wrogi Polsce element wywrotowy ! Na szczęście minister Waszczykowski pojechał do Łukaszenki by rozpocząć nowy rozdział słowiański który był zniszczony przez partię zdrajców folksdojczowych ! Słowianie powinni się trzymać razem a Łukaszenko to jest słowianin i nie zdradza własnego narodu jak to robili folksdojcze od donka !

Jak widać elity które wierzą w istotę anielską która ma niby nieść jakieś zwodnicze światło chcą wprowadzić dyktaturę policyjno enwuowską i dlatego te zamachy są im na rękę !

Kiedy ZAMACHY w Polsce? - Kowalski & Chojecki 2016-03-23
https://www.youtube.com/watch?v=nZQobmydQzY

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika zyx

Nie pokazujcie takich

Nie pokazujcie takich okropieństw, bo jeszcze kredę zdelegalizują i bedzie ją mozna nabyć tylko w wybranych sklepach za zezwoleniem.
A w ogóle to czy takie malowanie na asfalcie to nie jest przypadkiem wyrazem niechęci do terrorystów i czy jakiś spasiony wieloryb nie zrobi donosu? Przecież ewidentnie widac związek:  wybuch zorganizowany przez allachów -> reakcja wyrażona masowym malowaniem. I wcale nie jest to reakcja poparcia!
Najbardziej tolerancyjnie by było udawać, że nic się nie stało i niczego niestosownego się nie widzi: wybuchło - udawać, że to gaz, leży jakiś trup - udawać że się spił, podskakuje gościu z urwaną nogą - pogratulować mu tego, że z takim zapałem przygotowuje się do bicia rekordu w skokach na jednej nodze. No i wszystko inne w ten deseń, a - bedzie tak tolerancyjnie...

Strony

Skomentuj