Izrael: 60 procent ciężkich zachorowań na COVID-19, dopada osoby zaszczepione

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Sytuacja z koronawirusem z każdym kolejnym dniem staje się coraz bardziej kuriozalna. Szczepionki okazały się być przejściem z deszczu pod rynnę. Póki co najbardziej czytelne komunikaty w tej sprawie płyną od dotychczasowego lidera szprycowania - Izraela.

Izrael do tej pory był postrzegany jako wzorzec dla innych państw w kontekście szybkości i skuteczności akcji szczepień przeciw COVID-19. Dwie dawki szczepionki przyjęło blisko 60% obywateli. To także jedno z pierwszych państw, które szczepi już trzecią dawką. I co z tego? Nowy rząd przyznaje, że „cudo Pfizera”, nie ma zbyt dużej skuteczności w starciu z wariantem delta.

 

Co więcej, dziennik „The Jerusalem Post” podał do wiadomości publicznej, że 60 procent osób w poważnym stanie, to osoby zaszczepione. Jeszcze bardziej dramatyczne są dane w przypadku osób powyżej 50 roku życia. W tej grupie wiekowej aż 90 procent osób zaszczepionych przeciw COVID-19, obecnie znajduje się w stanie zagrożenia życia.

 

Środowiska antysystemowe toczą nierówną walkę z globalną propagandą szczepionkową. Oficjalne komunikaty nowego premiera Izraela, wzmacniają jednak narrację, która ma na celu zwiększenie krytycznego podejścia do kwestii szczepień na COVID-19. Ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawy, że to co dzieje się obecnie, jest jedynie jednym z kroków w kierunku tyranii Nowego Porządku Świata, zwanego też Wielkim Resetem.

 

Ocena: 

Średnio: 3.5 (48 votes)

Komentarze

Portret użytkownika StrasznaPrawda

To wszystko są medialne

To wszystko są medialne zachorowania tzn. tych chorych naprawdę nie ma, wczoraj w głównym ścieku medialnym pokazywali Moskwę mówiąc, że liczba chorych bije kolejne rekordy i obywatele nic sobię z tego nie robią ponieważ jest błękitne niebo + 30 stopni i wszyscy normalnie żyją, a chorych można zobaczyć tylko w telewizji tzn. w studiach filmowych.

Portret użytkownika Cyrkowiec

dopada 60 procent , jak

dopada 60 procent , jak bedzie wyszczepionych 100% to dopadnie 70 procent. 70 procent czy mówi wam coś ta liczba ? ten procent ? przypomnijcie sobie co powiedział Gil Bejts , o ile według jego trzeba zredukować populacje ? ;)))

Portret użytkownika kolo21

Na WP nawet to pisało. Czy

Na WP nawet to pisało. Czy żydzi chorują i umierają? Nie sądzę. To ma tylko podjudzić antyszczepionkowców/ Bo jak tu sie zaszczepić skoro żydzi po tym chorują i umierają. Ma to na celu wywołanie niepokoju społecznego i zamieszek. A dalej do kontrolowanej wojny w Europie i na świecie.

kolo21

Portret użytkownika SlawomirF

...W międzyczasie wzrasta

...W międzyczasie wzrasta również poważna zachorowalność, ale w ograniczonym stopniu. W poniedziałek rano było 66 pacjentów w ciężkich warunkach, trzech ponad 24 godziny wcześniej. Podczas gdy około 60% takich pacjentów zostało w pełni zaszczepionych, niedzielny raport Channel 12 wykazał, że zdecydowana większość z nich to osoby powyżej 60 roku życia...

Chciałbym, aby ci co przeżyją swój największy życiowy błąd, nigdy już nie uwierzyli żadnemu rządowi...

Strony

Skomentuj