Jeśli rząd zechce już niedługo każdy z nas może dostać dawkę szczepionki

Kategorie: 

wellnesscounselor.blogspot.com

Jeszcze nie tak dawno większość ludzi uznawała, że przymus szczepień dotyczący małych dzieci jest dobrym sposobem zapobiegania rozmaitym chorobom. Sytuacja musiała się zmienić a ponieważ szczepienia to przede wszystkim dobry biznes firm farmaceutycznych, doczekaliśmy się ustawy zmuszającej obywateli do wstrzykiwania im substancji nieznanego pochodzenia i składu.

 

Nasz rząd, korzystając z zamieszania wokół turnieju EURO 2012 przepchnął wiele szokujących ustaw jak ta o ograniczeniu prawa do zgromadzeń. Wśród nich jest i ta o nowym przymusie szczepień dla Polaków.

 

Z pewnością szefowie koncernów farmaceutycznych mogą z zadowolenia zacierać ręce. Polskie władze przygotowały ustawę, która sprowadza obywateli naszego kraju do pozycji krów w zagrodzie. Dobry pan,   w tym wypadku państwo,  wie lepiej, co zrobić ze swoją własnością. Jeśli zajdzie taka potrzeba rząd będzie w stanie zmusić każdego, nawet dorosłych,   do przyjęcia dawek substancji zwanych szczepionkami, co, do których nie prowadzi się nawet żadnych badań na temat występowania powikłań po ich stosowaniu.

 

W tej chwili przymus szczepień dotyczy tylko dzieci jednak wielu rodziców jest na tyle świadomych, że odmawiają szczepień swoich pociech. Aktualnie za nie dopełnienie obowiązku szczepienia grozi im 500 zł mandatu, ale nikt nie może zmusić ich do zgody na wstrzykiwanie do malutkich ciał niebezpiecznych związków, w tym rtęci. Po wprowadzeniu tej ustawy rządzący nie tylko będą w stanie przemocą zmusić nasze dziecko do wstrzyknięcia mu podejrzanych substancji to na dodatek będą też w stanie zmusić do tego osoby dorosłe.

Wszyscy pamiętamy szaleństwo szczepionkowe, jakie miało miejsce podczas ostatniej pandemii grypy. Wiele krajów kupiło jak się potem okazało niebezpieczne preparaty. Wiele osób po iniekcjach poczuło się źle a część była hospitalizowana. W Szwecji zaobserwowano kilkaset przypadków narkolepsji u dzieci. Jest to choroba neurologiczna a jej wywołanie wiązane jest z przeprowadzonymi szczepieniami prewencyjnymi. Wtedy wszyscy chwalili postawę Minister Zdrowia Ewy Kopacz, która mimo presji nie zakupiła szczepionek na grypę. Teraz ta sama pani podniosła rękę za tą skandaliczną ustawą.

Wpływ szczepionek na układ nerwowy dzieci został wielokrotnie udowodniony a epidemia autyzmu, jaką obserwujemy w ostatnich latach prawdopodobnie jest efektem stosowania szczepionek kombinowanych, które wyparły preparaty wstrzykiwane kiedyś dzisiejszym dorosłym. Spróbujcie zapytać lekarza o szczepionkę tylko przeciwko odrze. Nie ma już na rynku takich produktów.

 

W stosunku do lekarzy, którzy namawiają do szczepienia można zastosować pewną sztuczkę. Jeśli będziecie poddawani krytyce za odmowę szczepienia dziecka poproście o deklarację na piśmie od takiego lekarza, że nie wystąpią żadne powikłania poszczepienne zwłaszcza o charakterze neurologicznym. Jeśli jakiś lekarz się pod tym podpisze jest nieukiem. Mamy stuprocentową gwarancję, że żaden lekarz pomny możliwych pozwów takiej deklaracji nie podpisze. A skoro tak to znaczy, że zbawienny wpływ szczepionek na walkę z niegdysiejszymi zarazami może być mniejszy niż wpływ detergentów i wzrostu poziomu higieny.

 

Biznes szczepionkowy jest bardzo wątpliwy moralnie, bo koncerny farmaceutyczne stosują środki masowego przekazu w celu generowania strachu. Przykładem jest kampania przeciwko pneumokokom. W telewizyjnych spotach gra się na emocjach rodziców pokazując puste łóżeczko, jakie można zobaczyć, jeśli się nie zaszczepi swojej pociechy.

 

Teraz zamiast reklamy wystarczy wytworzenie sytuacji zagrożenia epidemiologicznego i biznes farmaceutyczny będzie kwitł a stada "baranów" zostaną zmuszone do poddania się podejrzanym procedurom medycznym. Co jeszcze bardziej szokuje wciąż słyszymy, że brakuje na leki dla chorych, więc dlaczego zatem szykuje się ustawę,   która sankcjonuje przymusowe "leczenie prewencyjne" zdrowych ludzi?

 

Można powiedzieć, że pozycja obywateli mieszkających w kraju, w którym można kogoś zmusić do przyjęcia jakieś substancji o nieznanym składzie niewiele się różni od sytuacji więźniów holokaustu. Na nich też przecież wykonywano podobne praktyki i też nie mieli nic do powiedzenia w kwestii otrzymania dawki preparatów przygotowanych przez podejrzane niemieckie laboratoria.

 

Oczywiście możemy zakładać zgodnie z przesłanką pozytywną,   że tak zwane szczepionki to nie wytwór Nazistów tylko nowoczesnej farmacji tyle,   że ta farmacja narodziła się również dzięki eksperymentom prowadzonym,   przez doktora Mengele. Na koniec pojawia się tez pytanie o to czy a raczej, kiedy przestaliśmy być wolnymi ludźmi. Czy to już czas zaszyć się w Bieszczadach? Być może nie, ale jeśli ta ustawa przejdzie będzie trzeba to poważnie rozważyć.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika anarchisten

I scenariusz będzie taki.

I scenariusz będzie taki. Rozpocznie się histeria w związku z akąś niegroźną epidemią. Zarzucą nas szczepionkami. Przy okazji zastrzyku kązdy dostanie dawkę nanotechnologi do krwioobiegu. Kontrola całkowita. Będą chccieli to wyłacza każdego z nas w każdym momencie i gdziekolwiek będziemy. A jak się będziesz buntować to nas spacyfikują i tak czy siak zaszczepią. Emeryci padną jak kafki zobaczycie.

Portret użytkownika patrykhomik

BARDZO DOBRY TEMAT BO TO jest

BARDZO DOBRY TEMAT BO TO jest prawie zamach na obywatela... mógł dodać że "PANDEMIA" w 2009 roku 50 tysięcy szczepionek było innego rodzaju jak cała reszta ... prawdopodobnie dla ELIT bo zakażone szczepionki z wirusem były z całą resztą rozpowadzane po państwach... wiec to nie są jakieś mrzonki oni chcą nas przeżedzić wiec ALBO MY ICH... albo oni nas .SAMI SOBIE MOŻECIE ODPOWIEDZIEĆ dla nich życie ludzi przestało mieć jakiekolwiek znaczenie tak jak my traktujemy bydło zurzyte to na rzeź co z tego że konik służył dobrze i był poczciwy tak oni nas ZERO SUMIENIAMUSIMY ZMIENIAĆ STOSUNEK DO NASZYCH MNIEJSZYCHC BRACI I DO SIEBIE SAMYCH może wtedy coś sie zmieni... apropo udowodniono że jesteśmy w pełni roślinorzerni a mieso szkodzi nam .... rak, choroby kości , ch. serca itp

Portret użytkownika Rasta4Peace

Jest możliwość że chcą

Jest możliwość że chcą potajemnie wstrzykiwać ludziom RFID, kiedyś podobno były takie plany, a wielkosc chipu jest mikroskopijna obecnie. Nie dajmy zrobić z siebie bydła przez koncerny farmaceutyczne takie jak BAYER, co zresztą stworzoną przez nazistów. Jest to całkowite pozbawienie wyboru wolnego człowieka w niby demokratycznym kraju. Jeśli nawet by spróbowali "przymusowego" czego kolwiek stworzy to 100 krotnie większe prostesty i zamieszki niż w sprawie acta. Rozmawiajcie o tym z ludźmi nie bójcie się wtrącać poważniejsze dyskuje w tym ogarnietym przez niewiedze i MTV kraju, każde dziecko płacze i wyrywa się przed szczepieniem, nie chodzi o ukucie, tylko podświadome wyczucie niebezpieczeństwa.Tutaj doskonały do tego tematu wywiad z Davidem Icke na temat szczepionek polecam :http://www.youtube.com/watch?v=N7Zeru6QAvk

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Portret użytkownika Jaco

@Rasta - to racja że dzieci

@Rasta - to racja że dzieci wyczuwają niebezpieczeństwo, sam pamiętam 1 szczepienie przed którym strasznie sie broniłem, w podstawówce, ryczałem ostro... po szczepionce dostałem gorączki.. ogólnie też pamiętam.. jak to ok 6-7 klasy nagle moje zdolności pamięciowe spadły znacząco, a potem po kilku latach pojawiła się alergia na pograniczu z astmą..btw. przed zastrzykami np antybiotyku bronić sie nie broniłem, pomimo że ukłucie to samo a może i nawet bardziej bolesne 

Portret użytkownika Prc

Już wytobrażam ambulanse na

Już wytobrażam ambulanse na terenach zamkniętych kordonem policji i straży miejskiej i długie kolejki petentów czekajacych potulnie na swoją kolej. PS czy polski rząd otrzymał z USA swoją porcję wielkich plastykowych trumien ???

Portret użytkownika Judyta

Witam! W czasach głębokiego

Witam!W czasach głębokiego PRL-u na studiach opowiadano taki kawał:Słoń uszkodził mrowisko. Wybiegła jedna mrówka i walczy z nim w obronie mrowiska. Wybiegły wszystkie pozostałe, otoczyły walczących i dopingują, skandując:EMIL DUŚ GO, EMIL DUŚ GO, EMIL DUŚ GO!Dzisiaj jesteśmy głupsi od tych mrówek, bo gdy widzimy, że słoń rozdeptuje naszego jedynego odważnego obrońcę, to nikt nie skanduje:MAREK SAWICKI, MAREK SAWICKI, MAREK SAWICKI!Polacy odwagi!Maximus

Portret użytkownika SurvivorMan

Mnie od samego zagrożenia

Mnie od samego zagrożenia opisanego w temacie, bardziej przeraża inna rzecz: Polaków to (mówiąc krótko) wali! Popytajcie "zwykłych" znajomych z różnych środowisk... Najczęściej usłyszycie teksty typu: "co ty pieprzysz", "za dużo filmów s-f", "za dużo teorii spiskowych" itp. Przy takim podejściu społeczeństwa, nie ma szans na wybronienie się od tej jawnej próby ludobójstwa, tym bardziej, że jedynym narzędziem które jest w stanie powstrzymać tych krawaciarzy, jest masowe wyjście na ulicę! ...Ale kto wyjdzie na ulicę? Kilku ludzi mających świadomość? Przecież momentalnie zostaną zamknięci...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika jesion

i dlatego jedynym

i dlatego jedynym alternatywnie rozsądnym wyjściem jest "powrót do lasu" :) 

Największym wynalazkiem ludzkości jest nóż na drugim biegunie stawiam koło. 

Strony

Skomentuj