Izrael jedynym krajem, który nie chce Bliskiego Wschodu wolnego od broni nuklearnej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Izrael jako jedyny kraj głosował w poniedziałek 7 grudnia 2021 roku w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ przeciwko uznaniu Bliskiego Wschodu jako strefy wolnej od broni nuklearnej.

W rezolucji przyjętej liczbą głosów 178 do 1, przy 2 krajach wstrzymujących się (USA, Kamerun) zawarto wezwanie do tego, aby na tym obszarze Azji nie rozwijać, nie produkować, nie testować ani nie zezwalać na stacjonowanie broni nuklearnej ani żadnej innej aparatury jądrowej. Rezolucję poparła Islamska Republika Iranu, oskarżana przez międzynarodowe żydostwo oraz zachodnie mocarstwa o dążenie do wytworzenia własnej broni atomowej.

 

W drugiej rezolucji przyjętej liczbą głosów 157 do 6, przy 24 krajach wstrzymujących się, otwarcie wezwano państwo syjonistyczne, aby podpisało traktat o nierozprzestrzenianiu broni atomowej i poddaniu obiektów jądrowych kontroli Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej. Na liście hańby a więc na liście krajów które głosowały przeciwko tej uchwale, oprócz rzecz jasna Izraela znalazła się Kanada, USA oraz amerykańskie reżimy marionetkowe: Palau, Mikronezja oraz Wyspy Marshalla.

 

Od głosu wstrzymały się: Albania, Australia, Belgia, Kamerun, Wybrzeże Kości Słoniowej, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Gruzja, Niemcy, Węgry, Indie, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Monako, Niderlandy, Panama, Polska, Rumunia i Wielka Brytania. W rezolucji tej przypomniano że państwo izraelskie jest ostatnim krajem na Bliskim Wschodzie, który nie jest stroną traktatu.

 

 

Na podstawie:

https://www.jpost.com/israel-news/israel-was-only-un-country-to-oppose-middle-east-nuclear...

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Sofo11

Czytamy Zachariasza 5:3 jaki

Czytamy Zachariasza 5:3 jaki to kraj i skad ow pocisk bedzie wystrzelony? Potem czytamy rozdzial 6 dotyczy to juz calej ziemi w objawieniu pisze ilu ludzi zostanie.Mesjasz przyszedl tylko do zagubionych dzieci z domu Izraela, w 712rpne do niewoli poszlo 500tys iu dzis bedzie potomkow skoro laczyli sie z innymi narodami? Miliardy? Czy biala rasa bedzie miala teraz tak jak ono podczas IIw.Znamieniem Boga jest obchodzenie Szabatu czynmy to jak Mesjasz w oparciu o kalendarz lunarny bo Bog wyznaczyl ksiezyc do odmierzania czasu.

A gdy sie to zacznie dziac, wyprostujcie sie i podniescie glowy swoje, gdyz zbliza sie odkupienie wasze.

Portret użytkownika Yoda

Kol 2:16

Kol 2:16

Bracia: Jak przyjęliście naukę o Chrystusie Jezusie jako Panu, tak w Nim postępujcie: zapuśćcie w Niego korzenie i na Nim dalej się budujcie, i umacniajcie się w wierze, jak was nauczono, pełni wdzięczności. Baczcie, aby kto was nie zagarnął w niewolę przez tę filozofię będącą czczym oszustwem, opartą na ludzkiej tylko tradycji, na żywiołach świata, a nie na Chrystusie.

Kol 2 :16-23

16 Niechaj więc nikt was nie osądza z powodu jedzenia i picia, bądź w sprawie święta czy nowiu, czy szabatu. 17 Są to tylko cienie spraw przyszłych, a rzeczywistość należy do Chrystusa. 18 Niechaj was nikt nie pozbawia prawa do nagrody, [sam będąc] zamiłowany w uniżaniu siebie i w przesadnym kulcie aniołów, zgłębiając to, co ujrzał. Taki [człowiek], bez powodu nadęty pychą, z powodu zmysłowego swego sposobu myślenia, 19 nie trzyma się mocno Głowy – [to jest Tego], z którego całe Ciało, zaopatrywane i utrzymywane w całości dzięki wiążącym połączeniom członków, rozrasta się Bożym wzrostem. 20 Jeśli razem z Chrystusem umarliście dla „żywiołów świata”, to dlaczego – jak gdyby żyjąc [jeszcze] w świecie – dajecie sobie narzucać nakazy: 21 «Nie bierz ani nie kosztuj, ani nie dotykaj...!» 22 A przecież wszystko to dotyczy rzeczy [przeznaczonych] do zniszczenia przez spożycie – [owe przepisy] zgodnie z nakazami i naukami ludzkimi. 23 Przepisy te mają pozór mądrości dzięki wymyślonemu kultowi, uniżaniu siebie i surowości – w odnoszeniu się do ciała, nie dzięki jakimś względom dla zadośćuczynienia ciału.

 

Szabat niechaj obchodzą Żydzi , ci którzy nie przyjeli Chrystusa i odrzuciwszy Go , nadal są pod prawem , z którego żadną miarą nie dozna zbawienia człowiek. 

Yoda

Portret użytkownika sio

No cóż każdy ma szansę na

No cóż każdy ma szansę na życie tu na ziemi, ale niektórzy teszanse odbierają ludziom czy zwierzętom może innym istotom. Odbiera się również wolność i środki do życia.
Wojna nuklearna czy klęski natury to czas oczyszczenia. Ludzi jest dużo ropa się niebawem skończy, woda, prądu nie bedzie i co?
Nie widzicie planu? Chcecie aby ludzie cierpieli wiecznie?

Portret użytkownika Rumcajs

człowiek na ziemi jest w

człowiek na ziemi jest w takiej formie jak teraz ponad 300 tysięcy lat - nie miał przez te lata prądu, szczepionek, aptek, pieniędzy, aspartamów, gmo, nuklearnych gówien wszelakiego typu i jakoś dotrwał bez problemów większych - póki nie pojawiła się elektryczność - bo od tego czasu w zasadzie wszystko szło do zagłady życia wszelakiego łącznie z roślinnością.

A teraz mam na myśli scene z filmu 

Roman Kłosowski - JA CZŁOWIEK! https://www.youtube.com/watch?v=fsao2Dac4DU

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Strony

Skomentuj