Izraelskie i egipskie media podają, że do powstania ISIS doprowadził Żyd Simon Elliott

Kategorie: 

Izraelski Kanał 9, powołując się na telewizję Al-Hayat, odsłania tajemnicę powstania Państwa Islamskiego. Rzuca też światło na cele i zadania ISIS.

 

Iman Izz al-Din powiedział w wywiadzie udzielonym Al-Hayat, że Brytyjczycy i Amerykanie za pieniądze wykorzystali Izrael do „brudnej roboty”. Chodziło o osłabienie państw arabskich, aby te nie były zdolne do przeciwstawienia się Żydom w regionie.

„Izraelski Mossad był odpowiedzialny za stworzenie przedsięwzięcia, które miało osłabić i podzielić inne kraje, a także zapewnić Izraelowi wygodną pozycję w samym sercu regionu" - powiedział Izz al-Din.

Skrót ISIS po angielsku oznacza „Israel Secret Intelligence Service”. Stwierdzono również że wkrótce wszyscy się przekonamy iż Abu Bakr al-Baghdadi jest faktycznie Żydem, jego prawdziwe imię to Szymon (Simon) Elliott i jest wspierany przez amerykańskiego senatora John McCain.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika anya67

muzułmanie do Europy a żydzi

muzułmanie do Europy a żydzi ich ziemie zajmą ... to taka myśl , która mi od dawna "po głowie chodzi"
i proszę bardzo bez rozlewu chazarskiej krwi państwo sobie powiększą ....

Portret użytkownika Anuradha

To jeszcze nie koniec anya67,

To jeszcze nie koniec anya67, Europę "posprzątają" muzułmańskimi rekami i wejdą na spokojnie rzadzić niedobitkami, zagarniajac dobytek pomordowanych. Na muzułmanów tez znajdą sposób. W tym są naprawdę dobrzy.

Portret użytkownika toś

Oglądając filmy z bojownikami

Oglądając filmy z bojownikami państwa ISIS już dawno zauważyłam rudokręconych żydków. Tych rysów nie zetrą z twarzy chyba, że dokonają przeszczepów. Ich jest tam spora ilość, nie mówiąc o tych yewropejskich, którzy pojechali do ISIS upuszczać gojską krew.

Skomentuj