Ktoś wysadził w powietrze masoński pomnik NWO znany jako Georgia Guidestones

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Georgia Guidestones to granitowy pomnik w hrabstwie Elbert w stanie Georgia, USA. Pomnik, który składa się z sześciu granitowych płyt, ma około 6 metrów wysokości i waży 119 ton, zawiera inskrypcje w ośmiu językach nowożytnych, oraz w czterech starożytnych. Często jest określany pomnikiem z whytyczonymi celami NWO. Dzisiaj ktoś wysadził monument o symbolicznej godzinie 3:33

Georgia Guidestones został zainstalowany w 1980 roku przez lokalną firmę Elberton Granite Finishing dla klienta ukrywającego się pod pseudonimem. Mistyka otaczająca wzniesienie tej budowli i niejednoznaczny tekst na Tablicach dały początek licznym teoriom spiskowym.

 

Tablice składają się z sześciu płyt granitowych o łącznej wadze 119 ton. Cztery zewnętrzne płyty mają wysokość 4,98 m, szerokość 1,98 m i grubość 0,48 m. 6 lipca 2022 jedna z tablic została zniszczona przez urządzenie wybuchowe. Później tego samego dnia pozostałości pomnika zostały rozebrane przez władze lokalne.

 

Główny napis składa się z dziesięciu zasad (przykazań) i jest wygrawerowany po jednym języku z każdej strony czterech pionowych tabliczek. Jeśli obejdziesz budynek zgodnie z ruchem wskazówek zegara od północy, kolejność języków jest następująca: angielski, hiszpański, suahili, hindi, hebrajski, arabski, chiński i rosyjski. W sumie na tablicach wyrzeźbiono około 4 tysięcy pojedynczych liter. Tekst na tym monumencie brzmiał następująco:

  • Oby ludność ziemska nigdy nie przekroczyła 500 000 000, pozostając w stałej równowadze z naturą.
  • Zarządzaj mądrze płodnością, doceniając wartość przygotowania do życia i różnorodność ludzkości.
  • Znajdźmy nowy, żywy język, który może zjednoczyć ludzkość.
  • Bądź tolerancyjny w sprawach uczuć, wiary, tradycji i tym podobnych.
  • Niech sprawiedliwe prawa i bezstronny wymiar sprawiedliwości staną w obronie ludów i narodów.
  • Niech każdy naród sam decyduje o swoich wewnętrznych sprawach, wnosząc publiczne problemy do sądu światowego.
  • Unikaj drobnych procesów sądowych i bezużytecznych biurokratów.
  • Zachowaj równowagę między prawami jednostki a obowiązkami społecznymi.
  • Przede wszystkim cenić prawdę, piękno, miłość, dążenie do harmonii z nieskończonością.
  • Nie bądź rakiem dla Ziemi, zostaw też miejsce dla natury!

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

super ! rewelacja ! od wielu

rozwalili szatański pomnik lucyferiańskich elit więc teraz wszystkie służby specjalne zostaną powołane w stan alarmu i zaczną dochodzenie i każdy zostanie prześwietlony, wszelkie służby jak FBI, CIA i Lucifer Trust oraz WHO GMO NWO razem z lożą/bractwem kurkowym będą badać kto to zrobił ! módlmy się za sprawców do Jezusa bo będą chcieli ich zamordować ! to był pomnik depopoulacyjnej religii lucyferian NWO ! Dzielni prawdziwi Amerykanie jeszcze nie zginęli !!

Bractwo kurkowe - bardzo tajemnicze towarzystwo

https://www.youtube.com/watch?v=FcxMqPh-tBI

Natomiast my Polacy musimy się modlić do Ducha Świętego i Boga Jahve oraz Jego Syna Jezusa o miłosierdzie !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dominikq

spierdoleni polscy debile

spierdoleni polscy debile wplacajacy karabiny snajperskie duzego kalibru spore ilosci plus amonicja naboje porzadne takie drony tylko rozleniwiaja to sie chuj do niczego nie nadaje bez paliwa i pradu ludzie powinni biegac strzelac by sie cos dzialo a nie siedziec na dupach i dronami sterowac badz robotami militarnymi to chore nieludzkie zle szkodliwe niszczy kontakty czlowiecze na polu walki,

Portret użytkownika dominikq

jeden czolg kosztuje 5 do 10

jeden czolg kosztuje 5 do 10 mln dolarow dla najwyzej 10 do 15 zolnierzy sluzy plus paliwo jakie potrzebuje no i ten dwutlenek wegla jaki emituje - elektrycznych jeszcze nie ma - dobry samochow terenoy duzy seryjny kosztuje 100 tysiecy dolarow dla 4 - 5 zolnierzy plus ich wyposazenie rakiety bazuki stingery javeliny i cos tam jeszcze razem 250 tys dolarow jedzie nie 70 na godzine tylko 150 no i ten jego dwutlenek wegla znacznie nizsza emisja ekologiczny i nie trzeba cycterny wlasnej targac za soba,

Portret użytkownika S

Sorry bardzo, ale pierwsze

Sorry bardzo, ale pierwsze "przykazanie" tam brzmi:

"UTRZYMUJ populację ludzi poniżej 500 milionów ..."

zupełnie jak polecenie dla kogoś, a nie pobożne życzenie jak wy to przetłumaczyliście (oby nie przekroczła ...)

Zobacz mój film, skopiuj, udostępniaj i pokazuj innym, jeśli sądzisz, że warto. Obudźmy jak najwięcej owiec, zanim będzie za późno ... https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji

Portret użytkownika Reset jest jednak potrzebny

No, naprawdę same złe

No, naprawdę same złe "przykazania"...

Populację na tej planecie TRZEBA KONTROLOWAĆ. Kto myśli inaczej jest idiotą, najlepiej dać wszystkim robić co chcą... 3/4 ludzi na ziemi to urodzeni debile, zabójcy, i inne wybryki. Nie ma innego wyjścia tylko pełna kontrola.

Strony

Skomentuj