Kanadyjski reżim atakuje protestujących przeciwko sanitarnej dyskryminacji

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Justin Trudeau wyszedł już z ukrycia po tym gdy w zeszłym tygodniu w popłochu uciekł przed protestującymi obywatelami - bełkocząc coś o kwarantannie covidowej jakiej musi się poddać - i przeszedł do kontrofensywy. Władze Ottawy wypowiedziały wojnę „Konwojowi Wolności”. Wrowadzono stan wyjątkowy, zaordynowano odcięcie dostaw paliwa oraz butli gazowych dla truckerów, oraz zagrożono więzieniem za pomoc protestującym.

Oblężenie budynków rządowych trwa. Ludzie domagają się cofnięcia dyskryminacji sanitarnej i zakończenia covidowego cyrku. Dla naczelnego światowego pandemisty Justina Trudeau, to jak spełnienia najgorszych snów. Dlatego postanowiono zdławić w zarodku bunt truckerów, wsparty szeroko przez umęczoną sanitarną dyktaturą ludność Kanady. 

 

Władze stolicy Kanady ogłosiły w niedzielę stan wyjątkowy w związku z trwającymi w Ottawie od ponad tygodnia demonstracjami. A wraz z nim wprowadziły szereg kuriozalnych przepisów. Na przykład wydano zakaz używania klaksonów samochodowych w centrum miasta przez najbliższe 10 dni. Kanadyjskie władze podjęły też działania w kierunku uniemożliwienia kontaktowania się protestujacych. Chodzi przede wszystkim o zakłócanie pasma CB stosowanego przez truckerów, a także sieci mobilnych. Z odsieczą ruszył pierwszy do cenzurowania Facebook, który pousuwał grupy w których kontaktowali się protestujący. Jednak najwięcej kontrowersji wzbudza zakaz pomocy protestującym pod groźbą aresztu.

Ogłoszono, że każda osoba, która go złamie zostanie aresztowana. Brzmi to prawie jak zakaz dawania Żydom żywności w czasie okupacji Polski przez bandytów z hitlerowskich Niemiec. Pomimo, że uzbrojona covidowa policja Trudeau, sporą cześć paliwa i butli z gazem im zarekwirowała, to mimo ryzyka, ludzie nadal dostarczą im paliwo i żywność, robią zbiórki, a w stronę Ottawy jadą kolejne konwoje.

 

Trwa przesilenie i cały świat już patrzy na rozwój wypadków w tym jednym z najbardziej dotkniętych covidianizmem państwie. Ruch walczących o wolność kierowców ciężarówek przeraża pandemiczne władze, a ich przeciwnikom daje wiatr w żagle. Covidiańscy politycy na całym świecie martwią się, że kanadyjski protest będzie wyzwalaczem światowych protestów przeciwko globalistom i ich pandemikom w stylu Trudeau.

 

Światowe media długo próbowały przemilczeć sytuacje w Kanadzie w ogóle nie informując o nie, aby nie inspirować podobnych zachowań. Teraz, gdy już się tak nie da zrobić, media starają się zohydzić protestujących przybijając w większości zaszczepionym kanadyjskim kierowcom łatkę "antyszczepionkowców". Czy ich starania się powiodą? Miejmy nadzieje, że nie i tej siły - pandemiczne władze już nie zatrzymają.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

jesteśmy przed wyborami,

jesteśmy przed wyborami, jeśli wygra enwuowski PiS to będą zachowywać się podobnie bo już kolejnych wyborów nie doczekają ! zresztą ktoś teraz zamiesza na serwerach tak, że już nigdy nie uzyskamy wolności i nie uratujemy się przed bolszewią NWO iluminatów kościołów duchów loży ordo ab chao ! Prośmy Boga Jezusa o miłosierdzie !

teraz jak ktoś się zaszczepanuje to oficjalnie według rządu USA nie jest człowiekiem ale trans humanem i produktem !!! i własnością koncernu którego przyjął szczepion-śmiercionke ! tak jest oficjelnie już w papierach rządu USA !!! oblukacie sobie film o bolszewi atakującej Ks. Natanka !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zn

Tego nikt nie wie. Raczej

Tego nikt nie wie. Raczej spodziewam się że będziemy musieli jeszcze ,,trochę pocierpieć" bo zła w naszym narodzie jednak się trochę nazbierało. Kto jednak ma rozum i nawet ,,po łebkach" zna Biblię ten widzi, że ,coś tu zaczyna niemiłosiernie pasować" do najstarszej ,,teorii spiskowej" o znamieniu Bestii.

Po złych POprzednikach, postkomunie (w Polsce i w lV UE)  i socjalistach w kamuflażu ,,prawicowo-patriotycznym" może  jeszcze gorsi rządzący nastaną ale jsk trzeba być zagubionym  by pozbawiać się resztek nadziei?. Chyba bardzo.

Jezus daje nadzieję że nawet jeśli tu stracimy życie, to nasze dusze przetrwają i mogą być nawet uświęcone życiem wiecznym.

Uwierz lub nie ale mam ostatnio całą masę sygnałów od różnych rodzin (nie jestem księdzem. Po prostu tak się składa) że po tamtej stronie ,,coś jest", że zmarli dają znać, np. proszą o mszę Gregoriańską za nich (żaden demon o to na pewno nie poprosi)!.

Problem polega na tym że będąc duszą nic już nie poradzisz w swojej sprawie, możesz liczyć tylko na modlitwy żyjących.

Dlatego módlmy się a może   duża część z nas przetrwa i zachowa naszą Ojczyznę.

Jeśli stracimy nadzieję to ,,ostatni zgasi światło"... ale tak się nie stanie.

Króluj nam Panie Jezu!.

Portret użytkownika pabloS

qrwa 2tys lat minęło a ci

2tys lat minęło a tu dalej z tą narracją...syn boga czyli niebios a przedewszsytkim P O S Ł A N I E C!!! taki listonosz...nie poświecił się po to by go czcić tylko żeby przekazać cotusię, poco i dlaczego...teraz wyobraź sobie listonosza któremu stawia się ołtarz i zamiast czytać list(analizować informacje) od nadawcy, odstawiają gusła listonoszowi - jak mądrze. 

Portret użytkownika CanisLupus

Pytanie kto jest bardziej NWO

Pytanie kto jest bardziej NWO'wski, PiS czy PO i lewica, która urządziłaby tu najchętniej drugą Australię. Nie żebym był zwolennikiem PiSu, ale w porównaniu z nimi to cała reszta polskiej sceny politycznej; może za wyjątkiem konfy; to istna dżuma i cholera bez pomysłu na cokolwiek poza łaszeniem się do EU. 

Portret użytkownika ;)))

ponoć kuzyn znajomego sąsiada

ponoć kuzyn znajomego sąsiada ostatnio krzyczał do telewizora: "kanadyjczycy zacznijcie rozliczać skorumpowane bydłopopychadła wystepujące przeciwko wam! znacie imiona nazwiska pajaców w mundurach i tchorzliwego skorumpowanego nwo ścierwia! też poblokować ich rodzinom sklepy i zywnosc! strzelanie do górników niech bydło w mundurkach sobie zastąpi strzelaniem do własnych zon, matek i dzieci!!!!!" Myślicie, ze oszalał???

Strony

Skomentuj