Lekarze, którzy odkryli powodujący raka enzym dodawany do szczepionek, giną w niewyjaśnionych okolicznościach

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jest to jedna z najważniejszych informacji dotyczących holocaustu szczepionkowego. O tym nie dowiesz się w prasie ani telewizji, tego nie powie ci lekarz, gdyż mógłby stracić pracę. A niestety, mamy do czynienia z ludobójstwem na skalę jakiej jeszcze świat nie widział. Przekaż tę informację innym, nie pozwólmy globalnym  zbrodniarzom nas wykończyć.

 

Jeśli zobaczycie kogoś w telewizji oczerniającego nieszczepiących dzieci rodziców o współudział w szerzeniu epidemii, czy też jakiegoś lekarza wychwalającego wartość szczepień, to możecie niemal być pewni, że macie do czynienia ze zbrodniarzem, biorącym udział w ludobójstwie. Lub opłacanym agentem mafii farmaceutycznej. Mamy bowiem w ręku bezpośredni dowód – „dymiący rewolwer”: nagalazę.

Czy przez tą informację morduje się lekarzy?

Rzekome ofiary konspiracji szczepionkowej

Już dawno podejrzewaliśmy, że wszystkie szczepionki są skażone czymś co powoduje autyzm, ale także epidemię raka. Teraz mamy potwierdzenie. Dzięki publikacji wywiadu przez naszego wspaniałego rodaka mieszkającego na Florydzie, demaskatora NWO i mafii żydowskiej, Johna Kamińskiego, w którym autor podał wielce alarmującą informację o dodawaniu nagalazy (nazwa skrócona) – enzymu powodującego m.in. raka i autyzm do wszystkich szczepionek (tłumaczenie poniżej). Odważni lekarze chcieli to ujawnić – 10-ciu z nich już nie żyje. Ale ludobójcom nie udało się wszystkich sprzątnąć.

W wywiadzie telefonicznym, o którym mowa poniżej, Dr Ted Broer zastrzegł, że podane informacje są przeznaczone tylko dla alternatywnych mediów i że jest to tylko jego opinia, ale poparta badaniami naukowymi i dokumentami, którymi dysponuje. W szczególności cytuje bardzo znanego lekarza, dr Russella Blaylocka, który przypisuje straszny ból dziecka dostającego drugą lub trzecią szczepionkę (w wieku ok. 18 miesięcy) puchnięciu mózgu na skutek pojawienia się tzw. burzy cytokinowej w wyniku braku witaminy D. Te braki wynikają właśnie z działania poprzednich szczepionek, które zawierają nagalazę. Takie dziecko straszliwie płacze (ang. encephalitic scream) przez kilka godzin, a lekarze mówią, że to jest „normalne” i radzą sobie z tym środkami przeciwbólowymi jak Tylenol (!) zamiast dziecku od razu podać witaminę D w odpowiedniej formie – z białka Gcmaf. Nagalaza bowiem blokuje wytwarzanie tego białka.

Dzieci w tym wieku (im młodsze tym gorzej) nie mają jeszcze rozwiniętej osłonki mielinowej systemu nerwowego, tak więc każda dawka szczepionki, które zazwyczaj zawierają wirusy, aluminium, rtęć, formaldehyd, MSG czy też zwierzęce DNA powoduje autyzm, chorobę Parkinsona i Altzheimera, chorobę Aspergera, padaczkę, astmę, egzemę, alerie itd. To było już wcześniej wiadome, tyle że młode matki najczęściej nie próbują znaleźć informacji na temat szkodliwości szczepionek, ufają opłacanym przez mafię farmaceutyczną lekarzom. zob. np.: My Son’s Vaccine Reaction

Zamordowani holistyczni lekarze na Florydzie byli powiązani z dr Jeffem Bradstreetem i dr Nicholasem Gonzalesem, ten ostatni był słynny na całe USA z wyleczenia Suzanne Somers z raka piersi. Gonzales w ostatnich wywiadach mówił wprost, że jego odkrycia mogą spowodować, że zostanie „przejechany przez autobus”. Wszyscy prowadzili szerokie badania nad autyzmem i jego przyczynami. Dr Ted Broer w wywiadzie udzielonym Johnowi Kamińskiemu ujawnił jakie to są przyczyny. Powiedział też wyraźnie, że „szczepionki służą depopulacji”, tak więc można powiedzieć iż są współczesnym Cyklonem B, tyle że stosowanym w skali całej planety.

Jest też pozytywna strona całej tej historii.

Zarówno raka, jak i pozostałe choroby w tym autyzm i Parkinsona, można bardzo prosto wyleczyć poprzez podawanie Gcmaf – białka łączącego się z witaminą D, co udokumentowano w 59 badaniach naukowych (!). Zamordowany dr Jeff Bradstreet białko to testował u 1100 dzieci autystycznych, z czego u 85% nastąpiła poprawa, a 15% dzieci zostało całkowicie wyleczonych z autyzmu! Podobne rezultaty powinno się obserwować w przypadku innych chorób, w tym raka. Niestety, laboratoria europejskie produkujące to białko , jak podaje dr Broer, zostały zamknięte w tym samym czasie gdy zamordowano lekarzy.

----

Najwyraźniej lekarze, którzy zostali zabici na Florydzie odkryli, że enzym białkowy nagalaza jest UMYŚLNIE podawany populacji poprzez szczepienia. Nagalaza ZATRZYMUJE witaminę D przed wiązaniem do białka Gc.

To całkowicie niszczy naturalną zdolność ludzkiego ciała do zabijania komórek rakowych. Nagalaza jest białkiem, które jest również tworzone przez wszystkie komórki rakowe. Enzym ten jest również w bardzo wysokich stężeniach u austystycznych dzieci. I oni UMIESZCZAJĄ ją w szczepionkach! Zapobiega to wykorzystywaniu przez organizm witaminy D niezbędnej do zwalczania raka i zapobiegania autyzmowi. Nagalaza wyłącza system odpornościowy. Jest również znana z powodowania cukrzycy typu 2. Więc w zasadzie… nie zabijali tych lekarzy, ponieważ odkryli oni lekarstwo na raka, czy odnieśli sukces w leczeniu autyzmu… zabijają ich ponieważ ci lekarze prowadzili badania i mieli dowody na to, że szczepionki które wstrzykują naszym dzieciom POWODUJĄ obecny kryzys raka i autyzmu! Lekarze, których zabili na Florydzie współpracowali i przygotowywali się do upublicznienia tej informacji.

Elementarna zasada depopulacji: uczyń prawem to, że dzieci muszą być zaszczepione, aby mogły uczęszczać do szkoły.

Nie ma potrzeby używania komór gazowych, gdy szczepionki zrobią zamiast nich robotę powoli i po cichu.

Dr Ted Broer przekazuje w poniższym nagraniu informację o nagalazie. Wyjaśnia to o wiele lepiej niż ja. Nagranie to jego wywiad w Hagmann & Hagmann z dnia 25 lipca. Dr Ted Broer przekazał to w raporcie The Hangmann & Hangmann, po niecałej godzinie trwania audycji, ich trzygodzinny program zdjęto i każda z linii, której starali się użyć, była rozłączana... a później ich serwery padły. Był podenerwowany przekazując tą informację... obawiał się, że zostanie usunięty w stylu Hastingsa, zanim zdąży przekazać to opinii publicznej. Więc wysłuchaj jego krótkiego nagrania. To około 19 minutowe nagranie, ale najważniejsze informacje padaja w pierwszych 10 minutach. To zdecydowanie najważniejsza informacja jaką kiedykolwiek słyszałem. I musi być rozpowszechniona. PROSZĘ, WYSŁUCHAJ TEGO KRÓTKIEGO NAGRANIA!

 

Źródła:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zamordowani-holistyczni-lekarze-odkryli-powodujacy-raka-...

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/71786-zamordowani-holistyczni-...

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.1 (9 votes)

Komentarze

Portret użytkownika krzy

ciekawe jak długo poczekamy

ciekawe jak długo poczekamy aż rodzice zaczną ścinać sługi karteli farmaceutycznych a potem do góry po piramidzie..

Portret użytkownika Pio

dlugo,bardzo dlugo bedziesz

dlugo,bardzo dlugo bedziesz czekal,niemasz najmniejszego pojecia z jaka zajadloscia te matki i ojcowie te prawde przesladowac i niszczyc beda ,tak to jusz jest ,bylo i bedzie i nic tego niezmieni,diabel trzyma wszystko w rekach.

Portret użytkownika emma57

Skoro nie ma wątpliwości, że

Skoro nie ma wątpliwości, że szczenienia są formą depopulacji - bo rtęć, aluminium, czy inne szkodliwe składniki dodawane są do iniekcji specjalnie, żeby zaszczepiony ciężko zachorował - to dlaczego nie podjąć działań polegających na zdobyciu używanych dawek szczepiennych i ich szczegółowym zbadaniu pod kątem składu.

Niech się wytłumaczą, z jakiego parszywego powodu dodają do szczepionek trucizny.

To samo z chemtrailsami. Ktoś musi dotrzeć do debila, co lata i rozpyla. Zabrać preperat i go zbadać, a wyniki upublicznić.

Trzeba działać po chamsku, bo przejdziemy, jako rasa, do historii.

Portret użytkownika KaCCCaP

Dziwnym trafem nikt nie może

Dziwnym trafem nikt nie może tego zbadać\nie chce\nie podaje do mediów. Te plotki o truciznach w szczepionkach można sobie wsadzić tam gdzie słonko nie dochodzi. Tak samo z chemitrails, ale są nawiedzeni, którzy w to wierzą.

17.09.1939 - 1991 - okres zniewolenia przez okupanta rosyjskiego

Portret użytkownika MiamiVibe

Koncerny dysponują

Koncerny dysponują odpowiednim zapleczem technologicznym, informacyjnym, kadrowym oraz przede wszystkim finansowym aby wiele z ich machlojek pozostało ukrytych, bo liczą się dla nich jedynie zyski, a życie człowieka mają tak jak to ująłeś tam gdzie słońce nie dochodzi Smile Nie wiem czy można nazwać nawiedzonymi ludzi, którzy po prostu zaczynają bać się o swoje życie i analizować otaczającą ich rzeczywistość, skądś indziej niż szmatławy TV...

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Koncerny mają armię pretorian

Koncerny mają armię pretorian. Oficjalnie nazywają się ''ochrona,'' a realnie wygląda to tak że ta ochrona np w kartelach farmaceutycznych jest zawsze uzbrojona w broń automatyczną oraz nie biorą do tej pracy nikogo poniżej odbytej służby wojskowej jako komandos lub z innych jednostek specjalnego przeznaczenia. Czego oni tak pilnują, że trzeba zatrudniać do tego celu samych wyszkolonych fachowców od brudnej roboty? Sami wyciągnijcie wnioski.

Portret użytkownika KaCCCaP

Chcesz powiedzieć, że wśród 7

Chcesz powiedzieć, że wśród 7 mld ludzi nie ma ani jednego bogatego "nawiedzonego", który byłby skłonny wyłożyć nawet 10 mln dolarów na reklamę "rewelacji" swoich nawiedzonych kolegów w gazecie?

17.09.1939 - 1991 - okres zniewolenia przez okupanta rosyjskiego

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj