Korwin-Mikke złożył doniesienie na byłego ministra Szumowskiego. Oskarża go o ludobójstwo!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Do tej pory PiS-owskim elitom uchodziło płazem każde „antydziałanie” na rzecz obywateli w walce z COVID-19.  Być może już wkrótce jednak się to zmieni.

Poseł Konfederacji - Janusz Korwin-Mikke - złożył wniosek o wszczęcie postępowania karnego, przeciwko byłemu ministrowi zdrowia, prof. Łukaszowi Szumowskiemu, który swoimi działaniami, miał doprowadzić do śmierci dziesiątek tysięcy Polaków oraz olbrzymich strat majątkowych.

Według Korwin-Mikke wszystkie „pandemiczne” decyzje Szumowskiego, podbiegają pod art. 165 § 1 Kodeksu Karnego, który stanowi iż „kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wiel­kich rozmiarach (…) podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8”.

Lider Konfederacji uważa, że rząd nie uzyskał żadnych pozytywnych efektów w walce z COVID-19, a być może już za miesiąc śmiertelność w Polsce będzie większa niż np. w Brazylii i Szwecji, a więc państwach, które „walki” z koronawirusem nie prowadziły lub prowadziły w zakresie o wiele mniejszym niż nasz kraj.

W uzasadnieniu swojego doniesienia, Korwin-Mikke dodaje, że blokada gospodarki i życia społecznego, wynikająca z kilku lockdownów, spowodowała trudne do oszacowania straty, pobieżnie oceniane przez niego na 1,5 biliona złotych, zaś zaniedbania opieki medycznej na innych „frontach” powodują obecnie śmierć 16 000 mieszkańców Polski miesięcznie. Według ekspertów, na których powołuje się polityk, do tej pory walka z COVID-19 pochłonęła życie co najmniej 74 000, co sugerowałoby użycie pojęcia „ludobójstwo”.

Chodzi o zgony z powodów innych niż COVID 19 i tzw. śmierci nadmiarowych, tj. zgonów przekraczających dane z odpowiednich miesięcy z lat ubiegłych.

Kowin-Mikke zwraca też w swoim doniesieniu uwagę na to, czy „walka z koronawirusem” nie jest prowadzona w interesie koncernów farmaceutycznych. Za szczególnie podejrzane uznaje kupowanie szczepionki od firmy „Pfizer”, która w przeszłości była już skazywana za korupcję środowiska lekarskiego.

Gdyby dochodzenie potwierdziło podejrzenia posła Konfederacji, wtedy bez wątpienia działania te byłyby „ludobójstwem”, zaś śledztwo, trzeba by rozszerzyć na inne państwa, w szczególności USA.

Czy to początek rozliczania ludzi odpowiedzialnych za pandemię COVID-19? Czas pokaże.

 

 

Źródło: https://nczas.com/2021/03/21/korwin-mikke-zlozyl-doniesienie-na-szumowskiego-z-spowodowanie-smierci-dziesiatkow-tysiecy-obywateli/

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika drako_tr

Wszyscy normalni Polacy

Wszyscy normalni Polacy powinni wystosować taki pozew i skierować go przeciwko Morawieckiemu, Kaczyńskiemu, Niedzielskiemu i reszcie tych ludobójców.

Dowodem jest chociażby to, że pomimo iż inne państwa dostrzegły śmiertelne niebezpieczeństwo, ci zbrodniarze nadal kontynuują wstrzykiwanie trucizny nieświadomym ludziom.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika drako_tr

Sam to ja będę mógł sobie tym

Sam to ja będę mógł sobie tym tyłek podetrzeć...mało Ci jeszcze dowodów?...myślisz, że w państwach gdzie zatrzymano wyszczepienie, sami debile siedzą?

...do pierdla to Ty prędzej trafisz, za dezinformację, która mogła doprowadzić do poważnej utraty zdrowia, a nawet życia nieświadomych ludzi...namawianie zdrowych ludzi do noszenia masek i wmawianie im, że to dla ich zdrowia - jest dezinformacją i celowym działaniem na ich niekorzyść.

Portret użytkownika Max 1983

Drako przestań marzyć::

Drako przestań marzyć::)Zabrakło by latarni żeby wieszać skurwy...... no i więzień żeby wsadzać głupców .To się nigdy nie stanie ,na tym świecie nie będzie już sprawiedliwości.Nigdy jej nie było,znasz historię pewnie lepiej niż ja,mało która zbrodnia doczekała się adekwatnej kary.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika b@ron

i znowu dałeś sie podejść 

i znowu dałeś sie podejść  jak niektórzy, co oburzeni byli, że się im aktorzy w kolejkę wepchali po ich szczepionkę... myślisz że teraz o co chodzi? firma nie wyrabiała z ilością, trza było jakoś wyjść z sytuacji, jednocześnie pokazano, że szczepionka jest bezpieczna, jest na wagę złota, i jednocześnie rzesze wystraszonych, znalazło się na końcu kolejki Z WŁASNEJ WINY ... nie widzisz, że tak to działa?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj