Homoseksualny działacz z USA został aresztowany za pedofilię

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Terrence Patrick Bean, 66-letni homoaktywista, został aresztowany w zeszłym tygodniu. Oskarża się go o gwałcenie i wykorzystywanie seksualne nieletnich. Homoseksualny działacz jest członkiem zarządu i założycielem organizacji Human Rights Campaign (HRC).

 

W zeszłym tygodniu został aresztowany - pod zarzutem molestowania seksualnego nieletnich i gwałtu - 66-letni aktywista LGBT Terrence Patrick Bean. Nazwisko tego zwyrodnialca niewiele powie polskiemu czytelnikowi, ale w Stanach Zjednoczonych jest to bardzo znany homoseksualny aktywista, który był m.in. założycielem i fundatorem Human Rights Campaign (HRC), największej organizacji na świecie do walki o „prawa” dla lesbijek, gejów, biseksualistów i transpłciowców.

 

Oprócz Human Rights Campaign, w której Terry Bean jest członkiem zarządu i człowiekiem, który ma wpływ na politykę tej organizacji, założył również inne organizacje, takie jak Gay & Lesbian Victory Fund oraz National Gay Games. Jednak największą, najbardziej znaną organizacją jest właśnie HRC, która opiera swoją działalność na fundrisingu i której roczny budżet wynosi 55 milionów dolarów. 

IB Image

Działalność tej fundacji, tak samo jak działalność samego Terry Beana to nie tylko działalność w zakresie społecznym, ale przede wszystkim ta działalność ma wymiar polityczny, a celem politycznym jest dokonanie rewolucji społecznej, zmianę nie tylko postaw społecznych wobec homoseksualistów, ale dokonanie przewartościowania w sferze pojęć, a także dokonania zmian w prawie, które będą mogły być trwałe, kiedy właśnie dokona się społeczna rewolucja, kiedy społeczeństwo amerykańskie zaakceptuje związek homoseksualistów jako równoprawny ze związkiem małżeńskim, rozumianym jako związek kobiety i mężczyzny i kiedy zostanie również zaakceptowane społecznie, aby takie związki miały takie same prawa jeśli chodzi o opiekę i wychowanie dzieci.

 

Wielkim zwolennikiem Terry'ego Beana jest sam Barack Obama. Jest on nie tylko biernym słuchaczem i widzem, ale co roku ma na tych mityngach ma swoje wystąpienie gdzie zwykle w ciepłych słowach, ale nie stroniąc również od dowcipu, wyraża się o działalności samej organizacji, ale również o całym środowisku LGBT popierając ich walkę o „prawa” do zawierania „małżeństw” jak również do adopcji przez pary homoseksualne dzieci. Bean dzięki poparciu ze strony obecnego prezydenta USA ma nie tylko możliwość swobodnego poruszania się po Białym Domu ale również wstęp na pokład prezydenckiego samolotu Air Force One.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Back from the past

Zabolalo ? Oj, sory..... No

Zabolalo ? Oj, sory.....

No ale tak to juz jest niestety, Polak to Taki czlowiek ( sa wyjatki ) ze wszedzie weszy ZLO i GRZECH. WSZEDZIE na calym swiecie !!!
WSZEDZIE tylko nie u siebie Smile
Bo Polska to swiety i nieskazitelny Kraj wybrany ! Prawda ???

Portret użytkownika lolo

Proponuje wszystkich

Proponuje wszystkich duchownych obojga plci za kraty, poczawszy od przejawiajacych sklonnosci do stanu duchownego. Bedzie wtedy szczesliwosc wielka. I dotyczy to tylko i wylacznie przebrzydlych katoli, bez wyjatku. Bo to przeciez zakaly rodzaju ludzkiego jak powszechnie wiadomo, szczegolnie w mediach postepu i tolerancji. Juz Jerzy Urban stwierdzil, ze taki ks. Jerzy P poslugiwal sie "jezykiem nienawisci". Co prawda sklonnosci u niego wtedy nie stwierdzono, ale to jeszcze nie byl ten etap.
 
Ps (trochę póżniej):
Jest szansa - przy odpowiedniej "zachęcie" - w ramach akcji "czyste ręce" na uporanie się z "problemem kleru":
http://www.pch24.pl/ksieza-na-celowniku-bandytow,32449,i.html

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie rozumiem, dlaczego

Nie rozumiem, dlaczego "wyłącznie przebrzydłych katoli"... Większość katolików to bardzo porządni ludzie, a że uwierzyli w kłamstwo w dobrej wierze to tak jakbyś porównał kupienie kradzionego samochodu..bez świadomości, że jest kradzione...
Tak jest również wśród kapłanów.
Są wśród nich (niestety coraz rzadziej) ludzie o wysokim poziomie uczuć wyższych, empatii i dobroci serca...
Wstyd lolo...bardzo wstyd...

Portret użytkownika Kazek12

Na Zachodzie i za oceanem

Na Zachodzie i za oceanem pedofilia i satanizm wśród elit rządzących jest na dziennym porzadku, tylko trtzeba to ujawniać.

Strony

Skomentuj