Izrael przygotowuje społeczeństwo do przyjęcia czwartej dawki szczepionki na COVID-19

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Skoro wiele państw świata naśladuje działania Izraela w walce z koronawirusem, warto mieć na uwadze niedawną wypowiedź jednego z przedstawicieli rządu. Salman Zarka, doradca rządu Izraela ds. koronawirusa powiedział, że państwo powinno zacząć się przygotowywać do możliwego podawania czwartych dawek szczepionki na COVID-19.

 

Izraelskie społeczeństwo należy do najbardziej zaszczepionych na świecie. 1 sierpnia kraj jako pierwszy na świecie zaczął podawać trzecią dawkę szczepionki - początkowo osobom w wieku powyżej 60 lat, stopniowo obniżając wiek i ostatecznie rozszerzając dodatkowe szczepienia na wszystkich w wieku powyżej 12 lat. Na dzień dzisiejszy trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19 otrzymało ponad 2,6 miliona osób.

 

Z nieznanego do końca powodu, Izrael odnotował mocny wzrost zakażeń. Podczas trwającej czwartej fali, w szczytowych momentach potwierdzano ponad 11 tys. nowych dziennych zakażeń. To zapoczątkowało dyskusje o rozszerzeniu programu szczepień o kolejną - już czwartą dawkę.

Salman Zarka, doradca rządu Izraela ds. koronawirusa oraz dyrektor Centrum Medycznego Ziv w Safedzie powiedział, że kraj powinien już przygotowywać się do ewentualnego podawania czwartych dawek szczepionki na COVID-19. Według niego kolejna "dawka przypominająca" może zostać zmodyfikowana w taki sposób, aby lepiej chroniła przed nowymi wariantami koronawirusa. Tamtejsze ministerstwo zdrowia ogłosiło, że tzw. zielone przepustki mają ważność przez 6 miesięcy od podania drugiej lub trzeciej dawki szczepionki, co sugeruje, że czwarta dawka może być podawana już w najbliższych miesiącach.

 

Izrael obecnie zmaga się z wariantem Delta. A co jeśli w kraju pojawią się kolejne mutacje? Społeczeństwo będzie najwyraźniej tak długo szczepione, aż wyczerpie się cały alfabet nazw dla nowych mutacji. Nie wiadomo jeszcze, jak podawanie kolejnych dawek wpłynie na zdrowie zaszczepionych, ale koncerny farmaceutyczne z całą pewnością już zacierają ręce.

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Bezsilne ujadanie "pożytecznych idiotów" z Ministerstwa Prawdy zawsze upewnia mnie, że mam rację. Podziękujcie za to ode mnie drogie "płatne szczekaczki", swoim oficerom prowadzącym i politrukom Biggrin

Portret użytkownika inzynier magister

Sporo Żydów sie nawraca na

Sporo Żydów sie nawraca na Jezusa Chrystusa, ale jeszcze wielu zaprzecza że to prawdziwy i jedyny Mesjasz !!! Do momentu aż nie uznają Chrystusa za prawdziwego Mesjasza Zbawiciela będą szprycowani i możliwe że zrobią im kolejny holokaust Nowi Hitlerowcy NWO ! Tu macie film o pierwszch wyznawcach Mesjasza, zanim jeszcze narodził się Jezus !!!

Sensacyjny artefakt z Qumran daje niezwykłe wyniki kosmicznych obliczeń duchowej archeologii światła

https://www.youtube.com/watch?v=B67qtppDugs

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika oswiecony77

swiat jest w chaosie Nie

swiat jest w chaosie Nie zastanawiales sie nigdy ze w przyrodzie leje sie krew jeden drugiego zjada To jest chory swiat wojny rywalizacja smierc A nad nami oni nie spia nie jedza wprowadzaj depresje w zycie ludzkie tragedie w zwiazkach kusza poprzez mysli sa telepatami Czekamy na nowy swiat bez tej patologi bez demonow smierci krwi 6 4 Wtedy wilk zamieszka wraz z barankiem,
pantera z koźlęciem razem leżeć będą,
cielę i lew paść się będą społem
i mały chłopiec będzie je poganiał.
7 Krowa i niedźwiedzica przestawać będą przyjaźnie,
młode ich razem będą legały.
Lew też jak wół będzie jadał słomę.
8 Niemowlę igrać będzie na norze kobry,
dziecko włoży swą rękę do kryjówki żmii.
9 Zła czynić nie będą ani zgubnie działać
po całej świętej mej górze,
bo kraj się napełni znajomością Pana,
na kształt wód, które przepełniają morze

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Strony

Skomentuj