Kolejny atak z karabinami maszynowymi we Francji - tym razem strzały padły w pobliżu Marsylii

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube
Zamach terrorystyczny we Francji, który miał miejsce na początku stycznia, raz na zawsze odmienił ten kraj. Zamiast spokojnego państwa w zachodniej części Europy mamy teraz kraj, gdzie islamski terroryzm jest już niemal normą a obywatele czują się z tego powodu zagrożeni.

 

Media informują, że w południowej części kraju w Marsylii widziano grupę zamaskowanych ludzi, uzbrojonych w karabiny kałasznikowa. Według Reutersa, mężczyźni mieli otworzyć ogień w kierunku policji. Prawdopodobnie można mówić o kolejnym zamachu terrorystycznym. Atak na policję miał miejsce przed wizytą premiera Francji, Manuela Vallsa. Media francuskie informują o tym bardzo ostrożnie sugerując, że strzelanina może być wynikiem porachunków gangsterskich, a nie działaniem dżihadystów.

 

Na miejsce przybyły jednostki specjalne. Le Figaro i Agence France Presse donoszą z kolei, że policja nie była celem ataku a strzelanina miała związek z wojną gangów narkotykowych. W wyniku incydentu nie ma osób rannych. Cała Francja jest postawiona w najwyższy stopień gotowości ze względu na ostatnie wydarzenia. Mowa jest między innymi o ataku na magazyn Charlie Hebdo, o którym było głośno w zeszłym miesiącu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Al Kohol

Wg mańka islamisci, to

Wg mańka islamisci, to niewinne baranki. To, że sa napuszczani przez odpwiednie siły "wyższe", wcale nie oznacza, że oni sami z siebie nie mordują i że nie mogą wywołać rewolty. CiA istnieje stosunkowo niedługo, a oni mordowali od początku swego istnienia.
Poczytaj chłopie trochę historii, co oni wyrabiali w podbitych przez siebie krajach, poczytaj do czego nawołuje koran.... 
Wystarczy, że ich populacja w jakims kraju przekroczy 50 %, kończy się pokojowe mydlenie oczu, a zaczyna twarde prawo szariatu.

Portret użytkownika Mr Spock

To są wszystko prowokacje

To są wszystko prowokacje Izraela, który chce żeby siły wojskowe wielukrajów rzuciły się na kraje arabskie otaczające Izrael. W ten sposób Izrael będzie mógł je łatwo podbić i zagarnąć ich tereny. To jest przyczyną tych wszystkich prowokacji. WTC też zostało zwalone przez akcję Izraela.

Portret użytkownika Mat

W 1996 r. przebywałem w

W 1996 r. przebywałem w okolicach Marsylii. Już wtedy istniały w tym mieście dzielnice, do których niemuzułmanie nie mieli wstępu. A gdy któryś tam się zapuścił, to zwykle już nie wracał. Policja nawet nie podejmowała poszukiwań, uważając je za bezcelowe, a śledztwo szybko umarzano. Od tamtej pory ekspansja islamistów we Francji znacznie się nasiliła. Moi znajomi (Polacy), którzy tam mieszkają już uczą się innych języków i przygotowują do opuszczenia tego kraju, bo twierdzą, że nie da się go już uratować. Całkowite zdominowanie go przez islam uważają tylko za kwestię czasu. To co się tam obecnie dzieje i idiotyzm obecnego rządu Francji (o ile nie celowe tolerowanie lub nawet wspieranie tej destrukcji) bardzo uprawdopodobnia taką wersję wydarzeń.

Strony

Skomentuj