Krytyczny wobec szczepionek covidowych wynalazca technologii mRNA został "zniknięty" w Internecie

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Gdy 11 czerwca 2021, wynalazca technologii szczepionek mRNA, dr Robert Malone, wypowiedział się na podcaście DarkHorse o potencjalnych zagrożeniach związanych z terapią genową COVID-19 okazało się, że popełnił myślozbrodnię, ponieważ o szczepionkach jak o zmarłych, można mówić dobrze, albo wcale. Negatywne opinie o terapii genowej mRNA, które zostały wygłoszone przez dr Malone spowodowały, że podcast został szybko usunięty z YouTube, a kanał otrzymał ostrzeżenie. Okazało się, że dla wybitnego naukowca był to dopiero początek szykan.

Co takiego powiedział dr Malone, że wszechwładny Big Tech postanowił zniszczyć niewygodnego naukowca stosując wszelkie dostępne metody? Stwierdził między innymi, że amerykański sanepid FDA był świadomy, że białka kolca są "biologicznie aktywne i mogą przemieszczać się z miejsca wstrzyknięcia i powodować zdarzenia niepożądane i że jest to bardzo niebezpieczne". Po tym twierdzeniu nie tylko zniknął jego wywiad na YouTube ale też został "zniknięty" jego profil z Wikipedii i zaczęto majstrować przy treści wpisu o technologii mRNA przypisując odkrycia Malone komuś innemu!

 

Wszystko to wyglądało tak jakby ktoś dał zlecenie na naukowca, który pozwolił sobie na niewygodne wypowiedzi. Ekspresowo znaleziono nowego wynalazcę technologii mRNA - węgierską biochemik Katalin Kariko, która współpracowała z dr Malone i której w zastępstwie przypisano stworzenie tej technologii. Tak się składa, że pani Kariko jest obecnie wiceprezesem firmy BioNTech, tej samej, która współtworzyła z Pfizerem pierwszy dopuszczony na rynku preparat genomiczny mRNA. 

 

Oprócz jawnie lewicowej Wikipedii i YouTube, dr Malone doświadczył też szykan ze strony portalu społecznościowego dla profesjonalistów - Linkedin, który należy do Microsoftu. Jego konto tam zostało również usunięte po tym jak w kilku wypowiedziach publicznych poddał w wątpliwość zapewnienia producentów szczepionek oraz rządowo-medialne mantry, że „szczepionki są bezpieczne i skuteczne”. Co więcej naukowiec szczególnie przestrzegał przed groźnymi planami wyszczepiania dzieci i młodzieży. Robert Malone mówi również, że toksyny i cała masa rzeczy zwykle oddzielone od mózgu mogą do niego przenikać, powodując zmiany w mózgu.

 

Ostatecznie Linkedin przywrócił konto dr Roberta Malone, a jeden z wiceprezesów przeprosił go za to zajście. Nie zmienia to jednak faktu, że brutalne cenzurowanie naukowej dyskusji z faktycznym wynalazcą technologii użytej do produkcji tak zwanej szczepionki przeciw COVID-19 jest szokujące. Nie świadczy to za dobrze o samych szczepionkach mRNA skoro trzeba aż tak bardzo chronić przekazu medialnego na ich temat. Można podejrzewać, że jesteśmy na początku drogi prowadzącej do niewyobrażalnego skandalu związanego z lekkomyślnym wykorzystaniem tej technologii.

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika MPas

Cenzura jest cały czas.

Cenzura jest cały czas. Ogólnie tylko i wyłącznie dzięki internetowi i co niektórym normalnym lekarzom można dowiedzieć się trochę więcej o tym całym szaleństwie. DELTA a teraz LAMBDA. To się nie skończy i nie ma mowy o tym że kisiel mRNA coś pomaga. Macie jakieś nowinki ze świata TWD? Pozdro.
Adminie przepuść komentarzyk proszę.
Ps. Coś ma sie wydarzyć na przełomie lipiec/sierpień. Cyberatak, atomatak, zombie atak?
Pozdrawiam i czekam na wasze komentarze

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika Zubek

Powinien był powiedzieć jak

Powinien był powiedzieć jak jeden krol z bajki o szreku:

"To wymaga wielkiego poświęcenia i ...ja was poświęcę" Smile

A potem dodać to co powiedział jeden generał do kotów:

"Ja z przyjemnością oddałbym życie za Polskę, ale ...jestem już zbyt stary i schorowany".

Strony

Skomentuj