Kolejne samospalenie w Polsce! Czy lewicowe media namawiają Polaków do samobójstw?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Coś bardzo niedobrego dzieje się w Polsce. Szczujące się nawzajem dwie koterie doprowadziły do tego, że rozhisteryzowani ludzie wierzą w sączoną im propagandę i uznając, że dzieje się coś strasznego, popełniają samobójstwa. Po tym gdy samospalenia w Warszawie dokonał Piotr S. i wykreowaniu przez lewicowe media na bohatera, dzisiaj pod budynkiem sądu w Rzeszowie podpalił się kolejny desperat.

 

Po niedawnym samospaleniu w Warszawie, lewicowe media, milczały przez kilka dni usiłując przeczekać jakoś pierwszy szok po tym samobójstwie. Początkowo ludzie odpowiedzialni za propagandę antyrządową, która pchnęła tego człowieka do zamachnięcie się na własne życie nie byli chyba do końca pewni jaka będzie reakcja społeczna po tym desperackim kroku.

 

Prawdopodobnie obawiano się tego, że ktoś może uznać, iż manifest samobójcy został przepisany z Newsweeka, Gazet Wyborczej czy z Onetu, a wtedy ktoś mógłby pomyśleć, że media te mają jego krew na rękach, bo wyszczuły go do samobójstwa, które on uznał za swój akt sprzeciwu przeciwko wykreowanemu przez te media światu.

 

Jednak już po śmierci pana Piotra S. ktoś przełożył wajchę i uznano, że jego śmierć będzie super pretekstem do uderzenia w tak nielubianą władzę. Te same media, które wcześniej przekonały pana Piotra S. ,że tak źle, iż trzeba się zabić, podchwyciły jego śmierć, komercjalizując ją, nazywając go bohaterem i dając na czołówki tygodników i dzienników.

 

Takich zmanipulowanych ludzi jest całkiem dużo i wczoraj w Warszawie odbył się nawet marsz pamięci Piotra S. nomen omen ze świeczkami, czyli z ogniem, co może być uznane za nieco niestosowne biorąc pod uwagę jego śmierć. Robienie bohatera z chorego na depresję człowieka nie pozostało jednak bez konsekwencji. Dzisiaj w Rzeszowie podpalił się kolejny desperat.

 

Lewicowe media gloryfikując chorego na człowieka, zachęciły kolejnych chorych do tego samego. Jako bohatera, samobójcę z Warszawy przedstawiają nawet hierarchowie Kościoła Katolickiego! Nie trudno było zgadnąć, że te hołdy przyciągną kolejnych chętnych do samobójstwa. Nie wiadomo jeszcze jakie były motywy samopodpalenia w Rzeszowie, ale możliwości są tylko dwie.

 

Był to następny chory człowiek, który uwierzył, że zwróci w ten sposób uwagę na to, że "PiS chce przejąć sądy", co media odpowiedzialne za poprzedniego samobójcę, wmawiają od dawna, albo może się okazać, że tym razem spalił się nie oszalały z nienawiści do Kaczyńskiego KODziarz, tylko jakaś ofiara systemu sądownictwa w Polsce, a o takich pokrzywdzonych przez wymiar niesprawiedliwości, jak wiadomo nie trudno.

 

Oznacza to, że stosownie do rozwoju wypadków i motywów tego drugiego samospalenia, trafi on na ołtarze walczących z PiS albo na ołtarze walczących z "nadzwyczajną kastą" w sądach. Tak czy inaczej w konflikcie między platformerskimi "Tutsi" i pisowskimi "Hutu" zaczynają się pojawiać pierwsze ofiary.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika alvaro31185

nooooo zaczyna sie juz raz

nooooo zaczyna sie juz raz sie wkomach wypowiedzialem w poszedniej wersji artykolu o samo spaleniu w Warszawie i powtazam utwierdza sie przekonanie ze jest tak zle w polsce ze ludzie sie  podpalaja albo inny rodzaj samobojstw prawda jest taka ze narod upada i jest tak zle ze mamy taki stan zeczy a nie inny - a mydla oczy ze jest dobrze nie jest dobrze jest tragicznie wrecz ! do powiem nie mozna mowic ze sie spqalil jednego mniej kazdego to moze spodkac wiedz jakoby polski RZAD ma pierwsze ofiary na rekach

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Portret użytkownika Krz

Opanuj się człowieku. Nie

Opanuj się człowieku. Nie jest gorzej niż wcześniej. Wierzysz we wszystko co ci powiedzą media. Opozycja znajduje ludzi skrajnie załamanych, ze swoimi problemami a takim łatwo coś wmówić. Niedługo jak to nie poskutkuje to zaczną brać chorych psychicznie z zakładów a wtedy tacy ludzie zrobią w tłumie jakąś głupotę. Owi przeciwnicy chwytają się wszystkiego żeby pisiory straciły władzę bo im samy usuwa się grunt spod nóg (tracą wpływy/szansę by dalej okradać ten biedny głupi naród - w ich mniemaniu). Nie dajmy sobie nic wmawiać! 

Portret użytkownika syriues

Tzn ,ze ten czlowiek byl

Tzn ,ze ten czlowiek byl postawiony przez Rzad Polski i Sad Najwyzszy pod pewna presja.Zycie ludzkie jest o wiele wartosciowsze niz pozwolenie i patrzenie.To co sie dzieje to desperacja.Polska udaje lepsza,ale nas nadal oklamuje

Portret użytkownika alvaro31185

dokladnie polski system

dokladnie polski system patologiczny delikatnie mowiac tylko w krajach upadlych do yakich zdazen dochodzi za zzadow tuska takich zdazebyla masa to raz adwa znow plaga zaczyna sie pytaie czy to jest rodzaj eksterminacji czy upadku moralnego narodu albo to i to 

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Portret użytkownika Taki

Moze PIS zacznie Myslec O

Moze PIS zacznie Myslec O POLSCE,juz dawno Wiadomo ze Media sa w rekach Obcych....i Co do tej pory zrobiono....a no Nic....

dopuki tak zostanie bedzie polskie spoleczenstwo robione w Karola.

Gdzie jest repolonizacja...Mediow?????

Zapomnialem ...po Co ZYDOM martwia sie Co bedzie z Polakami...

Mam nadzieje ze przy nastepnych wyborach najpierw KAZDY zobaczy z jakiej Nacji wybieramy Niby Nie (naszych)Politykow.

To SCIERWO bedzie nas wykanczac w KAZDY mozliwy sposob.

Prosze poczytac Talmud.....jest 500sposobow na Niszczenie GOJOW.

Portret użytkownika alvaro31185

TRAGEDIA NARODOWA A POLSKI

TRAGEDIA NARODOWA A POLSKI RZAD JEST WINNY TEGO CHODZBY ZATO ZE NIE WYPLENIL LEWACTWA Z POLSKI SORY ALE TEN KRAJ SCHODZI NA DNO CORAZ WIECEJ FURJATOW DESPERATOW I SAMOBOJCOW TO DONICZEGO DOBREGO NIE DOPROWADZI 

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Portret użytkownika inzynier magister

Drodzy forumowicze proszę

Drodzy forumowicze proszę bądzcie czujni bo wszyscy pamiętamy że niedawno znany lewacki filantrop przelał 18 miliarów na konta terorystycznych organizacji wywrotowych ! Teraz będzxiemy mieli znacznie więcej tego typu akcji !!! już w unijnym bunkrze parlamentu hitlerowsko lewacjkiej bandy rozbujniczej zaczęto kolejną fazę ataku na Polskę z puli 18 miliardów ! Cała nasza nadzieja w Maryi Dziewicy, w Duchu Świętym i w Jezusie Chrystusie super Zbawicielu !! za jakiś czas nadstąpi atak na Watykan i wojna domowo-islamska w UE więc musimy być przygotowani ! Należy wzmocnić modlitwę różańcową i do miłosierdzia koronką podyktowaną świętej Faustynie !

https://www.youtube.com/watch?v=leyuVlxsTXU&t=1s

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj