Iran zaprezentował nowoczesną maszynę do obcinania rąk

Kategorie: 

Władze irańskie dokonały prezentacji maszyny do obcinania rąk za popełnione kradzieże. Jak donosi Islamic Society of North America, nowe urządzenie zostało użyte podczas wykonywania wyroku za kradzież i cudzołóstwo w mieście Shiraz.

 

Publicznej amputacji ręki dokonano na jednym z głównych placów miasta Shiraz. Zgodnie podyktowanym wyrokiem nie skończyło się jedynie na obcięciu kończyny. Sprawcę skazano na trzy lata więzienia i 99 batów za udział w "niemoralnych związkach". Prokurator Shiraz zapowiedział, że kary na pozostałych więźniach, z wykorzystaniem nowego urządzenia, będą wykonywane w najbliższej przyszłości.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika MARGO

"...Tak wiem... Polak

"...Tak wiem... Polak potrafi..."
Nie przejmuj się tak... 
Zadałam to pytanie tylko dlatego, że śmiałam się do łez z tego co napisałeś o obcinaniu giczałów piratom drogowym...
Jeśli tak by się miało stać, to 3/4 polskich kierowców byłoby kalekami... hi,hi,hi..
Szczerze mówiąc - to pewnikiem i mnie by to prędzej czy później spotkało, bo też czasami > nie grzeszę < w tej materii...

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

o kurde to mi za moje

o kurde to mi za moje szaleństwa autem należało by obciąć nogi razem z tułowiem :). a tak na poważnie to jak się patrzę co się wyrabia w polsce to taka kara dla wielu była by wskazana dodatkowo wprowadziłbym kary za głupie pomysły (dla rządzących) i tych którzy siedzą po wielu instytucjach panstwowych bez żadnej odpowiedzialności za swoje czyny.
pozdrawiam Juszka

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj