Jeśli odmówisz szczepienia możesz trafić w kaftan bezpieczeństwa

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Nadal nie ma szczepionek przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2, ale polskie państwo jest już przygotowane na ich przymusowe wstrzykiwanie. Jeśli ktoś myśli, że przyjęcie takiego preparatu warunkowane jest jego decyzją, to pozostaje w błędzie. Już od kilku lat państwo polskie jest gotowe na dokonywanie szczepień nawet z pomocą przymusu bezpośredniego. Oporni obywatele moga zostać nawet spętani kaftanem bezpieczeństwa.

 

Obecnie funkcjonujemy w dziwnym porządku prawnym, mamy stan wojenny, którego tak nie nazywamy i władze udają, że go nie ma, obawiając się tego, że państwo będzie musiało pokryć straty przedsiębiorców, co jest jednym  ze skutków formalnego wprowadzenia stanów nadzwyczajnych. To jednak nie przeszkadza rządowi wprowadzenia reżimu identycznego do tego jaki ma miejsce po wprowadzeniu stanu wojennego. Władza rości sobie prawo do tego aby dokonywać zaboru rzeczy, które uważa za potrzebne do przezwyciężania trwającej rzekomo epidemii, oraz powołuje się na przepisy umożliwiające przymusowe leczenie i szczepienie.

 

W portalu społęcznościowym Twitter opublikowano skan strony będącej częścią większego dokumentu. Zaznaczono w nim na czerwono konkretne zalecenia takie jak stosowanie środków przymusu bezpośredniego, które mogące być stosowane przez Policję i Sanepid. Oczywiście wszystko to ma się odbywać bez zgody sądu. Sankcje dla opornych obejmują min. unieruchomienie poprzez kaftan bezpieczeństwa, przymusowe podanie leków i innych środków, areszt i izolację.

W Polsce często ignoruje się negatywne reakcje po szczepieniach i spycha się je do kategorii przypadków medycznych niezwiązanych z samym szczepieniem. Niekiedy odpowiedź neurologiczna organizmu na wprowadzone metale ciężkie, obce DNA i inne chemikalia jak fomaldehyd, następuje po dłuższym okresie od wprowadzenia niż po kilku dniach, co jest sugerowane przez nakazujących szczepienie lekarzy. 

Marek Posobkiewicz, ten, który podpisał się na tym dokumencie powyżej, to obecny Główny Inspektor Sanitarny. Kiedyś zasłynął pajacowaniem gdy "rapował" piosenkę reklamującą produkty koncernów farmaceutycznych. To właśnie on odpowiadał za przygotowanie przepisów prawa umożliwiających wstrzykiwanie preparató bez zgody pacjenta. Jest to w oczywisty sposób sprzeczne z Art. 39. Konstytucji stanowiącym,  że "Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody".

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

tRZEBA POWOŁAĆ KOMISJĘ która

tRZEBA POWOŁAĆ KOMISJĘ która obali to zarządzenie bo inaczej ludzie będą truci podejrzanymi szczepionkami które modyfikują ich w jakieś trupy ledwo żyjące albo zniszczą nam zdrowie toksynami filantropów ! Trzeba będzie wybrać konfederację w nadchodzących wybroach bo PiS robi się już jak ryży folksdojcz ! skoro tak chcą nas na siłę szczepić to nie głosują na dudę tylko na Bosaka !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Irman z Polonisza

Komisje powolac powiadasz ?

Komisje powolac powiadasz ?

Wszyscy niemal w zarzadzie polin ..sa Agentami C I A  ... i zmierzaja do OGLOSZENIA  UPADLOSCI ...tego pokracznego kaczego NWOtworu.

Wykupia Polin za 1 Szekle ..jak zbankrutuje i problem Roszczen (Just447) zostanie rozwiazany.

Poliniaki zgodza sie ochoczo ..liczac na "parchowa kase"  i tania kielbase .

EU jest splajtowana i BRD rowniez , poniewaz Deutsche Bank , stracil na WAlstreet ..20krotny dochod narodowy Brutto calych niemiec.

City  czyli KORONA Wirus  ,puscilo cale EU w kanal slepy i gluchy !

To jest cala tajemnica ...ofiar ktore  skladacie codziennie a  To dopiero poczatki niesmiale..zamordyzm i Faszyzm Euro....sie   dynamicznie rozwija.   

Komisje powolac...  niezle !

Portret użytkownika &

Czy nie rozumiecie, że

Czy nie rozumiecie, że wszelkie prawo i konstytucja są po to, by służyły im, a nie obywatelom? W takich sytuacjach będą działać jak zahipnotyzowani i wyrecytowanie swoich praw skończy się w najlepszym przypadku kaftanem.

Portret użytkownika Bobo

No nie bardzo się da zapobiec

No nie bardzo się da zapobiec przy publicznej aprobacie. Ludzie będą rzadac tej szczepionki a ci co się jej nie poddadzą publicznie piętnowani. Traktowani jak trędowaci i wykluczeni. To i tak się musi stać ale będzie trwalo krótko

 

Portret użytkownika 3plabc

Mnie najpierw musieli by

Mnie najpierw musieli by zabić, żeby zmusić do jakiś przymusowych szczepień! Wczoraj też miałem już awanturę z jakimś oszołomem, który chciał mnie zmusić do wkładania rękawiczek... Olewam ten cały cyrk z koronawirusem a jak coś do mnie mają to niech mnie zastrzelą, albo zejdą z drogi! Siekierkę już mam naostrzoną i chyba zacznę zabierać ją z sobą, chociaż bardziej by się broń palna przydała. Tych oszołomów z GISu chętnie bym dopadł pod domem wieczorową porą za to co na-odstawiali.

Tak wracając do tematu szczepionek, z płaszczyzny ducha jest to nic innego jak wprowadzanie innego ducha do naszego ciała. Szczepionki są robione na krwi, a krew jest nośnikiem ducha. Przykładowo dziecko, które nie grzeszy, gdy jest szczepione ma wprowadzanego do organizmu ducha, który nie ma normalnie do niego dostępu. U niektórych skutkuje to np. : autyzmem, który też jest chorobą generowaną na płaszczyźnie ducha, zwłaszcza gdy dusza ma za mało sił, żeby się bronić na skutek braku miłości. Lucyfer z Szatanem sprytnie to sobie wymyślili. Zresztą cała medycyna jest pod wpływem Lucyfera.

Portret użytkownika drako_tr

Ja też myślę, by zaopatrzyć

Ja też myślę, by zaopatrzyć się  w "środki obrony koniecznej"...zanim mnie zastrzelą, zdążę kilku do piachu posłać...własną szczepionką.

 __________________

 

Portret użytkownika LucyferSzatan

Niestety nie udało mi się

Niestety nie udało mi się sprawić, żeby zabijała głupota, ignorancja i gusła. Problem przeludnienia ziemi rozwiązałby się sam już dawno.

Portret użytkownika Samanta

naiwny Jesteś, ile masz lat?

naiwny Jesteś, ile masz lat? Politycy to marionetki na usługach koncernów i grup, które naprawdę trzymają władzę.

Portret użytkownika euklides

Ciekawe czy jakby bandyta

Ciekawe czy jakby bandyta rozpisał sobie podobne rozporządzenia to czy potraktowano by to jako normalny stan rzeczy. Co odróżnia rząd od wielkiego gangu?

To ja sobie napiszę coś w ten deseń:

Wobec podejrzanych o przynależność do organizacji rządowych można zastosować następujące środki ochrony osobistej:

1. Kop w dupę lub uderzenie z liścia

2. Uderzenie z pięści

3. Zezwala się na wstrzyknięcie tym osobom w dupę szczepionek stosując w razie potrzeby środki przymusu bezpośredniego

4. Użycie broni

5a. W tym broni palnej.

6. Zezwala się na konfiskatę dóbr trwałych tym osobom.

Różnica jest taka, że moje prawo, będąc już atakowanym przez państwowych gangsterów, ma naturę obronną...

Strony

Skomentuj