Kim jest naprawdę papież Franciszek? Czy Jorge Bergoglio tworzy nowy kościół NWO?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Na zakończenie zeszłotygodniowego spotkania z młodzieżą na Sycylii, Papież Franciszek odmówił udzielenia papieskiego błogosławieństwa. Zaniechał tego zwyczaju w imię poprawności politycznej, czyli po to, aby nie urazić "niekatolickich chrześcijan, wyznawców innych religii i agnostyków". W związku z tym zasadne wydaje się pytanie o to kim właściwie jest ten argentyński jezuita? 

 

Tak dziwacznego zachowania papieża nikt się nie spodziewał. Wielu katolików było zszokowanych i zaskoczonych słowami papieża Franciszka. Niektórzy zadają pytanie o to kim właściwie jest pan Jorge Bergoglio i czy w ogóle jest on Chrześcijaninem?

 

Pojawia się coraz więcej opinii, że celem jezuity uważanego za papieża jest ewolucja religii katolickiej w kierunku odrębnej religii światowej, która będzie postępowa, ostrożna z dawkowaniem Boga, ale za to stale indoktrynująca na modłę komunistycznej propagandy.

Innymi słowy, wygląda na to, że Bergoglio jest to po prostu jednym z realizatorów planu znanego pod skrótem NWO, zakładającego powstanie jednej światowej religii, jednego prawa i jednego rządu. Można odnieść wrażenie, że papież jest jednym z realizatorów nowego porządku, który dostał zlecenie transformacji chrześcijaństwa w kierunku lewicowym, w duchu teologii wyzwolenia. 

 

Niemal od początku swojego pontyfikatu, papież Franciszek wspiera gorliwie wszelkie formy lewicowego myślenia w Kościele. Debatuje z aborcjonistami i namawia do przyjmowania hord "lekarzy i inżynierów" z Afryki. Jego niejednoznaczne, albo wręcz heretyckie wypowiedzi stały się już słynne. Dochodzi do tego, że zdezorientowani katolicy muszą sobie i innym, wciąż tłumaczyć, co chciał powiedzieć papież. 

Można oczywiście założyć, że pan Bergoglio nie wie co mówi i czyni, ale w takim razie, być może powinien przejść gruntowne badania psychiatryczne i ewentualnie zostać odsuniętym z tego stanowiska. To co obecnie wyprawia papież to po prostu blamaż dla katolicyzmu. 

 

Dużo bardziej jednak przeraża założenie, że papież Franciszek jest sprawny psychicznie, a wszystko to robi z pełną świadomością i premedytacją. Jest tym samym zwykłym narzędziem w rękach globalistów, których planem jest, między innymi, ustanowienie jednej wspólnej wymieszanej światowej religii i on ten plan realizuje w ekspresowym tempie.

Żyjemy w czasie kiedy wspólnota kościoła się rozpada. W powietrzu od kilku lay wisi schizma, być może na miarę reformacji. Grabarzem katolicyzmu może zostać papież Franciszek, który w lewicowych mediach przedstawiany jest jako ktoś szlachetny i tolerancyjny, a do tego do bólu postępowy, zatroskany o uchodźców i biednych. 

 

Problem jednak w tym, że świeci nad nim nie gwiazda betlejemska, albo aureola świętości, ale zwykła komunistyczna czerwona gwiazda. Ta sama, która przyświecała mordercom w stylu Lenina, Stalins, Mao, czy Che Guevary. Trzeba przyznać, że to idealny papież dla unijnych lewaków, ale czy dla katolików?

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Wojtalson

Kluczem do normalności jest,

Kluczem do normalności jest, aby osoby wierzące uświadomiły sobie, że wiara bez kościoła jest możliwa, co więcej jest ona bardziej szczera niż cotygodniowe odprawianie tego samego schematu, czy pokazowe ceremonie.

Portret użytkownika Nicco

To najgorszy z możliwych

To najgorszy z możliwych momentów, by doprowadzać do schizmy, gdy zalewa nas szambo z Afryki z dość akresywną religią, która wpływa niestety znacznie na jakość życia.

„Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami.”

Portret użytkownika ben

 

 

Portret użytkownika KATHY

Vicarius Christi - czyli

Vicarius Christi - czyli papiez 

Co ciekawe slowo Vicarius z greckiego oznacza anty, dzialajacy przeciw.

Vicarius Christi = Antychryst

 

Przynajmniej zastanawiajace.

CS Rulezzzz!

Portret użytkownika Echo

Franciszek nie jest

Franciszek nie jest prawdziwym chrzescijaninem tylko katolikiem a to ogromna roznica 

Portret użytkownika Daniel

Jego przyjscie

Jego przyjscie przepowiedziano... Trzy szosteczki to jego ukochana cyfra...

Portret użytkownika Alien1974

...16 Ja, Jezus, posłałem

...16 Ja, Jezus, posłałem mojego anioła, 
by wam zaświadczyć o tym, co dotyczy Kościołów.
Jam jest Odrośl i Potomstwo Dawida, 
Gwiazda świecąca, poranna» Ap. św. Jana 22. - Biblia Tysiąclecia.  

Powyższe słowa są jednymi z ostatnich w Apokakipsie, które jednocześnie nie zostały zakodowane i mówią wprost, że objawirnie Jana dotyczy Kościoła Kat...olickiego, a zanim wszystkich innych religii i sekt. Apokalipsa już trwa i widać to każdego dnia. Warto również przypomnieć, że slowo "apokalipsa", które pochodzi z Greki oznacza odsłonięcie, które zakończy się Armageddonem, czyli wojną cywilizacji i zakończeniem rządów Kapłanów i polityków.    

Strony

Skomentuj