Kolejny szalony pomysł Niemców - proponują budowę na terenie Europy specjalnych miast dla imigrantów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Analitycy z niemieckiej organizacji pozarządowej European Democracy Lab, proponują nowy kuriozalny pomysł rozwiązania problemu napływających do Europy tak zwanych "uchodźców". Remedium ma być wydzielenie na terytorium krajów członkowskich specjalnych stref, w których osiedlaliby się oni tworząc osady, a potem miasta, które według EDL staną się okazją do odtworzenia ojczyzn, z których wyjechali.

 

Wydzielenie enklaw dla islamistów to kolejny poroniony pomysł europejskich lewaków. Zresztą taka tendencja i tak występuje, tylko islamiści po prostu przejmują kolejne dzielnice europejskich miast. Nie wiadomo co miałoby skłonić ich do porzucenia tej ekspansji, aby budować coś od podstaw.

 

Analitycy European Democracy Lab twierdzą, że Unia Europejska źle przeznacza pieniądze na imigrantów. Ich zdaniem zamiast kursów językowych i integracyjnych powinno się przyznać im ziemię pod zabudowę, co ma spowodować, że imigranci staną się samowystarczalni i nie będą potrzebowali pomocy Unii. EDL postuluje powstanie nowych miast takich jak Nowe Aleppo czy Nowy Damaszek, w których ma dojść do naturalnej asymilacji w kolejnych pokoleniach.

Europejska lewica konsekwentnie udowadnia nam, że jest całkowicie oderwana od rzeczywistości. Wywołany przez nieodpowiedzialnych polityków kryzys migracyjny jawi im się jako coś w rodzaju imigracji zarobkowej. Problem w tym, że te hordy młodych muzułmanów przybywają po pieniądze, a nie po pracę. Jak zatem mieliby budować własne miasta w Europie? Chyba, że zbudują je za nich niewierni, a potem władze opodatkują nas jeszcze bardziej, aby płacić islamskiej rasie panów dżizję, czyli podatek od niewiernych, jak powszechnie odbierany jest oferowany im w Europie socjal.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika charis

W Arabii Saudyjskiej nie ma

W Arabii Saudyjskiej nie ma wojny, ale jest za to ogrom pieniędzy - tam panuje szariat, więc może tam zbudować te miasta. Swój region i swoja religia, kultura. Nie jest wrogiem w stosunku do żadnych ludzi, ale obłuda świata poraża, no ale ciemność będzie okrywać ziemię jak napisane w księdze Izajasza, więc będzie coraz więcej zła między ludźmi i w nich samych. Tylko służacy " Światłości Świata " będą coraz bardziej podobni do Niego. Są dwie drogi - wybierzcie mądrze ... 
 

Portret użytkownika Robaczkowa

   A jak się wojna na

   A jak się wojna na południu rozprzestrzeni to wykorzystają ten precedens i bazując na doświadczeniu z islamistami wybudują w Europie jeszcze nowy Izrael albo np. Judeopolonię. Co za różnica jak to by się nazywało. Potem się wszystko poodgradza wielkimi murami i bedzie pozamiatane. 
   Jak patrzę na to wszystko to wcale by mnie to nie zdziwiło. Zwłaszcza gdy się widzi ilu polityków jest pochodzenia handlowego.

Portret użytkownika Niewolnik1978

A z jakiej racji im dawac

A z jakiej racji im dawac cokolwiek? Szczegolnie ziemie, zbuduja tam blaszane domki jak cyganie, zrobia granice i beda tego bronic. To bedzie jak pozbycie sie czesci terytorium niepodleglego panstwa za darmo. Niech lepiej lewacy oddadza nam piniadze ktore nakradli, to bedzie ne deportacje muzulmanoe i budowe zasiekow na granicach. A na morzu to odrazu zatapiac, 2 lodzie pojda na dno to reszte sie przestraszy przemytnikow i nie bedzie problemu.

Portret użytkownika marian niechciechuj

Nie no super

Nie no super pomysł,zbudujmy,dajmy,złóżmy się.Nas stać.Polacy gnieżdżą się w małych klitkach,za które płacą ogromne pieniądze,są uzależnieni od kredytów do końca życia,i żyją z dnia na dzień z duszą na ramieniu z myśla:co gdyby choroba ,lub inne nieszczęście.Ale dajmy ,zbudujmy,wpuśćmy wszystkich hurtem,jak leci.Bóg gdy chce ukarać człowieka najpierw odbiera mu rozum.Nie pozwólmy aby decydowali za nas ludzie którym już ten rozum odebrano.

Strony

Skomentuj