Już niedługo armagedon cenowy doprowadzi w Polsce do wielkich polityczno-społecznych przemian !

Kategorie: 

Źródło: internet

Socjologowie od dawna zastanawiali się, jak mierzyć nastroje społeczne, czy inne charakterystyki społeczeństwa, a także jak przewidzieć i zrozumieć przemiany społeczne, następnie tak manipulować całymi narodami, by można wygrać wybory. Obecnie Polska, jak i inne kraje postkomunistyczne przechodzi przez ciężki okres rosnących cen żywności i energii.

Państwa zachodnie, ich bogate społeczeństwa z ich pensjami, z pełnymi kontami bankowymi, nie odczują drastycznych zmian w takim stopniu jak kraje biedne-postkomunistyczne, do których zalicza się Polska. W telewizji i innych mediach wmawia się nam, że nie mamy wyjścia, musimy zaakceptować tzw. "zielony ład", mamy klepać biedę i na dodatek, jak to przekazuje Klaus Szwab i jego koledzy: "cieszyć sięz tego". Sytuacja na rynku żywności jest dramatyczna, ceny szybują w górę i nie widać by miały się zatrzymać, co z pewnością będzie powodowało wybuchy społecznego niezadowolenia, a przecież do wyborów zostało jeszcze co najmniej 12 miesięcy.

 

Jeśli ceny się nie zatrzymają rządząca ekipa musi liczyć się ze sromotną przegraną ! Dam państwu typowy przykład z dnia 10.09.2022. Stałem w kolejce do kasy w zachodnim/zagranicznym supermarkecie żywnościowym, przede mną było sporo ludzi, (wszyscy idą tam gdzie taniej, nawet jeśli jedzenie jest chemiczne/GMO i zagraniczne, jeśli brakuje kasy na strawę, je się co popadnie), tak jest wśród biedoty. Spora grupa Polaków wyczekiwała na swój czas by oddać pieniądze kasjerkom. Ktoś w pewnym momencie zwrócił uwagę, a był to pan tuż przy kasach, że jest drogo i ma już dość. Po tym jedna z pań stojących do kasy, zaraz za nim, zaczęła wykrzykiwać zdenerwowana: "Co oni z nami robią, jeśli tak dalej będzie to nas wykończą, nie głosujcie na nich, to banda nieudaczników, chcą nas zniszczyć, nie głosujcie na tych... (słowo niecenzuralne)", głośno krzyczała. I teraz najciekawsze, pani za kasą nie zwróciła jej uwagi, że zakłóca porządek, że jej przeszkadza. Nie tylko to, zaczęła się zgadzać z wykrzykującą, przytakiwać.

Co ciekawe ludzie w trzech kolejkach, bo były trzy kasy, stali cicho, nikt nic nie mówił, każdy w ten sposób bezgłośnie wyraził poparcie dla wściekłej Polki. Nie było żadnego "PiSowca", który by bronił rządzącej formacji. Cisza jaka nastąpiła po wybuchu niezadowolonej klientki dużo mówiła. To tylko jeden z przykładów, nie będę opisywał reakcji mojego znajomego "PiSowca", który przez ostatnie lata zachwalał rządy PiSu, nie było osoby której by nie przekonał do rządów "zjednoczonej prawicy", jednak ostatnio na spotkaniu, kiedy była mowa o sytuacji w Polsce siedział cichutko, jak mysz pod miotłą. Wydaje się, że sytuacje w Polsce przez następne 12 miesięcy do wyborów się nie zmieni, a nawet będziemy światkami jeszcze większych podwyżek cen żywności i energii. Firmy przerzucą koszty na obywateli, czyli do starcie w urnach, na jesieni 2023 możemy się spodziewać totalnego przetasowania na politycznej scenie.

Jeśli do władzy dojdzie pewien "rudawy polityk", który w poprzednich latach pokazał na co go stać, to możemy mieć pewność, że ceny nie tylko się nie zatrzymają, ale nie będzie można w ogóle kupić żywności, jak to mawiał klasyk: "nie będzie niczego", a ostatni zgasi światło, o przepraszam, światła nie będzie, bo będą lokalne wyłączenia prądu, a "dwudziesty stopień zasilania" okaże się marzeniem, fantastyką naukową, będziemy mieć trzeci, albo drugi, czy może zerowy stopniem zasilania, czyli wyłączeniem prądu na osiedlach i w fabrykach (to my mamy jakieś fabryki ?) Do zagranicznych markietów będą jeździć na e-hulajnogach najbogatsi, a reszta będzie zdana na kartki żywnościowe, o czym marzy Klaus Szwab, kuzyn "rudawego polityka". Powstaje więc pytanie na kogo głosować ? Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Jedno jest pewne, na jesieni 2023 będziemy świadkami, albo "cudu na urną", albo jeszcze szybszego staczania się w odmęty "zielonego ładu", do którego gorąco i bez ustanku namawia "rudawy polityk" !

Ocena: 

Średnio: 4.3 (23 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Goryl Magilla

Totalne bzdety odwracające

Totalne bzdety odwracające uwagę od rzeczywistości. A czeka nas prawdziwy problem bo w polowie października będą już protesty szczepień i wojny i aborcji a wrzesień od połowy zacznie się już nagonka porządna na Rosję przygotowania trwają by wysłać Polskę na wojne.jeszcze w tym roku.

Portret użytkownika inzynier magister

"Ks. Natanek wylicza różne

"Ks. Natanek wylicza różne przyczyny dzisiejszej sytuacji w której się znaleźliśmy, w jego opinii zmierzamy do zatarcia różnicy pomiędzy cywilizacją chrześcijańską, a cywilizacją lucyferiańską zachodnich państw iluminackich. Trzeba przyznać, że ma rację. Widać już wszędzie, na każdym kroku indoktrynację, wszystko upodobnia się do zachodnich modeli duchowego samobójstwa i przejęcia politycznej władzy przez członków kosiciołów wolnomurarskich, co skutkuje sprowadzeniem narodu do piekła cywilizacji śmierci ! To też jest przyczyną nieszczęść jakie spadają na Polskę. Prosimy posłuchać audycji znienawidzonego przez enwuowskie i antypolskie elity Ks. Natanka z dnia 11.09.2022, jest o czym rozmyślać…, audycja jest wartościowa zwłaszcza dla chrześcijan, którymi się stajemy z dnia na dzień. Oczywiście nie wolno się poddawać, zawsze jest nadzieja, tego uczy chrześcijaństwo i Duch Pocieszyciel !"

Antykościół oficjalnie głosi że planeta jest przeludniona, że trzeba zrobić (zieloną) depopulację, miejsce do życia dla garstki, oczywiście najbogatszych, czyli dla pato-elit NWO. To jest wprost wyjęte przejęte od SS-manów, bo Lebensraum (z niem. przestrzeń życiowa) wmawiała Niemcom to samo. Teoria niemieckiej loży ufonautycznej Lebensraum, jako alternatywa dla wyżywienia narodu poprzez handel światowy, została zarysowana przez opętańca Hitlera w jego (niepublikowanej za życia) drugiej, mniej znanej księdze z 1928 r., Das zweite Buch. Znajduje się tam również jej uzasadnienie, właściwie jest ona podwaliną pod dzisiejszy „Nowy Lebensraum NWO”, który od niedawna stosuje zastrzyki z „cyklonu C-19”!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ​euklides

To ksiądz Natanek nie wie, że

To ksiądz Natanek nie wie, że każde państwo zostało ufundowane na terrorze? Jak to było z tym kuszeniem Jezusa? Czy diabeł nie powiedział, że wszystkie królestwa (państwa) należą do niego, a Jezus tego nie negował? Państwo to diabelska instytucja. Jako taka wymordowała i sprowadziłą najwięcej cierpień na ludzkość. Macierz nierządu....

Portret użytkownika kolo21

To nie bzdury od stycznia

To nie bzdury od stycznia ceny poszybowały za żarcie w marketach o 50% Cukier znowu podrożał z 4.99 na 5.99 W chuj tam niech kosztuje 1000 zł a polaczki niech wpierdalają trawę i tak się nie przebudzą. Bo niedojebanie umysłowo narodowe jest wieczne. 3 tysie dopłaty do węgla okazało sie picem na wode i co ludzie na to? Nic kurwa tyko łby zwiesili i wykonują posłusznie rozkazy pana nad sobą. Tak to naród niewolników chłopów pańczyźniannych Sztur miał rację co do joty. Polaczków można ruchac do woli alleluja!

kolo21

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika marmirow

I tak się nic nie zmieni  

Niech rozdają kasę na prawo i lewo

Rozmawiałem z ukraincem,który pracuje przy winobraniu u mojego kumpla.Dowiaduje się,że pobiera wPolsce trzy zasiłki na różne nazwiska(fałszywe dokumenty) i to jest standard.Poza tym Rumunii,Bułgarzyprzyjeżdżają na ukraine kupują lewe dokumenty i do Polski po socjal.

Już niedługo będzie 10 milionów Ukrów (jak jeszcze nie ma) od 1 pażdziernika Ukraina wprowadza zakaz wyjazdów dla kobiet w wieku poborowym Do tego czasu zaczną się przyjazdy masowe

 

Strony

Skomentuj