Islamiści wysyłają dziewczyny na „sex – dżihad” do Syrii i Egiptu

Kategorie: 

Organizacje islamskie wysyłają do Syrii i Egiptu dziewczyny tzw. Jihad al-Nikah. W Syrii mają one uprawiać seks z bojownikami, którzy walczą przeciwko reżimowi Baszara al - Assada.

 

Sex dżihad oznacza, że kobiety mają świadczyć darmowe usługi seksualne mężczyznom, aby zachęcać ich do kontynuowana walki. Kobiety te, gdy wracają do swoich domów, rodzą dzieci, które nie znają swoich ojców, pisze La Stampa.

 

Młode Arabki wierzą, że jest to ich sposób zaangażowania w „świętą wojnę”. Niestety ich dzieci, rodzące się poza małżeństwem, będą musiały żyć bez ojca, bez rodziny, bo krewni zazwyczaj wyrzekają się swojej córki lub siostry. Czeka je ciężki los.

 

Organizacje praw człowieka próbują zatrzymać przepływ kobiet do Syrii, ale bardzo trudno powstrzymać ten proceder.  Nie tylko dlatego, że rodziny tych kobiet nie dyskutują na ten temat. Ludzie ci poddani są silnej presji psychologicznej. Imamowie w meczetach i różnego rodzaju islamscy kaznodzieje wspierają organizacje, które przekonują dziewczyny, że ich ciało jest niczym w odniesieniu do "świętej wojny".

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

To tylko dowodzi, jakie oni

To tylko dowodzi, jakie oni mają tam poryte berety... Ja już pomijam kwestie polityczne, ale... Niby allah to świętość, koran to świętość, ale jak sobie jeden z drugim pajac ubzdura że robi coś w słusznej sprawie, to w imię tego samego allaha i tego samego koranu, może łamać dowolnie zasady... Kraść, zabijać, kłamać, cudzołożyć itd. Tylko czekać aż wpadną na pomysł, aby te dzihadystki zarazić AIDS i wysłać na sex-dzihad do Europy i USA!!!
Chorzy ludzie i tyle! Europa musi podjąć walkę o uratowanie własnej kultury i zabrać się za te mniejszości, póki jeszcze są mniejszościami! INACZEJ PO NAS...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika voshch

Kolego w imię Biblii i

Kolego w imię Biblii i Jezusa, od początku XVw n.e. mordowani byli i wymordowani, całe cywilizcje i kultury... Indian w obu amerykach a także w Afryce...
Koran i Biblia zabraniają tego..a jednak, wszystko zalezy od interpretacji
Islam ma wspołne korzenie z Judaizmem w Abrahamie... z którego wywodzi się Chrześcijaństwo a z niego Katolicyzm...
Tak więc, myśl co mówisz... bo to jest wszystko jedna wielka rodzina.. tyle tylko, że ma różne poglądy...
w Chrześcijaniźmie również są odłamy: Prawosławie, Kościół Koptyjski, Protestanci. Yehowi etc..

Portret użytkownika ??? (the real one)

zarazic to mozesz hiv a nie

zarazic to mozesz hiv a nie aids jesli juz wtapiamy sie w szczegoly.  islam jak kazda inna religia moze byc zle odbierany przez wyznawcow. znam islamistow ktorzy sami nie zjedza, a dadza innym. znam tez 2 strony katolikow. tych bogobojnych i tych ktorzy usprawiedliwiaja swoje grzechy tym, ze moga sie pozniej z nich wyspowiadac. kolejny powielany stereotyp o islamie... mariusz max kolonko tez sie do przyczynia do nienawisci wobec islamu na jego kanale w YT.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ??? (the real one)

w tamtych krajach

w tamtych krajach przynajmniej rodzina ma jakas wartosc. w polsce z kolei kobietom wpaja sie feminizm i nastepuje rozlam rodzin. tak wam przeszkadza islam, a sami nie widzicie co sie w pl dzieje wsrod chrzescijan. taka mentalnosc polaka - zwalic na kogos i najlepiej jeszcze oczernic, a na siebie nikt spojrzec nie chce. powodzenia

Portret użytkownika b@ron

???...może zanim coś

???...może zanim coś napiszesz to się dwa razy zastanów ,bo widać że piszesz żeby pisać...póki co jeszcze w polsce powstają rodziny z miłości ...w tamtych krajach miłości nie ma ,kobieta jest do rodzenia dzieci i zaspokajania faceta , u nas na szczęście tak nie jest ,znacznie większą wartość ma rodzina u nas niż tam ...a z tym feminizmem to już po całości pojechałeś ,co w tym złego że kobiety chcą równouprawnienia??? nie są w niczym gorsze od facetów i mają do tego prawo...można być dowolnego wyznania ,lub nawet żadnego. a zanować kobiety można i tak

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ??? (the real one)

 to ty chyba nie wiesz co to

 to ty chyba nie wiesz co to jest feminizm, albo takiej kobiety jeszcze nie poznales. feminizm nie ma nic do rownouprawnienia. mozna walczyc o rowne prawa ni ebedac feministka. nie bede ci tego tlumaczyl bo to wiedza podstawowa, natomiast widze ze masz sklonnosci do wyolbrzymiania skoro twierdzisz ze pojechales po calosci twierdzac ze wpaja sie w polsce feminizm. a zaczynal wpajac tvn z ta $%^&*  kazimeria szczuka w teleturnieju najslabsze ogniwo. i twoim zdaniem ona tam walczyla o rownouprawnienie ? wyobraz sobie co by sie dzialo na swiecie, gdyby kazda kobieta byla kazimiera.... dzieki za taki feminizm. a szanowac kobiety, jasne, one tez moga szanowac, natomiast feministki nie znaja tego slowa. 
 
p.s nie pisze zeby pisac bo mam to w dupie. pisze kiedy mnie drazni bo ktos sie dwa razy nie zastanowi albo nawet 3 zanim cos napisze. ja sie zastanawiac nie musze, bo dobrze wiem co chce napisac

Strony

Skomentuj