Kto albo co rozbija polską narodowo chrześcijańską prawicę ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Jesteśmy tuż przed najważniejszym głosowaniem do sejmu na jesieni 2019. Jest ono najważniejsze bo zadecyduje o wyglądzie polskiej sceny politycznej na kolejne kilkanaście, a może kilkadziesiąt lat ! Albo prawdziwi Polacy dostaną się wreszcie do sejmu, albo będziemy mieć nieustającą okrągłostołową szopkę, przeplataną wygłupami ideologów LGBT, finansowanych przez znanego filantropa. Polska to ważny kraj, dlatego tak wiele obcych sił chce tu zarządzać. Leżymy na wielkiej górze węgla kamiennego, wspaniałego źródła energii, niestety obecne elity chcą nam wybudować tu nieekonomiczną i szkodliwą elektrownię atomową.

Gdyby to się im udało to będziemy uzależnieni od drogich dostaw paliwa jądrowego, a także zmuszeni do utylizacji niebezpiecznych pozostałości. Jest to jeden z ważnych argumentów, oprócz nadchodzącej drastycznej podwyżki haraczu ZUS, by wybrać w wyborach Konfederację. Niestety coś złego dzieje się z tą formacją. Po tym jak odeszli od nich panowie Jakubiak i Liroy, nastąpiło kolejne rozstanie, tym razem Konfederatów opuściła Kaja Godek, wybitna Polka.

Dlaczego Polacy prawicowcy i chrześcijanie nie mogą się dogadać ?! Kto jest odpowiedzialny za rozbicie polskiej chrześcijańskiej prawicy, nadziei wielu wyborców ? Dlaczego tuż przed wyborami zamiast jednoczyć siły, widzimy rozpad i osłabienie prawdziwych Polaków patriotów ? Z perspektywy wyborcy nie ma to żadnego logicznego sensu ! Dlaczego PiS się nie rozpada, albo partia folksdojczy, jak ich nazywają liczni narodowcy ? Jeżeli nie ma tu logicznego wyjaśnienia, to może należy sięgnąć po moce nadprzyrodzone, albo czary, którymi posługują się tajne bractwa ?

Znany wszystkim doktor Krajski wielokrotnie podkreśla kontakt iluminatów z istotami duchowymi, w celu kontroli ludzkości ! Jeśli Polacy, narodowcy i chrześcijanie się nie zjednoczą przed wyborami, to czeka nas los państw zachodnich, które dobrowolnie wprowadziły na swoich terenach niepisany i ukrywany przed opinią społeczną, stan wojenny ! Sytuacje jest coraz bardziej niebezpieczna, potwierdza to brutalna nagonka na biskupa Jędraszewskiego, za to że ten odważył się określić ruch LGBT jako niebezpieczną "tęczową zarazę" !

Te tak zwane "marsze równości" to sprytny wytrych do polskich głów dzieci i młodzieży. Rozumie to nawet naczelnik Jarosław, który zapytany o nowe komunistyczno marksistowskie pochody LGBT powiedział: "Wie pani, problem jest taki, że gdyby to ode mnie zależało, no to byłoby jasne. Mój brat świętej pamięci, warszawiak, gdy był prezydentem Warszawy, to zakazał. Natomiast, no tu jest sprawa przepisów Unii Europejskiej. No uchylą nam takie zakazy. Sądy zresztą też uchylą, bo sądy są całkowicie pod wpływem tej ideologii – dodał, podczas pikniku rodzinnego w Zbuczynie koło Siedlec Jarosław Kaczyński, zapytany, „co zamierza zrobić z marszami równości”.

To nie wszystko, bo 6 sierpnia ONZ zaapelowała do władz państw, w tym do USA, oraz do firm zarządzających portalami społecznościowymi, by wspólnie powstrzymywały „mowę nienawiści”, wymierzoną m.in. w grupy etniczne czy religie. Ma to zapobiegać kolejnym tzw. „zbrodniom z nienawiści”. Cywilizacja postchrześcijańska stacza się w odmęty "Nowego Wspaniałego Świata", który znakomicie opisał George Orwell, w swojej kultowej książce. To tam znajdziemy klaustrofobiczny Nowy Wspaniały Świat Wielkiego Brata, w którym każda sekunda ludzkiego życia znajduje się pod kontrolą, a dominującym uczuciem jest strach. Świat, w którym ludzie czują się bezradni i samotni, miłość uchodzi za zbrodnię, a takie pojęcie jak „wolność” i „sprawiedliwość” nie istnieją.

Na kuli ziemskiej są już miejsca, gdzie ten świat się wprowadza, to komunistyczno orwelowskie Chiny. Zawsze znajdą się elity-cudotwórców, gotowi obiecywać stworzenie nowej lepszej cywilizacji, która od wizji Orwella dzieli tylko krok. Niestety, piekło wybrukowane jest dobrymi chęciami. A dwa plus dwa, tak jak w przypadku ideologii Genderi i LGBT wcale nie musi się równać cztery ! Na szczęście nad wszystkim jest Bóg Jezus, i to do niego powinniśmy, jako Polacy chrześcijanie, zanosić wszelkie modlitewne prośby.
UJAWNIAMY! Cała prawda o marszach równości w Polsce!? Koniecznie zobacz tę ustawkę!

 

Ocena: 

Średnio: 3 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika normalny as

Sama prawica! 

Sama prawica! 

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

 

Obrońca wartości katolickich w Płocku z krzyżem skradzionym z cmentarza. Zero szacunku dla zmarłych. Zdjęcie: Kazimierz Strzelec. Via (Krzysztof Tyczyński - Twitter)

Zdjęcie

EDIT:
Wycie? Znakomicie!

Tymi minusami nie zmienicie faktow. Prawda jest taka, jaka ja widac!
P.S.
A tak przy okazji troche wstyd, co nie, ze mowicie co innego, a robicie co innego...

Portret użytkownika Medium

@inzynier magister, już

@inzynier magister, już przestań wstawiać te dziecinne obrazki z harmonizującymi mudrami politykow.

Mudra Koncentracji 

Uzdrawianie: Mudra pomaga skupić się i skoncentrować. Pomaga w byciu obecnym, w tu i teraz, utrzymuje czysty, wolny od natłoku myśli umysł.

Pozycja: Użyj obu rąk i dotknij końcówkami palców jednej dłoni, palców drugiej dłoni.

Instrukcja: Używaj zawsze, gdy potrzebujesz skupić się na wykonywanym zadaniu (praca, nauka itp.) lub by pozostać w pełni obecnym w teraźniejszej chwili – np. podczas rozmowy z drugim człowiekiem, podczas medytacji lub spaceru.

https://akademiaducha.pl/mudry-dobre-samopoczucie/

Portret użytkownika Slayer

Trzeba miec niezle

Trzeba miec niezle popieprzone w glowie, by pisac o polityce samemu w tym bagnie nie siedząc. A jeszcze chwalic skrajna prawice, to już całkiem trzeba odleciec. Podpiem ci, ze mozna miec w dupie twoja wiare i wartosci i byc takze zwyklym podatnikiem.

Portret użytkownika Illuminat13

cale szczescie ze sa

cale szczescie ze sa oswieceni ludzie na tej ziemi z otwartym umyslem [kundalini] Bo dawno by byla juz wojna Zmiany powinny zachodzic stopniowo azeby ta nierozumna religijno oligarchiczna holota mogla sie przyzwyczaic ze ponad dobrem panstw korporacji weglowy tez Lezy troska o cala ziemie

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika Medium

Otwarty umysł to jeszcze nie

Otwarty umysł to jeszcze nie oświecenie. Jeśli wśród Twoich pojęć istnieje pojęcie "hołota", wynika z tego pewność, że kiedyś sam do hołoty trafisz. Takie jest prawo logiki.

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika Medium

Porzucanie jednego systemu

Porzucanie jednego systemu powinno się wiązać z odkryciem systemu o większym zakresie. 

Fiksacja na biologicznych czakrach energetycznych powoduje ciągłe skupienie na sobie.

Strony

Skomentuj