Lekarze i dziennikarze oceniają skalę fałszowania oficjalnych statystyk dotyczących koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Najnowsze śledztwo dziennikarskie na dużą skalę połączyło najbardziej rażące fakty dotyczące korupcji, oszustw z oficjalnymi statystykami i nieznajomością pandemii na szczeblu państwowym. Obszerny artykuł został przygotowany przez pracowników niezależnego portalu dziennikarskiego SciDev.Net we współpracy z lekarzami z całego świata.

 

Zawiera on potwierdzenie ogromnej liczby faktów ukrywania informacji, nadużycia władzy i korupcji podczas pandemii koronawirusa. Dane obejmują okres za cały ubiegły rok i kilka jego miesięcy.

 

Najczęściej takie wydarzenia miały miejsce w krajach Ameryki Południowej, Afryki i Azji. Na podstawie otrzymanych informacji autorzy dokumentu wnioskują, że na świecie rozwinęła się nie tylko epidemia infekcji, ale także pandemia korupcji. Co więcej, jej rzeczywisty zakres być może można będzie określić dopiero po latach. Pierwsze szacunki są już oczywiste. Oto niektóre z najbardziej uderzających faktów ilustrujących ten obraz.

 

Ograniczenia wolności informacji - szereg badań pokazuje, że oficjalne statystyki w niektórych krajach radykalnie różnią się od rzeczywistych danych testowych dotyczących koronawirusa (na przykład w Kenii i Zambii). Jednocześnie rządowe organy ds. zdrowia i statystyki albo celowo publikują fałszywe informacje (jak w Indiach), albo całkowicie ukrywają je na oficjalnych stronach internetowych (w Brazylii). W tym ostatnim przypadku, po orzeczeniu Sądu Najwyższego, na stronie miejscowego ministerstwa zdrowia ponownie pojawiły się przerażające dane, ale dopiero pół roku później. Czasami liczby są później korygowane i zbliżają się do rzeczywistości. Stało się tak w Meksyku (liczba zgonów wzrosła o 60%).

 

Co jest najniebezpieczniejsze, indywidualni działacze i organizacje, które próbują zwrócić uwagę na rzeczywisty stan rzeczy lub zadają pytania oficjalnym strukturom, są w taki czy inny sposób prześladowane. Po krytyce prezydenta Filipin Rodrigo Duterte i jego rządu, założycielka lokalnego portalu informacyjnego Rappler, Maria Ressa, została za każdym razem wystawiona na masową falę fałszywych pogróżek i procesów sądowych. A czołowy lekarz i ekspert ds. zdrowia został wyrzucony z grupy roboczej Covid-19 po tym, jak nie zgodził się ze stanowiskiem Duterte.

 

Korupcja w opiece zdrowotnej - dość logiczne jest założenie, że w odpowiedzi na kryzys zamówienia publiczne na niezbędne środki medyczne będą przebiegać w sposób uproszczony. Ogólnie wygląda to dość rozsądnie. Niestety logiczne jest założenie, że nadużycia są nieuniknione przy takim podejściu. Nawet Biuro ONZ ds. Narkotyków i Przestępczości zauważyło, że koszt szczepionek jest dyskutowany między poszczególnymi rządami i producentami leków za zamkniętymi drzwiami. Ostateczny koszt dawek pozostaje ukryty i może się radykalnie różnić w zależności od stanu.

 

Bezpośrednie zamówienia rządowe (brak konkurencji) w meksykańskiej opiece zdrowotnej wzrosły z 78% (w 2019 r.) do 95% (w 2020 r.). To skłoniło niektóre agencje medyczne i rządowe do używania masek, które kosztują pięć centów amerykańskich, podczas gdy inne używają masek po 20 dolarów za sztukę. W Pakistanie rozwinęła się niebezpieczna sytuacja związana z rosyjskim lekiem „Sputnik-V”. Kliniki komercyjne sprzedają jedną dawkę za 1,6 razy więcej niż kosztuje darmowe centra szczepień. Lokalni lekarze anonimowo informują, że z powodu tej różnicy w kosztach i rentowności drogi dostarczania szczepionek są z góry określone.

 

Rządowe zaprzeczenie pandemii - w czerwcu ubiegłego roku prezydent Tanzanii John Magufuli powiedział, że kraj jest całkowicie wolny od koronawirusa. Niemal natychmiast po tym rząd przestał publikować statystyki dotyczące liczby przypadków. Magufuli zmarł. Co więcej, pozornie gromadzenie tych danych stało się jeszcze gorsze niż wcześniej, ponieważ agencje rządowe praktycznie nie zareagowały na pandemię. Magufuli zmarł nieco ponad miesiąc temu, według oficjalnej wersji z powodu problemów z układem sercowo - naczyniowym.

 

Nowa prezydent kraju, Samia Suluhu Hassan, powiedziała już, że wiele autorytarnych środków wprowadzonych przez jej poprzednika zostanie ponownie rozpatrzonych w Tanzanii. W szczególności, aby przeciwdziałać epidemii Covid-19, zostanie utworzone specjalne ciało, w skład którego wejdą naukowcy i lekarze.

 

Jednak eksperci zaznajomieni z lokalną sytuacją zauważają, że po pierwsze stracono już czas i nie można nadrobić szkód, a po drugie drakońskie przepisy ograniczające wymianę informacji o pandemii nie zostały jeszcze anulowane. W rzeczywistości każdy Tanzańczyk, który pisze w Internecie o kimś umierającym z powodu koronawirusa, ryzykuje pójściem do więzienia na rok lub zapłacenie grzywny w wysokości ponad dwóch tysięcy dolarów.

 

To tylko niewielka część dowodów zebranych przez zasób SciDev.Net z całego świata na temat nieodpowiedniej reakcji agencji rządowych na globalny kryzys. Wnioski z dochodzenia są dość oczywiste.

 

Brak aktualnych informacji prowadzi do błędnej alokacji ograniczonych zasobów ludzkich i materialnych. W rezultacie kraje w najlepszym przypadku marnują pieniądze, a w najgorszym jest więcej ofiar śmiertelnych. A założenie, że mogą istnieć otwarte statystyki i zamknięte „do użytku wewnętrznego”, jest zasadniczo błędne. Niewiele osób zaryzykuje wycieki, a potem jeszcze większe szkody dla własnej reputacji. Dlatego jeśli oficjalne dane znacznie odbiegają od rzeczywistości, to oficjalna reakcja na epidemię jest z zasady nieskuteczna.

 

Rozbieżności między statystykami publikowanymi przez agencje rządowe a obecnym stanem rzeczy prędzej czy później stają się oczywiste. Podważa to zaufanie do władz i prowadzi do odrzucenia nawet późniejszych odpowiednich decyzji.

 

Bezsporne ograniczenia w rozpowszechnianiu istotnych informacji nie powstrzymują paniki, a wręcz przeciwnie, tylko ją pogłębiają. Teorie spiskowe kwitną, w tym antyszczepionkowe, a zaufanie do struktur rządowych spada jeszcze bardziej. W efekcie ludzie nie mają pojęcia o aktualnym stanie rzeczy i jeszcze bardziej boją się nie tylko wirusa, ale także rządów.

 

Marnotrawstwo środków wyczerpuje budżety, który można by przeznaczyć na realną pomoc dla ludności.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika baca

o tym że pandemia to jedna

o tym że pandemia to jedna wielka lipa wiedzieli nieliczni od samego poczatku - ci którzy wiedzą że obecny świat jest w uscisku żydokomuny...
żydokomuna ma bowiem to do siebie że jeśli gdzieś wybucha prawdziwa katastrofa lub nieszczęście to jest aż do przesady TUSZOWANA np czarnobyl lub te masowe stratowanie na stadionie w moskwie...
a skoro koronopanika była od poczatku groteskowo nadymana to oznacza tylko jedno że jest FAŁSZYWA, bo chodzi o przykrywke do planowanego przez żydokomunę ludobójstwa...

 

Portret użytkownika Zn

 Mamy już tyle wiedzy, że

 Mamy już tyle wiedzy, że można poniższe założenia porównać ze stanem faktycznym:

Cytat z ,,Całkowite wymieranie ludzkości jest blisko"  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/04/cakowite-wymieranie-ludzkosci-jest.html?q=Ca%C5%82kowite+wymieranie+ludzko%C5%9Bci+jest+blisko+-+07.04.2021

 

,,Karol Marks, 1818 - 1883, (oficjalny - dopisek mój) ojciec marksizmu, napisał w imieniu kontrolowanych przez elity kręgów finansowych swoją książkę „Das Kapital”, wyjaśniając ich podstawowy plan całkowitej kontroli nad światem. Najważniejsze punkty są wymienione poniżej, umożliwiając czytelnikom stwierdzenie, jak daleko zaszli, mając kontrolę nad ludzkością;

   - skorumpować młodzież fałszywymi zasadami
    -zniszczyć rodziny
    -dominować nad ludźmi poprzez własne zło
    -profanować sztukę i hańbić literaturę
    -zniszczyć szacunek dla religii
    -angażować księży w skandaliczne historie
    -wprowadzić nieograniczony luksus i szaloną modę
   - siać nieufność między klasami społecznymi
    -toksyczny pracodawca i relacje zaburzone relacje z pracownikami
    -podburzaj ludzi przeciwko bogatym
   - zrujnować rolnictwo przez industrializację
    -podnosić płace bez korzyści dla pracowników, (inflacja)
    -wywołać wrogość między narodami
    -spraw, aby niewykształceni rządzili (niewykształceni w ogóle i owszem tacy się czasem trafiają ale rzecz polega na tym że rządzą niewykształceni właściwie, ,,kierunkowo". I tak z naszego ,,pola":  historyk bankierem i premierem, informatyk ministrem ,,zdrowia", inżynier elektryk szefem GIS a razem wzięci z sitwą ,,niezależnych elkspertów" naganiacze koncernów farmaceutycznych - dopisek mój )
   - szantaż nieudanych urzędników państwowych (mierny ale wierny - taki zrobi wszystko temu kto nie ukarze go za jego wpadki)
    -stworzyć monopole pochłaniające bogactwo (obecnie znane jako ,,korporacje" - dopisek mój)
    -przygotuj się na światowe bankructwo poprzez kryzysy gospodarcze, które mają miejsce teraz (zawsze były planowane, tak jak obecna plandemia i ,,lokdałny" - teraz to wiemy - dopisek mój)
   - koncentrować msze na popularnych rozrywkach, koncertach popowych (zmiany w liturgii, trywializacja sacrum, głoszenie ,,ewangelii człowieka" czyli tego co chcą ludzie a nie co życzy sobie Bóg - zakładając sensowność  przekazu biblijnego.  W skrócie ,,ekumenizm"  - dopisek mój)
    -szkodzić zdrowiu ludzi poprzez toksyczne szczepienia (nie wiem czy to napisał Marka aka Mordechaj ale tak jest - dopisek mój).

Portret użytkownika syriues

Faszystowskie wladze Europy

Faszystowskie wladze Europy nie wiedzą co dalej maja robic,bo kontener z icj bronia biologiczna zostal zdemaskowany i bill juz nie ma ochoty na pogaduszki przed kamerami.

Pandemia dojdzie do momentu w ktorym stanie sie farsa i rzady upadną. Zobaczymy jak teatr bedzie sie ciagnal dalej. W Niemczech dalej udaja ze jest.jednak reżyseria juz nie ta.

Portret użytkownika inzynier magister

Rząd Wielkiej Brytanii

Jeśli Anglicy oficjalnie zgłaszają prawie 1000 zgonów to ile tysięcy jest w Polsce ?!?! Szatańskie doświadczalne preparaty biologiczne mordują Polaków ! a ilu ludzi zostało kalekami bo stracili wzrok ?! to jest hitlerowska działalność, i to w Polsce te żrobią ci hitlerowcy ! a przecież sąludzi którzy umarli jakiśczas po wstrzyknięciu i ich się nie liczy ! liczątylko tych którzy zmarli nagle tuż po szczepieniu ! z pewnością to są zaniżone dane !!!!

Rząd Wielkiej Brytanii zgłasza 847 zgonów, 12 urazów mózgu, 112 przypadków utraty wzroku po zastrzykach przeciwko Covid. 

W sumie wystąpiło 626 087 działań niepożądanych, 132 528 zgłoszono w przypadku firmy Pfizer i 492 105 w przypadku AstraZeneca. Suma ta jest o prawie 70 000 większa niż w raporcie z poprzedniego tygodnia.

LONDYN, Wielka Brytania, 16 kwietnia 2021 r. (LifeSiteNews) – Według oficjalnych danych po zastrzykach przeciwko COVID-19 nastąpiło 847 zgonów i ponad 626 000 skutków ubocznych, w tym ponad 11 000 zaburzeń psychicznych, 771 ataków padaczki i 12 urazów mózgu.

Rząd Wielkiej Brytanii opublikował najnowszą cotygodniową aktualizację dotyczącą skutków ubocznych i zgonów po podaniu pospiesznie opracowanych zastrzyków przeciwko COVID-19. Od 8 grudnia do 5 kwietnia podano 31,6 miliona pierwszych dawek i 5,4 miliona drugich dawek.

Mimo uporczywych twierdzeń ministrów i mediów głównego nurtu o bezpieczeństwie zastrzyków, oficjalne dane przedstawiają nieco inny obraz.

Do 5 kwietnia odnotowano 314 zgonów po wstrzyknięciu Pfizera, 521 po wstrzyknięciu AstraZeneca i kolejnych 12 zgonów po wstrzyknięciu, których nie zidentyfikowano jako żadnego z dwóch, co dało w sumie 847 zgonów.

W sumie wystąpiło 626 087 działań niepożądanych, 132 528 zgłoszono w przypadku firmy Pfizer i 492 105 w przypadku AstraZeneca. Suma ta jest o prawie 70 000 większa niż w raporcie z poprzedniego tygodnia.

Po wstrzyknięciu szczepionki Pfizera nastąpiły 42 „spontaniczne poronienia” (poronienia), a po wstrzyknięciu AstraZeneca miało miejsce 19 poronień oraz dwa martwe porody.

Po ukłuciu Pfizerem nastąpiło 38 napadów paniki, 5 przypadków samookaleczeń lub prób samobójczych oraz łącznie 2115 zaburzeń psychicznych. Jednak liczby te były przyćmione przez skutki zastrzyku AstraZeneca, w którym doszło do 152 ataków paniki, 8 przypadków samookaleczeń i prób samobójczych, 50 przypadków „myśli samobójczych”, 2 samobójstw i łącznie 9124 zaburzeń psychicznych. Razem po dwóch zastrzykach wystąpiło 11 239 zaburzeń psychicznych, co stanowi wzrost o 1200  w porównaniu z poprzednim tygodniem.

Odnotowano ponad 2200 zaburzeń narządów rodnych i piersi, a także prawie 20000 zaburzeń oddechowych, w tym 15 przypadków obrzęku płuc i 456 przypadków zatorowości płucnej (zablokowanie naczynia krwionośnego w płucach).

Odnotowano ponad 450 zabiegów chirurgicznych przeprowadzonych na skutek przyjęcia zastrzyka.

Odnotowano 6877 zaburzeń naczyniowych  po przyjęciu zastrzyka, w 360 przypadkach była to zakrzepica żył głębokich. Odnotowano również ponad 7900 zaburzeń krwi.

Zarejestrowano 6552 zaburzeń pracy serca po wstrzyknięciach, ze 125 zatrzymaniami krążenia, 166 zawałami mięśnia sercowego (atakami serca) i 36 przypadkami niewydolności serca i zastoinowej niewydolności serca.

Wystąpiły również 8432 przypadki zaburzeń wzroku po wstrzyknięciach, przy czym 112 osób straciło wzrok, a 10 osób cierpiało na tymczasową ślepotę.

Jak dotąd wystąpiło 119 przypadków zespołu Guillain-Barré (GBS), 472 udarów i 559 przypadków „paraliżu twarzy”. Zgłoszono dodatkowe 13 przypadków choroby Parkinsona, 771 ataków padaczki i 12 urazów mózgu. Wystąpiło ponad 131 000 zaburzeń układu nerwowego, z czego 99 było śmiertelnych.

Po dwóch wstrzyknięciach nastąpiło również 12 892 infekcji, z których 2 dotyczyły wirusa Epsteina-Barra i ponad 600 przypadków COVID-19.

Po zastrzykach doszło do ponad 4100 „urazów” i 2224 zaburzeń układu odpornościowego, z 84 przypadkami wstrząsu anafilaktycznego i 646 reakcjami anafilaktycznymi.

Po wstrzyknięciu preparatu AstraZeneca wystąpiły również 4 przypadki mukowiscydozy i 4 przypadki porażenia mózgowego.

Statystyki pojawiają się w sytuacji, gdy Wielka Brytania kontynuuje stosowanie zastrzyku AstraZeneca, pomimo tego, że wiele krajów wstrzymuje jego stosowanie z powodu obaw o związek między eksperymentalnym wstrzyknięciem a zakrzepami krwi.

Dania była pierwszym krajem, który ogłosił, że całkowicie zaprzestanie stosowania zastrzyku AstraZeneca.

Najnowsze dane europejskie pokazują, że po wstrzyknięciu szczepionki Pfizer na COVID-19 doszło do 4 036 „zgonów”, a także doszło do zgonów po podaniu zastrzyków wykonanych zarówno przez Moderna jak i AstraZeneca.

Kolejnych 20 zgonów zgłoszono po wstrzyknięciu preparatu firmy Johnson & Johnson, co w sumie skutkowało 7212 zgonami zgłoszonymi władzom europejskim po zastosowaniu zastrzyków przeciwko COVID-19.

Tłum. Sławomir Soja

SZCZEPIONKOWE ZNAMIĘ BESTII TO PRAWDA ! SZATAŃSKIE ELITY UFO NWO CHCĄ NAS ZHYBRYDYZOWAĆ !!!

https://www.bitchute.com/video/kYmwXKkZe3pc/

jak widać niektórzy dostali napadów paniki i depresji oraz chęci samobójczych po wstrzyknięciu doświadczalnych preparatow enwuowskich ! to jest prawdopodobnie skutkiem zmian genetycznych, ale i w mózgu pacjentów ! do tego nie wiemy ile i jakie nano cząstki działają zaraz po dostaniu się do mózgów, a wiadomo że 5G indukuje się w tych preparatach i potem w organizmach biednych ludzi którzy dali się namówić !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika tubylec

Testy używane do wykrywania

Testy używane do wykrywania c19 nie nadają się do tego i pokazują fałszywe wyniki. I w oparciu o ten fakt wszystkie statystyki można spuścić w kibel. To powinno być jasne i zrozumiałe dla każdego kto ma mózg i go używa, że pandemia wywala się już na etapie testów. I wszystko co dalej zbudowane na tych fałszywych testach to już jest kolejną mutacją kłamstwa. Co tu dalej strzępić jęzor .. wszystko już zostało powiedziane i każdy kto interesuje się tematem i potrafi składać fakty w większy obraz już wie co tu jest grane.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Nie ma takiej choroby jak

Nie ma takiej choroby jak COVID. To co powoduje koronawirus to znane od tysiącleci zapalenie płuc. Nie można mówić, że nikt nie umiera na zapalenie płuc, ale nie ma absolutnie żadnej pandemii nawet gdyby hipotetycznie ta odmiana genetycznie zmodyfikowanego koronawirusa była nieco bardziej zjadliwa niż inne.

Portret użytkownika drako_tr

No i dlatego napisałem, że

No i dlatego napisałem, że liczba zmarłych, na kowid wynosi – 0.

U osób z silnym układem odpornościowym, koronawirusy mogą spowodować jedynie przeziębienie, jeżeli jednak koronawirusy towarzyszą grypie, mogą spowodować zapalenie płuc, ale tylko wtedy, gdy ktoś zignoruje pierwsze objawy grypy...ot i cała filozofia.

Kilka lat temu sam je zignorowałem i nieświadomie przeszedłem zapalenie płuc, o którym dowiedziałem się rok później, gdy robiłem badania okresowe...fajną minę miała lekarka, gdy powiedziałem, że nie wiem o żadnym zapaleniu płuc, jednak na prześwietleniu płuc, były widoczne ślady jego przejścia Biggrin

Portret użytkownika mw

Taaa, z pewnością masz rację

Taaa, z pewnością masz rację Sherlocku. Testy dają fałszywe wyniki. Jeśli test da pozytywny wynik to tak naprawdę badany jest zdrowy, a jeśli negatywny to oznacza chorobę. Wynika z tego oczywisty wniosek, że stwierdzonych chorych jest kilka razy więcej niż przedstawiają w mediach. 

Strony

Skomentuj