Izrael likwiduje paszporty szczepień a UE pracuje pełną parą nad ich wdrożeniem

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Izrael nieoczekiwanie poinformował, że nie przedłuży obostrzeń covidowych takich jak paszporty szczepionkowe. Ministerstwo Zdrowia tego kraju poinformowało o rezygnacji ze wszystkich obowiązujących do 1 czerwca. Izrael rezygnuje również z segregacji sanitarnej i obowiązku okazywania "paszportu covidowego" w miejscach publicznych.

Paszporty szczepień stały się już faktem w Europie i właśnie trwają testy infrastruktury do sanitarnej dyskryminacji części społeczeństwa. Mówi się nam, że nie możemy żądać paszportu od osób, które nielegalnie przekraczają granice Unii Europejskiej, ale już za miesiąc będziemy musieli pokazywać paszport sanitarny i udowodniać, że jesteśmy zaszczepieni. Tymczasem okazuje się, że wprowadzenie go w najbliższym czasie gdziekolwiek indziej poza Chinami i UE wydaje się wątpliwe.

 

Likwidację kodów QR warunkujących prawa obywatelskie zapowiedział już Izrael. Co ciekawe to kraj, który jako pierwszy wprowadził takie dyskryminujące prawo. Zbudowano też szybko infrastrukturę umożliwiającą system walidacji sanitarnej. Zaskakująca decyzja Izraela może być związana z koniecznościa przeprowadzenia tam już piątych przedterminowych wyborów w ciągu ostatnich 2 lat. A jak wiadomo nic nie leczy z Covidka i totalitarnych zapędów jak wybory.  

 

System dyskryminacji za pomocą warunkowania dostępu do praw obywatelskich już od ponad roku wprowadziły Chiny, które stają się trendsetterem w zakresie totalitarnych rozwiązań wspieranych nowoczesną technologią. Niestety wygląda na to, że włodarze UE zaczynają się na nich wzorować. Podczas gdy w USA czy w Izraelu napotkano na realny opór społeczny i wprowadzenie dyskryminacji na stałe wydaje się mało prawdopodobne. W niektóych stanach, na przykłąd na Florydzie, wprost zakazano jakichkolwiek form stosowania paszportów szczepień.

 

Tymczasem polskie władze stoją w awangardzie totalitarnego postępu. Niedawno zgłosili się do pilotażu systemu dyskryminacji jeszcze przed czasem i jeszcze byli z tego dumni! Można być pewnym, że szczepionkowy apartheid jest mokrym snem naszych polskojęzycznych władz.

 

Warto też wspomnieć, że sama koncepcja uprzywilejowania zaszczepionych jest absurdalna. Wszak wiadomo, że ludzie zaszczepieni nadal chorują na COVID. Oficjalnie podawana skuteczność szczepionki Janssen od J&J to tylko 66 proc. czyli mniej niż po przyjęciu preparatu genomicznego Pfizer/BioNTech po pierwszej dawce, ale nawet ta jedna dawka najmniej skutecznej szczepionki daje "zielony paszport". To oczywiste, że celem jest dokuczenie niezaszczepionym a nie żadne względy medyczne.

 

Poza tym z jakiego powodu mamy być dyskryminowani w Unii Europejskiej skoro kraj, który najgłośniej gardłował za wprowadzenie sanitarnego apartheidu szczepionkowego, czyli Hiszpania, postanowił wpuszczać do siebie wszystkich Brytyjczyków bez paszportów szczepionkowych a nawet bez testów! Wystarczyło, żeby zarobki przestały się zgadzać i od razu zmiękła im przysłowiowa "rura".

 

Miejmy nadzieję, że pomysł sanitarnej dyskryminacji w życiu społecznym upadnie zanim wejdzie w życie, bo jeśli uda się im wdrożyć potrzebną ku temu infrastrukturę techniczną to skończy się to dla nas jak dla bohaterów dystopijnych powieści. Istnieje też realna groźna, że kody QR i paszporty szczepień staną się zalążkiem systemu oceny społecznej, dokładnie takiego jaki od niedawna obowiązuje w komunistycznych Chinach i który z pewnością marzy się rządzącym w komunistycznej UE. 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika baca

no proszę bardzo tylko tam

no proszę bardzo tylko tam podpłynęły rosyjskie okręty podwodne pogadać o ludobójstwie Palestyńczyków i nawet żydom coś przy okazji kurtuazyjnej wizyty z pańskiego stołu skapnęło Smile chińczycy też chyba małą żółtą nóżką w międzyczasie groźnie tupnęły... cuda, cuda bydlęta klękają...

he he a akurat jestem w anglii i tu od paru dni świnie skowycza że okręty rosyjskie okrążyły ich wysepkę nawet od strony irlandii Smile

he he, chcieli sobie pogrywać w szachy z najlepszymi na świecie strategami to teraz są... przegrani.... bo Putin już dawno im zapowiedział że jak tylko zrobią jakąś wojnę to odpowiedź poleci ale nie tam gdzie gorąco się zrobi tylko tam gdzie są ośrodki decyzyjne...

londynek, telawiwek, waszyngtonik i inne takie... jestem co prawda w waszyngtoniku tym angielskim ale lepiej się teleportuję stąd bo a nuż jakiś geniusz od guzików się z waszyngtonami coś pomyli Smile

 

Portret użytkownika tygrys

tobie nie tylkko sprawiono

tobie nie tylkko sprawiono krzywde w zyciu ale tez przykrosc ze strony twoich najblirzszych ci osub. uwielbiam robic bledy a wiec nie przepraszam mi nie przeszkadza to. nawet jak inni robia bledy wystarczy byc WYROZUMIALYM. ah zapomnialem ty nie wiesz co to nnawet znaczy

Portret użytkownika ZerwipejsMyckojad

Acha, czyli "osub" też... I

Acha, czyli "osub" też... I tłumaczysz swój debilizm skłonnością do robienia błędów... Bardzo cienko musi być u fartuszkowców, że nie mieli kogo wysałać do pomocy "demiurgowi", tylko takiego żenującego pawiana.

Strony

Skomentuj