Korea Północna wydała rozkaz strzelania do każdego na granicy z Chinami, aby powstrzymać koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Korea Północna wydała rozkaz strzelania na granicy z Chinami, aby zapobiec przedostawaniu się koronawirusa do kraju, powiedział dowódca wojsk amerykańskich na południu.

 

Sekretny naród nadal twierdzi, że nadal nie znalazł śladów infekcji Covid-19 w swoich granicach, pomimo wirusa „wyeksportowanego” z sąsiednich Chin i powodującego globalną pandemię.

 

Wynika to z faktu, że prawie wszystkie kraje na świecie zgłaszają przypadki choroby, a łączna liczba zgłoszonych zaifekowanych na świecie to ponad 28,5 mln.

 

Pjongjang zamknął swoją granicę z Chinami w styczniu br., aby zapobiec przedostawaniu się wirusa na swoje terytorium, i powszechnie uważa się, że rozpadający się system opieki zdrowotnej zubożałej Północy będzie walczył o zwalczenie poważnej epidemii wirusa.

 

W lipcu północnokoreańskie media stanowe podały, że kraj ten ogłosił maksymalny stan wyjątkowy, a teraz podobno na granicy kraju wydawane są rozkazy strzelania, aby zabić.

 

Dowódca USFK Robert Abrams powiedział, że zamknięcie granicy zwiększyło popyt na przemycane towary, co skłoniło władze do interwencji.

 

Północ wprowadziła nową „strefę buforową jeden lub dwa kilometry powyżej granicy chińskiej” - powiedział komandor Abrams na konferencji internetowej zorganizowanej przez Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych (CSIS) w Waszyngtonie w czwartek, 10 września br.

 

Komandor Abrams powiedział: „Mają północnokoreańskie siły specjalne… siły uderzeniowe, mają rozkaz strzelać, aby zabić”.

 

Zamknięcie granicy skutecznie „wzmocniło” sankcje gospodarcze nałożone na Północ za jej programy nuklearne, powiedział, powodując spadek importu z Chin o 85%.

 

Izolowany kraj boryka się również z następstwami tajfunu Maysaka, a jego media donoszą, że ponad 2 tys. domów zostało zniszczonych lub zalanych.

 

W rezultacie Abrams nie spodziewał się w najbliższej przyszłości żadnych poważnych prowokacji ze strony Pjongjangu, chociaż powiedział, że może zademonstrować nowy system broni podczas obchodów 75 rocznicy założenia partii rządzącej Kim Dzong-un'a w przyszłym miesiącu.

 

„Obecnie reżim koncentruje się głównie na odbudowie swojego kraju i zmniejszeniu ryzyka wystąpienia Covid-19” - powiedział.

 

W czwartek Trump napisał na Twitterze bez dalszych wyjaśnień: „Kim Jong-un jest zdrowy. Nigdy go nie lekceważ! ”

 

 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika shemhazzay

" Sekretny naród nadal

" Sekretny naród nadal twierdzi, że nadal nie znalazł śladów infekcji Covid-19 w swoich granicach, pomimo wirusa „wyeksportowanego” z sąsiednich Chin i powodującego globalną pandemię.

 

Wynika to z faktu, że prawie wszystkie kraje na świecie zgłaszają przypadki choroby, a łączna liczba zgłoszonych zaifekowanych na świecie to ponad 28,5 mln."

 

Czy ty czasem czytasz to co piszesz?????

Co to qwa jest "sekretny naród"?

 I co wynika z faktu, że kraje zgłaszają przypadki choroby????

Skomentuj