Koniec prywatności w Internecie. Parlament Europejski zadecydował

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Stało się. Teoria zamieniła się w praktykę. Parlament Europejski dał zielone światło kontrolerom Sieci, którzy już w pełni w zgodzie z nowym prawem, będą mogli inwigilować dowolnych ludzi. Oczywiście wszystko rzekomo ze szlachetnych pobudek.

Odpowiednie służby zyskają dostęp do wszystkich form cyfrowej korespondencji: od e-maili przez portale społecznościowe, po komunikatory.

UE podobno chodzi o walkę z pedofilią. Jednak nigdy nie jest tak, że takie mechanizmy są wykorzystywane tylko pod jednym pretekstem. Zawsze będzie istniało ryzyko, że ktoś nadgorliwy skorzysta z nich także w innych sytuacjach.

Nowe rozporządzenie jest póki co czasowym odstępstwem od dyrektywy chroniącej poufność komunikacji. Znając jednak zapał władz do odbierania nam wolności w czasach pandemii, pewnie z czasowego zamrożenia tejże dyrektywy, uczyni się zamrożenie stałe i trwałe. Na razie nowe przepisy mają być respektowane przez 3 lata.

Z jednej strony Unia „heroicznie” chce bronić dzieci, a z drugiej nie jest zainteresowana np. przepisami regulującymi dostęp  osób w pewnym wieku do mediów elektronicznych i sprzętu cyfrowego ogólnie. Nie wydaje się, aby 6-letnie dziecko aż tak bardzo potrzebowało nowego smartfona i kont na wszystkich portalach społecznościowych.

Skoro UE tak bardzo chce pomóc dzieciom, niech zacznie może najpierw od wyłapania członków pedofilskich elit politycznych, bo tych zapewne jest trochę, a potem niech zabiera się za resztę.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika nauta

Nasze legendy i ludowe

Biograf Rothschildów, Marcus Eli Ravage:
 
Zrobiliśmy z was ochoczych, nieświadomych nosicieli naszej misji dla całego świata, całego dzikiego świata i do niezliczonych jeszcze nie narodzonych przyszłych pokoleń. Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji, niosąc nasza ewangelie do niezbadanych jeszcze zakątków ziemi. Nasze plemienne prawa dały wam podstawy do wszystkich waszych świętych konstytucji i systemu prawnemu. Nasze legendy i ludowe opowiadania są świętą tradycją, kołysanką dla waszych dzieci. Nasi poeci wypełnili wasze hymny i modlitewniki. Nasza narodowa historia stała się niezbędna częścią nauk dla waszych pastorów, księży i naukowców. Nasi królowie, nasi mężowie stanu, nasi prorocy, nasi rycerze są waszymi bohaterami. Nasz starożytny mały kraj jest wasza Ziemia Świętą. Nasza naturalna literatura jest wasza Świętą Biblią. To co nasi ludzie myśleli i nauczali stało się nierozerwalną kanwą wplecioną w każde wasze przemówienie i tradycje tak ze nikt nie może być nazwanym wykształconym jeśli nie zna naszej rasowej spuścizny.
Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami  w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska panna jest waszym ideałem macierzyństwa i kobiecości. Żydowski zbuntowany prorok jest centralna figura w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych idoli, odstawiliśmy wasza rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może by nawet porównywalnym z  tym czystym i sprawnym opanowaniem was!
...To był początek naszej dominacji w świecie,  tylko początek.

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Jakoś ta Komisja Jewrejska

Jakoś ta Komisja Jewrejska nie martwi się tymi wszystkimi dziećmi, które zostaną sierotami, gdy ich rodzice - szczepany - wymrą po covidowej trutce na szczury!
Np. u mnie, w mojej rodzinie (wszystko "światłe i nowoczesne") wyszczypali się już prawie wszyscy, starzy i młodzi. I jak na razie albo trafili na placebo, albo trutka jeszcze nie zadziałała.
Łącznie mają ośmioro dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do młodego nastolatka.
Chyba dzieciaki pójdą na rozbiór podrobów dla żydłaków-faszystów i do pedofilskich burdeli dla grubych jelit, wypełnionych gównem...

Ale dwoje mooich sąsiadów już poczuło działanie tego szczypanego cymesa; jedna kobieta po drugiej szczypawce już 6 razy była zabierana na OIOM z zapaścią, a jej córka wygląda jak wapirzyca, całe białka oczu zalane krwią.
I oczywiście sami twierdzą, że to nie wina szczypawki... zombiakom nic nie pomoże...

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Od momentu wstrzykniecia

Od momentu wstrzykniecia szczypawicy stracicili dusze... i stali sie obojetni na swe zycie.

Zauwaz ,ze na filmikach pokazuja ludzi kalekich po szczepionce  a oni sie smieja...

jakby cieszyli  sie , ze szczepienie uwalnia ich od ziemskiej powloki,

zastanawiam sie jak ze snami bo moze oni zaliczaja teraz astral...

Portret użytkownika SurvivorMan

Robili co chcą, robią co chcą

Robili co chcą, robią co chcą i będą robić co chcą... I to nie tylko dotyczy UE ale naszego podwórka i ogólnie całego świata... Jak będą chcieli wskazać które możemy odwiedzać strony w internecie a które nie, tak jak jest to w Iranie czy Chinach, to też to zrobią i dla nich to już nie będzie reżim, tylko dbanie o społeczeństwo i praca na rzecz jego dobra. 
Jak będą chcieli zrobić przymus szczepień, to też to zrobią i ch.ja im plebs zrobi...
Zwykli ludzie nie mieli, nie mają i nie będą mieli wpływu na pewne wydarzenia, dlatego zamiast płakać, biadolić, wymądrzać się i wyzywać w internetach, lepiej niech każdy indywidualnie sobie usiądzie w domowym zaciszu i spokojnie pomyśli nad rozwiązaniem DLA SIEBIE SAMEGO!
Bo każda sytuacja w życiu z jaką się spotykamy to nie tylko problemy, lecz także rozwiązania.
A jak ktoś nie ma zamiaru się znaleźć DLA SIEBIE rozwiązania problemów jakie niesie otaczający świat, to pozostaje mu usiąć, płakać i czekać na swój koniec.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj