Justin Trudeau został kanadyjskim Wojciechem Jaruzelskim

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Premier Justin Trudeau jako pierwszy w historii przywódca Kanady, mimo sprzeciwu premierów kilku prowincji, powołuje się na ustawę "Emergencies Act" o sytuacjach nadzwyczajnych, następcę ustawy "War Measures Act" o środkach wojennych, aby stłumić protesty w kraju. Rzekomo "wolnościowy" i "demokratyczny" Trudeau wprowadza de facto stan wojenny.

Gdyby zapytać statystycznego Polaka co sądzi o Konwoju Wolności z Kanady, prawdopodobnie nie będzie wiedział o co chodzi, bo media głównego nurtu skrzętnie ukrywają kanadyjskie protesty. Robią to dlatego, aby nie podsycać antycovidowej rewolucji, która rozpoczęta w Kanadzie rozlewa się po całym świecie. Tylko niektóre "telewizje informacyjne" wspomniały w dwóch zdaniach o protestach "antyszczepionkowców".

 

Sęk w tym, że kierowcy ciężarówek, którzy zapoczątkowali ten ruch społeczny, który można nazwać kanadyjską Solidarnością, są w większości zaszczepieni bo takie były wymogi transportu międzynarodowego, a protestują po prostu przeciwko dyktatorskim zapędom komunizującego lewicowca Justina Trudeau, który pod pretekstem walki z pandemią zaczął walkę z ludźmi.

 

Stolica Kanady została sparaliżowana przez protest, a kawalkady "TIRów" były wszędzie witane z kwiatami i kanadyjskimi flagami. Premier Trudeau czmychnął z Ottawy w obawie przed tłumem, a potem wydał serię niezrozumiałych komunikatów związanych z jego statusem koronawirusowym. Teraz lewicowy polityk idzie na całość próbując powtórzyć manewr Wojciecha Jaruzelskiego i wprowadza stan wojenny wyprowadzając przeciwko ludziom żołnierzy.

 

Gdy władze Ottawy zaczęły grozić ludziom za przynoszenie protestującym paliwa i butli gazowych, wszyscy zaczęli chodzić z pustymi kanistrami, co ośmieszyło możliwość użycia policji. Niezastraszeni Kanadyjczycy trwają więc Justin Trudeau zaczął otwartym tekstem grozić protestującym. W publicznych wypowiedziach groził zabraniem prawa jazdy, licencji i pozbawieniem środków do życia i zamrożeniem kont bankowych tym, którzy strajkują w konwoju.

„Jeśli dołączysz do protestu, ponieważ jesteś zmęczony COVID, musisz teraz zrozumieć, że łamiesz prawo… Nie chcesz skończyć z utratą prawa jazdy, skończyć z kartą kryminalną, która wpłynie na twoją pracę, twoje źródło utrzymania”.

Kanadyjski Jaruzelski na mocy swojego nowego rozporządzenia, zobowiązał banki aby bez wyroku sądowego zawieszały lub nawet likwidowały konta osób podejrzanych o "nielegalne blokowanie dróg", jak eufemistycznie nazwano protestowanie. Zresztą bardzo podobnie określano to również w Polsce podczas pierwszych faz Covida, który jak widać sprzyja implementacji dyktatury.

 

Warto wspomnieć, że politycy z całego świata z milczeniem przygląda się postępowaniu kanadyjskiego dyktatora a nawet sympatyzują z nim. Przed wczoraj z dyktatorem Kanady rozmawiał polski Prezydent Andrzej Duda. Tematem była oczywiście Ukraina. Nic nie wiadomo o tym czy najwyższy przedstawiciel Rzeczypospolitej Polskiej potępił działania premiera Trudeau skierowane przeciwko obywatelom Kanady. Polacy - przywiązani do wolności, doświadczeni przez totalitaryzmy widząc oczywiste paralele historyczne między Jaruzelskim a Trudeau oraz Solidarnością a Konwojem Wolności - czekają na potępienie jego faszystowskich działań.

Ocena: 

Średnio: 4.7 (10 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Zgniły Kokos

"wypisywane sa tu przerozne

"wypisywane sa tu przerozne komentzarze gowno warte" bardzo złe są komentarze, no, kurwa powinniście zabronić ludziom się wypowiadać, jak za ciężkiej komuny w krajach reżimowych też nie można było się wypowiadać. Powtarzam założyć ministerstwo prawdy , a nie że każdy może gadać i pisać prawie co chce. Jak się tobie nie podobają komentarze to po jakom cholere to czytasz, nie czytaj , złość piękności szkodzi. Jeśli coś jest zbyt trudne dla ciebie to daj sobie na luz i włącz swój ulubiony serial w telewizji. Ciemniaku ślimakiem golony każdy komentarz jest wartościowy z różnych przyczyn.

Portret użytkownika inzynier magister

"zamrożeniem kont bankowych

"zamrożeniem kont bankowych tym, którzy strajkują w konwoju."

właśnie dlatego starają się zlikwidować gotówkę !!! jweśli w Polsce zlikwidują gotówkę to już po nas na amen ! Tylko Bóg Jezusa może nas uratować !

W Izraelu rozpoczął się protest tamtejszego „Konwoju Wolności” przeciwko obostrzeniom sanitarnym wprowadzonym w kraju w związku z tzw. pandemią koronawirusa. To kolejna tego typu akcja na świecie wzorowana na strajku kanadyjskich kierowców ciężarówek, którzy od kilku tygodni skutecznie blokują Ottawę i przejścia graniczne ze Stanami Zjednoczonymi.

W poniedziałek izraelski Konwój Wolności przejechał główną autostradą łączącą Tel Awiw i Jerozolimę. Podobnie jak w innych państwach, demonstranci żądają całkowite zniesienia rządowych restrykcji.

Dziesiątki pojazdów przyjechały pod budynek parlamentu w Jerozolimie. Na trasie kierowcy otrzymali wsparcie tysięcy osób, którzy bili im brawa i skandowali hasła wzywające do zakończenia reżimu sanitarnego. 

Wszyscy zebraliśmy się tutaj dla wolności. Ponieważ już od dwóch lat cały ten świat szaleje z powodu wszystkich restrykcji i wszystkich rzeczy, które nie pozwalają nam żyć tak swobodnie, jak się urodziliśmy – powiedział Jonathan Deporto, jeden z uczestników protestu.

Sytuacja w Izraelu poprawiła się na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. Władza zrezygnowała z obowiązku okazywania tak zwanych paszportów szczepienia w kinach, restauracjach, siłowniach i hotelach. Maski są wciąż wymagane pomieszczeniach zamkniętych pomieszczeniach o statusie publicznym. Chodzi m.in. o szkoły i placówki medyczne.

Brawo! Każdy Żyd odbył prawdziwą służbę wojskową. Nie to co w EU, czy u nas.
Z takimi kierowcami armia nie będzie pogrywać jak z kierowcami z Kanady. Życzę z całego serca powodzenia w proteście prawdziwych Izraelczyków !!!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj