Idealna „aryjska dziewczynka” nazistów była Żydówką

Kategorie: 

Amerykański profesor Hessi Taft udowodnił, że dziewczynka ze zdjęcia, które było wykorzystywane przez nazistów, jako wizerunek idealnego aryjskiego człowieka, okazała się być Żydówką – podaje BBC.

 

Historia potrafi być przewrotna. Okazuje się, że Naziści, którzy do rangi państwowej podnieśli antysemityzm, pomylili się tak bardzo, że jako wzór aryjskiej dziewczynki pokazywali małą Żydówkę. 

„Mogę śmiać się z nich teraz” - mówi 80 - letnia kobieta w wywiadzie dla niemieckiej gazety Bild. „Ale jeśli naziści dowiedzieliby się, kim naprawdę jestem, na pewno byłabym martwa".

Niedawno Taft przekazał muzeum Holocaustu w Izraelu czasopismo ze zdjęciem dziewczynki na okładce. Autor fotografii działał prawdopodobnie celowo. 

 

Wysłał fotkę dziewczynki na konkurs, aby ośmieszyć nazistów i ich teorie rasowe. I to mu się udało, bo naprawdę oszukał organizatorów plebiscytu. Wizerunek dziewczynki, która była w rzeczywistości Żydówką, wybierał osobiście minister propagandy Joseph Goebbels.

 

 


 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika nigdyniewiadomo

Nigdy do końca nie wiadomo

Nigdy do końca nie wiadomo kto kim jet - geny, dzieci z nieprawego łoża, sekrety rodzinne, skrywane pochodzenie, adopcje, nawet podmiany dzieci w szpitalach...Jak widzę niebieskooką Kreolkę z Gujany to wiem, że ma domieszkę europejskiej krwi z czasów kolonialnych. Jak widzę blond Żyda czy Cygana to wiem że ma domieszkę europejskiej krwi bowiem ludy te pochodzą z Azji. Murzyn z bledszym odcieniem to Mulat. Chińczyk o dużym nosie i mało skośnych oczach to nie całkiem Chińczyk mimo że ma to w papierach. Mogli istnieć "genetyczni Żydzi" którzy jednak byli przekonani że są Niemcami i odwrotnie, mogli istnieć "według papierów" Żydzi którzy genetycznie jednak nimi nie byli. Tak że z tym pochodzeniem to ostrożnie.  Nawet Hitler wedłu badaczy (przebadano żyjących krewnych) miał geny charakterystyczne dla Żydów a więc jakąś domieszkę ich krwi co najmniej.  A facet uważał się za 100% Niemca/Austriaka.
http://www.fronda.pl/forum/izraelski-dziennik-haaretz-ujawnia-testy-dna-ujawniaja-zydowskie-i-afrykanskie-korzenie-hitlera,43749.html

Portret użytkownika Zima Tysiąclecia

Teraz tylko czekać aż

Teraz tylko czekać aż "idowodnią" że Hitler nie był Niemcem tylko Polskim Żydem. :/

Portret użytkownika Ogo Pogo

PO 25 latach "Demokracji" w

PO 25 latach "Demokracji" w 3RP wizerunek idealnego "demokraty "pełni Kwaśniewski,Miller,Kiszczak,Szechter vel Michnik,Don Tusk z ferajną chłopi warszafscy Piechocińskiego, bimbrownik z Biłgoraja.....Historia lubi byc przewrotna.

Portret użytkownika Danile

Mam nadzieje,że z biegiem

Mam nadzieje,że z biegiem czasu wszystko co związane z Arysjtwem przestanie być kojarzone z Adolfem Hitlerem a popularność wartościowych nauk ze Słowiańsko-Aryjskich Wed będzie wzrastać.
 
Ciekawe jest to,że temat Aryjczyków jest obecny nawet w takiej bajce jak DragonBall
http://youtu.be/9F20IeFnG8w
która oparta jest na 4 klasycznych powieściach chińskich dlatego temat ten jest tam zawarty

Portret użytkownika Szczerbiec

Kim są naziści ? W całym

Kim są naziści ? W całym artykule nie napisano, ani razu kraju pochodzenia "nazisów", a może nazistami, byli Polacy ?
Śmierdząca propaganda, gdy czyta to osoba innego pochodzenia np: Hiszpan i słyszy często stwierdzenie "Polskie obozy śmierci". "Niemcy są ofiarami nazizmu" to kogo on wini za wojnę ? Niemców czy Polskę ? ! !! 
Nie dajmy tuszować tym chamom historii !

"Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy."- Jan Mosdorf

Portret użytkownika Zenek :)

  NAZI -> ashkeNAZI yude ->

 
NAZI -> ashkeNAZI yude -> aszkenazyjczycy zwani popularnie chazarami (choć chazar to nasze huzar czyli KONNY ZBROJNY czego w propagandzie swojej nie uzwględnili)
 
Inna ich nazwa to AWARZY, aAnty WARzy, Anty Słowianie (bo (nasze WOJ) WAR = sWAR -> wojownik Swarożyca = wojownik Światła, Chrześcijanin)
 
To oni przy pomocy żyda hitlera budowali swój wymarzony świat przy okazji eliminując tych żydów co nie chcieli prowadzić "świętej judaistycznej wojny z gojami". Co się skalali małżeństwami czy wspólnymi interesami z nimi... Co złamali zalecenia Tary czy Main Talmudu... kamienii węgielnych .... wszelkiego zezwierzęcenia .... skutkującego dziś rzeziami czy ludobójstwami .... bo yahwe kazał wymordowywać.
 
 
A teraz kłamliwie odwrócili sytuację i wykorzystują pomordowane przez siebie ofiary, tych 6 milionów żydów jakie "koniecznie trza zamordować i spalić by yahwe oddał nam issrael" o czym gardłowali od końca 19 wieku (są zachowane dowody), do kontynuowania własnej nazistowskiej polityki budowy 4 rzeszy nazistowskiej czyli wmawianej gojom NESSARY czy NWO. Ukraina, Afryka, Bliski Wschód - praca wre aż miło. Ale wszystko jak to u kłamliwych ashkeNAZI yude bywa czynią to na "na banderowców", "na ISIL", "na arabski terroryzm". ....
 
Ale to wszystko KŁAMSTWA BY UKRYĆ PRAWDZIWY RYJ BESTI ZA FAŁSZYWYMI ETYKIETKAMI by goje smacznie spały wierząc w rajską demo(N)kracje zwaną judeocywilizacją która coraz bardziej już się zupełnie nie kryjąc pokazuje swój ohydny ryj i kwiożercze pazury nekromanckiego kultu yahwe zwanego judaizmem (VooDoo brat bliźniak w "wierze"). Bo to on ma być wraz z totalnym żydowskim, gestapowkim zamordyzmem tak zwaną "religią światową" jak już zbudują swój Rząd Światowy i jak w obliczu razów opadną śniętym jeleniom i odmużdżonym filonazistom klapki z oczu.
 
Ten świat jest budowany NIE DLA WAS ale na WASZYCH TRUPACH, żyd brzeziński to WYRAŻNIE POWIEDZIAŁ. Zresztą nie tylko on już publicznie z ambon bluźnic nawoływał do rezania gojów na "chwałę" issraela. Niektórzy nawet płacą w dolarach za skalpy chrześcijan jak niejaki żyd kołomysjski, naczelny sponsor ukrainskiej diaspory żydów. Płacą za dokonywanie LUDOBÓJSTW, czynów podobno zabronionych przez ONZ.
 
Ale śnijcie o "raju z yahwe po prawicy" dalej.
 
Tylko Stwórcy i Chrześcijaństwa w swoje zaprzedanie nie mieszajcie i go nie wyzywajcie jak założą wam obrożę "oddanego yahwe świątynnego niewolnika" (przyszłej całopalnej ofiary) i będą palić żywcem w piecu na kolejne Purim jak to czynili , co opisano w bibli, dla tego ichniego Moloha. I za co, ich, i ich wrodzone złodziejstwo wygnano z Egiptu.
 
Nawrócenie.....
 
 

Strony

Skomentuj