Kolejny skandal z udziałem papieża Franciszka - uważa, że Jezus był komunistą, a on sam wyznaje komunizm

Kategorie: 

Źródło: internet

Nie tak dawno papież Franciszek uczestniczył w wywoływaniu duchów i demonów, po tym strasznym wydarzeniu przyszła kolej na inne, w którym ujawnił swoje społeczno polityczne poglądy. Papież Franciszek, a jak go spora część katolików nazywa "antypapież", podczas wywiadu dla amerykańskiego czasopisma, prowadzonego przez homoseksualnego Jezuitę, zapytany czy jest komunistą odparł: „Kiedy patrzę na Ewangelię tylko z socjologicznego punktu widzenia, tak, jestem komunistą i był nim też Jezus(...)Staram się podążać za Ewangelią. Osiem Błogosławieństw to fragment, który bardzo mnie oświeca, ale przede wszystkim wyznacza normę, według której będziemy sądzeni: Mt 25. Byłem spragniony, a daliście mi pić. Byłem chory, a odwiedziliście mnie, byłem w więzieniu a przyszliście do mnie.

 

 

Czy zatem Jezus jest komunistą? Komuniści ukradli nam trochę chrześcijańskich wartości. Inni uczynili z nich katastrofę”. Gdy wypowiedz ta dotarła do katolickich dziennikarzy oraz światowej chrześcijańskiej inteligencji - zawrzało ! Większość, jeśli nie wszyscy katolicy zostali zaszokowani tą wypowiedzią. Komunizm jest całkowitym przeciwieństwem katolicyzmu. Przykładem komunisty jest osławiony Klaus Schwab, który chce pozbawić wszystkich ciężko pracujących ludzi własności prywatnej, a co katolicyzm uważa za najważniejsze prawo człowieka.

 

Komuniści nie liczą się z ludzką godnością, nie obchodzi ich wolność, co jest zaprzeczeniem głównych praw katolicyzmu i chrześcijaństwa. Komunizm wymordował ogromne ilości ludzi, liczone w milionach i wiele innych potworności uczynił. Papież, albo może lepiej jednak napisać antypapież, kolejny raz ujawnił swoje prawdziwe poglądy, które są zaprzeczeniem nauki społecznej, jaką Watykan propagował i nauczał od dwóch tysięcy lat..., przepowiednie Maryi Dziewicy odnośnie apostazji władz Kościoła Katolickiego okazują się być prawdą, w Watykanie przygotowano miejsce dla istoty nadprzyrodzonej, a może ona już tam zasiadła ?!

Ocena: 

Średnio: 3.8 (9 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Arek

No przecież (wg bajek, tj.

No przecież (wg bajek, tj. Biblii) był komunistą. Wy po prostu nie rozumiecie prawidłowego znaczenia słowa komuna/komunista/komunizm. 

Ideologia, której celem jest utworzenie społeczeństwa pozbawionego ucisku i wyzysku klasowego, opartego na braku własności prywatnej, kolektywnej własności środków produkcji i wspólnotowym podziale dóbr. Jezus chciał, żeby wszyscy mieli tak samo (dobrze), dzielił się wszystkim i do tego nakłaniał. Polityka poprała wam rozumienie znaczenia słów.

Portret użytkownika ​euklides

Jezus chciał, żeby wszyscy

Jezus chciał, żeby wszyscy mieli tak samo (dobrze),

Czyżby?

"Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. A sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz w ciemności; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów"

Portret użytkownika Q.

Gdy ktoś rozumie przekaz

Gdy ktoś rozumie przekaz Jezusa znając jego nauki - może wtedy powiedzieć że był on w pewnym stopniu komunistą, lecz należy wiedzieć, że komunizmu nigdy nigdzie nikt na ziemi nie wprowadził. To co znamy jako "komunizm" to jedynie systemy totalitarnego zamordyzmu ukierunkowane na niszczenie, tłamszenie, dławienie i cięmiężenie ludzi poprzez ich ścisłą kontrolę, nadzór i manipulację także poprzez dozowanie informacji. 

Portret użytkownika Q.

Nie rozumiesz o czym ten

Nie rozumiesz o czym ten "koleś" mówił to się dziwisz. Królestwo jest w was - oznacza źródło prawości wśród ludzi, krótko mówiąc niczego nie da się zmienić z zewnątrz (poprzez narzucanie woli) gdyż całą pracę należy wykonać od wewnątrz. Bądź zmianą którą chcesz ujrzeć w świecie - jak mawiał Ghandi. I nie czepiaj się słowa "królestwo" gdyż może to być zwykłym przekłamaniem, interpretacją tłumacza itd. Używamy języka symboli i każde słowo, zdanie, sfromułowanie coś znaczy - słowa tylko na coś wskazują. Gdybyś to rozumiał nie miotałbyś się ze swoją nienawiścią do systemu, choć pewnie widzisz że nic tym nie osiągnąłeś - bo wciąż usiłujesz narzucić większości swoją wolę... bezskutecznie. A komunistyczność Dzizasa wyraża się w jego poglądach o dzieleniu się z bliźnimi o wyzbyciu się chciwości, porządania (także władzy) i o rezygnacji z potrzeby gromadzenia i posiadania dóbr o które jak mawiał nie należy zabiegać. Troszcie się wpierw o królestwo niebieskie a wszystko inne będzie wam dodane. Znaczy to że człowiek który stanie się chrystusem - tak jak on - (bo to jest określenie na najwyższy stan świadomości) nie będzie już uzależniony od warunków zewnętrznych czyli materii, gdyż będzie nad nią panował stwarzając wszystko to czego będzie potrzebował "pstrykając palcem". I to było główną treścią jego nauczania a nie religijne brednie, które mu się przypisuje i na czym kościół zbudował swoje imperium. Te i inne rzeczy robić będziecie - to w kontekscie "cudów" jakie robił - albowiem czyż nie wiecie że bogami jesteście ? To wszystko leży w potencjale człowieka w pełni obudzonego a rolą Jezusa było przekazanie tej wiedzy ludziom by stali się na powrót równi bogom - czyli innym rasom kosmicznym, dla których uzdrawianie, materializacja przedmiotów, teleportacja a nawet przenikanie przez przeszkody nie są niczym nadzwyczajnym. Niestety ludzie nie byli, nie są i nie wiadomo kiedy będą gotowi na komunizm i na boskość. Czyli powrót do raju utraconego. A komunizm jest naturalnym ustrojem innych kosmicznych ras, które ziemian odwiedzały. Niestety na ziemi samo słowo "komunizm" ma wyłącznie negatywne znaczenie i nawet nie ma co o tym szerzej wspominać komu. Bo jak na wstępie napisałem - wpierw trzeba oczyścić wnętrze aby i na zewnątrz czysto było czyli miło. A teraz zapytaj sam siebie jaki jesteś na zewnątrz ? 

Portret użytkownika Q.

Niestety to ty masz nasrane

Niestety to ty masz nasrane co widać po sposobie wyrażania się i bijącej po oczach na każdym poziomie ignorancji, dokładnie tak samo jak te żydki którzy usłyszawszy co Jezus miał do powiedzenia postanowili go zamordować. Ale nie będę cię przekonywał że mam rację - choć mam na to dowody - bo szkoda na ciebie mojego czasu i energii.

Portret użytkownika inzynier magister

Jackowski zapowiada jakąś

Jackowski zapowiada jakąś wielką fałszywą flagę to pewnie watykN ZNOWU KLEPNIE PLANY GLOBALISÓW...

"Globaliści od wielu już lat, albo dziesięcioleci, planują zniewolenie społeczeństw, a nawet całych narodów. Co ciekawe wcale tego nie ukrywają, choć w głównych mediach nie rozgłaszają tego co zaplanowały. Generalnie podsumowując ostanią akcją C-19, można stwierdzić, że nie za wiele im się udało, ciągle mamy jeszcze względną wolność, a nawet wybory są w pewnym stopniu jeszcze jako tako przeprowadzane, choć Francja się wyłamała i spowodowała tzw. „cuda nad urną” rodem z czasów stalinowskiego komunizmu. Zanim państwu zacytujemy słowa Jackowskiego z wizji, warto pamiętać, że elity NWO wymyśliły sobie datę „końca świata” na rok 2030, ewentualnie na rok 2050. Skąd się wzięły te cyfry ? Nie mamy wątpliwości, że pochodzą z obliczeń kabalistycznych, choć są poważne przesłanki mówiące, że to przekaz od istot z innego wymiaru, od duchów z którymi oficjalnie w swoich świątyniach mają kontakt wolnomurarze bafometa."

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Jeśli jednak nie chcemy

Przepowiednia Matki Boskiej się sprawdza !!! Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta

Jeśli jednak nie chcemy dopasowywać Apokalipsy do dat, to wystarczy zapoznać się z Orędziem Matki Bożej z La Sallette, z roku 1876, oto kilka ważnych urywków:

W roku 1864 Lucyfer, a z nim wielka liczba demonów, — zostanie wypuszczony z piekła. Krok po kroku obalą oni wiarę nawet u osób poświęconych Bogu i tak je zaślepią,   — że wyjąwszy przypadki szczególniejszej łaski te osoby przejmą się duchem złych aniołów(…)Złe książki zaleją świat i duchy ciemności wszędzie rozszerzać będą powszechne rozluźnienie w tym wszystkim, co dotyczy służby Bożej; — będą one miały wielką władzę nad naturą; — powstaną kościoły w służbie złych duchów. Będą one przenosić ludzi z miejsca na miejsce, nawet duchownych(UFO istoty porywają i przenoszą ludzi – dopisek Argonauty)

(…)Na każdym miejscu będą się działy zjawiska niezwykłe, ponieważ prawdziwa wiara wygasła i fałszywe światło oświeca świat.(…) Kościół będzie przechodził straszliwy kryzys.(…) Będzie się lekceważyć władze cywilne i kościelne.(Enwuostwo i lewackie bojówki już teraz chcą wszechobecnej anarchii, wkraczają do kościołów, podpalają je – dopisek Argonauty) Będzie się widziało tylko zabójstwa, nienawiść, zawiść, kłamstwo i niezgodę, — bez miłości ojczyzny i bez miłości rodziny.(Wystarczt włączyć telewizje by się przekonać o prawdziwości tych słów, wszędzie zło i seks – dopisek Argonauty)

(…) Wszystkie władze świeckie będą miały ten sam zamysł   — a mianowicie obalenia i unicestwienia wszelkiego pierwiastka religijnego,(Wszystkie rządy, a w każdym z nich agentura NWO, są w zmowie utworzenia globalnego rządu hybrydalnego bafometa!!!) drżyjcie, gdyż Bóg wyda was swemu nieprzyjacielowi, albowiem miejsca święte uległy zepsuciu;   — wiele klasztorów to nie są już domy Boga, lecz pastwiska Asmodeusza i jego służalców.W tym właśnie czasie narodzi się Antychryst z hebrajskiej zakonnicy, z fałszywej dziewicy, pozostającej w bliskiej łączności ze starodawnym wężem, władcą i nauczycielem nieczystości;   — jego ojcem będzie biskup. Rodząc się będzie on bluzgał bluźnierstwami, będzie miał zęby, słowem będzie to wcielony szatan.

Będzie wydawał przerażające okrzyki, będzie czynił cuda, będzie się żywił tylko nieczystościami. Będzie on miał braci, którzy chociaż nie będą wcielonymi demonami, będą jednak synami zła.(…) Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta. Demony powietrzne wraz z Antychrystem będą czynić wielkie znaki na ziemi i na niebie, a ludzie będą się stawać coraz bardziej przewrotni. Bóg jednak będzie się troszczył o swoje wierne sługi i o ludzi dobrej woli; — Ewangelia będzie głoszona wszędzie, wszystkie ludy i wszystkie narody poznają prawdę!” – koniec cytatu

Franciszek znowu szokuje! Ta wypowiedź to już bluźnierstwo? || Komentarz PCh24

https://www.youtube.com/watch?v=OlrBwCnzCqc

Franciszek - Klaus Schwab - ONZ. Co ich łączy? Oto wyniki śledztwa!

https://www.youtube.com/watch?v=N5qpirU0Ia8

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj