Izraelskie media donoszą, że "Żydowski komediant" zostanie nowym prezydentem Ukrainy

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia

Gdyby ktoś powiedział, że nowym prezydentem Ukrainy zostanie "żydowski komediant" to prawie na pewno zostało by to nazwane antysemityzmem, ale ponieważ stwierdziła tak żydowska gazeta, jest to akceptowane, chyba jako podkreślenie wyjątkowości tego narodu.

 

Tak czy inaczej, nowym prezydentem Ukrainy został "żydowski komediant" co stwierdzają żydowskie media. Dzięki temu można to przytoczyć bez ryzyka zaszufladkowania jako antysemity. 

 

Wszystko wskazuje na to, że Włodzimierz Żeleński, kandydat popierany przez posiadającego prywatną armię żydowskiego oligarchę Igora Kołomojskiego, zostanie kolejnym prezydentem Ukrainy. To trochę taka sytuacja jakby w Polsce premierem został Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju wspierany przez jakiegoś lokalnego szemranego miliardera. 

To ciekawe, że niemal wszystkie media zapominają wspomnieć o powiązaniach pana Żeleńskiego z panem Kołomojskim. Zresztą zmiana na stanowisku prezydenta Ukrainy jest nieco symboliczna, bo przecież i tak wszystko zostanie w rodzinie. 

 

Prezydent Petro Poroszenko powinien się nazywać Waltzman po ojcu, ale używał nazwiska matki. Pochodzenie jest jednak czymś drugorzędnym. Można przecież być patriotą mimo innej narodowości. Na takiej zasadzie niewątpliwie amerykańskim patriotą był Tadeusz Kościuszko. 

Jeśli obywatelom Ukrainy pasuje prezydent z telewizyjnego sitcomu, to cóż nam to oceniać. Kto wie czy u nas nie zwiastuje to przyszłości politycznej twórcom Ucha Prezesa? 

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.3 (13 votes)

Komentarze

Portret użytkownika rechotek

A po kiego gwinta leźć do tej

A po kiego gwinta leźć do tej ściany, czy to obowiązek? Za dużo zydostwa w naszym kraju i to nazywa się 5 kolumna bo ukryty żyd więcej szkody wyrządza niż ten co nikogo nie udaje. Ukraińcy zostali pokarani przez własną głupotę a teraz żydowskie pacanki cackać się z nimi nie będą.

Portret użytkownika Medium

Ano właśnie, słuszna uwaga.

Ano właśnie, słuszna uwaga. Ponadto cwani żydzi lubią robić zdjęcia, takie ustawki, jak otaczają kogoś ciasnym kołem lub ustawiają się sprawnie do zdjęcia w jednym rzędzie. Stąd takie zatrzęsienie zdjęć, że niby im wszyscy politycy sprzyjają. Takimi zdjęciami manipulują sobie żydzi do woli, choć często obraz przeczy prawdziwej polityce delikwenta.

Portret użytkownika SurvivorMan

A na Wiejskiej w Warszawie...

A na Wiejskiej w Warszawie... Też??? (patrz: Komorowski)... Palenie chanuki też jest obowiązkowe? Obrady Knesetu na terenie Polski... Też??? Na świecie jest prawie 2,5 setki krajów... Ile jest takich, których władza jeździ się bujać pod ścianę płaczu po każdych wyborach???

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Medium

Ile jest takich, których

Ile jest takich, których władza jeździ się bujać pod ścianę płaczu po każdych wyborach???

Warto sprawdzić, ale mam wrażenie, że wszystkie delegacje odwiedzające Izrael mają stały punkt programu w postaci wizyty przy Ścianie Płaczu. 

Strony

Skomentuj