Hakerzy opublikowali niepełną listę polityków na usługach George'a Sorosa

Kategorie: 

Źródło: twitter

Po wykradnięciu przez hakerów tysięcy stron z dokumentacją organizacji pozarządowych należących do znanego żydowskiego spekulanta, Georga Sorosa, jasne było, że tylko kwestią czasu będzie to, kiedy dowiemy się ciekawych rzeczy, również na temat jego sieci powiązań w Polsce. Po przetworzeniu pierwszej części dokumentacji pojawiła się już wstępna lista europosłów rzekomo sprzyjających pomysłom Sorosa.

 

George Soros pojawił się w Polsce w 1988 roku. Rok wcześniej powołał w Nowym Jorku Fundację imienia Stefana Batorego, która funkcjonuje do dzisiaj i właściwie jest jego oficjalną ekspozyturą w naszym kraju. Soros jest wskazywany jako główny konstruktor rewolucji. Stał podobno za pierwszą i drugą rewolucją na Ukrainie a wcześniej w Gruzji. Trzeba przyznać, że po zamachach stanu w tych krajach władze przejmowali tam sprzyjający Sorosowi politycy.

 

W kręgu tym jest zarówno Michaił Sakaszwili, Julia Tymoszenko czy do niedawana premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk. Organizacje finansowane przez Sorosa otwarcie wspierają islamizację Europy i rozpuszczenie zamieszkujących ją narodów w napływowej masie ze wschodu.

 

Dzieje się to obecnie poprzez indukowaną celowo inwazję obcych młodych mężczyzn uciekających rzekomo przed walką o swój kraj pogrążony w wojnie domowej. Trwający najazd islamistów jest realizacją jednego z planów wspieranych przez organizacje pana Sorosa i on sam otwarcie się do tego przyznaje finansując organizacje typu W2EU.

 

Od dawna tajemnicą poliszynela było, że duża cześć polskich polityków pozostaje na usługach George'a Sorosa. Dokumenty wykradzione przez hakerów wskazują, że przynajmniej kilku polskich europosłów jest klasyfikowanych przez sorosowe fundacje jako ludzie gotowi do pomocy.

 

Na liście jest na przykład pani poseł Lidia Geringer de Oedenberg, która kandyduje z listy SLD. Z tej formacji dokumenty wskazują też wiceprzewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Bogusława Liberadzkiego. Wymieniany jest też Andrzej Grzyb z PSL, który według dokumentów podobno jest w stanie wypowiadać się na wyznaczone tematy i jest łatwy do przekonania.

 

Z Platformy Obywatelskiej wymieniane są takie nazwiska jak Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, która pełniła dziwaczną funkcję jako pełnomocnik rządu ds. równego traktowania, Danuta Jazłowiecka oraz, co nie dziwi specjalnie, Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein.

 

Nie jest też specjalnym zaskoczeniem, że z upublicznionych informacji wynika, że "na usługach Sorosa" jest też znany wróg Polski w Parlamencie Europejskim Guy Verhofstadt oraz jego szef, Martin Schulz. Wiele wskazuje też na to, że jakiś stopień powiązania z Sorosem ma też kanclerz Niemiec, Angela Merkel, która odgrywa obecnie chyba główną rolę w przymusowej islamizacji Europy.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.3 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika black.serpent

Kopnie wreszcie w kalendarz

Kopnie wreszcie w kalendarz ten żydoskurvviel ? Nie dość że taka mumia zasmradza powietrze to jeszcze jątrzy gdzie się da. Spjjjerdoleniec zgrzybiały...

Portret użytkownika Mojeimię44

Najgorsze jest to, ze jak ten

Najgorsze jest to, ze jak ten mason padnie na jego miejsce przyjdzie drugi. Masoni i illuminaci sa ciezcy do pokonania. Zauwaz ze z pierwszych stron tylko wiemy juz az tyle a co bedzie z calosci? Okaze sie ze wszyscy prawie politycy sa w jego kieszeni. Moze jednak byc tak, ze Soros sam uwolnil te dokumenty falszujac wiele i umiejszajac swoje znaczenie. Wie, ze mnostwo ludzi na swiecie tylko czeka zeby uciac mu ku.....a. Wiec moze to byc falszywa flaga w jego wlasnym wykonaniu i odwroceniu uwagi. Syjonisci z szatanow znani sa z falszowania wydarzen. Niech ktos straci wreszcie tego pionka i innych mu podobnych rowniez. Tyle niewinnych ludzi przez taka zmije umarlo i tyle wojen zostalo wywolanych. Milosnicy zniw zapraszam was w sierpniu do pracy. Wyrywajcie chwasty bo dojrzaly. 

Portret użytkownika black.serpent

Popatrz tylko ilu skundlonych

Popatrz tylko ilu skundlonych miłośników tego śmierdzącego żyda nabiło nam punktów Wink Żałosne pajace...

Portret użytkownika MiamiVibe

Metodą konwecjonalną to ich

Metodą konwecjonalną to ich się nie da pokonać, no chyba że chcesz stać się częścią gąsienicy czołgu albo spotkać się z bombką drona Smile To jest walka duchowa, nie wolno im zapewniać negatywnej energii, ale co tam zaraz taniec z gwiazdami...  dlatego to tak wygląda...

------------------------------------

Jedynym czego się boją, jesteś Ty.

Portret użytkownika MiamiVibe

Nie odetniesz się, a jeśli

Nie odetniesz się, a jeśli spróbujesz umrzesz z głodu na śmietniku, bo to oni narzucili pęta w postaci pieniędzy, technologii, harówki i całego tego wszechobecnego syfu, którym się otaczamy. System to dokładnie obmyślony sterylny układ naczyń połączonych, który każdego wyłamującego się unicestwia, nie dając żadnych szans.

------------------------------------

Jedynym czego się boją, jesteś Ty.

Portret użytkownika Akamai

Nie odbieraj ludziom nadziei.

Nie odbieraj ludziom nadziei. Na wszystko jest jakiś sposób. Oczywiście nie przy tych sprzedajnych władzach. 

Powinno się stworzyć drugą walutę. Pieniądz ma za zadanie ułatwiać wymianę towarów, i nie powinien sam być towarem.

Wszystkie długi do resetu. Spłacić obecną walutą na miarę możliwości i koniec. Nie ma więcej.

Najważniejszy jest dach nad głową i żywność. A z tym dalibyśmy sobie radę. O luksusach można zapomnieć, ale w rzeczywistości są one niewiele warte.

Ludzie odzyskali by przede wszystkim wolność i poczuliby się w końcu szczęśliwi.

Wiem co mówię. Wystarczy popatrzeć na radosne twarze ludzi z takich krajów jak Kostaryka, a potem na twarze naszych rodaków spieszących do pracy. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika komisarz.ludowy_waldorfus

Lenin identycznie przemawiał 

Lenin identycznie przemawiał.          Good      

Mądrzy ludzie czasem się wygłupiają, głupi na okrągło się wymądrzają. 

Portret użytkownika MiamiVibe

Nie odbieram nikomu nadziei,

Nie odbieram nikomu nadziei, po prostu stwierdziłem jak to naprawdę wygląda. Najbardziej podoba mi się kultura Indian, sam bym zamieszkał w takim tipi gdzieś na wzgórzach kanionu Kolorado i żył w zgodzie z naturą, odrzucając totalnie technokrację Smile I tak indianie sobie żyli w spokoju i przybył biały człowiek chcąc ich uszczęśliwić swoją wysoko rozwiniętą ,,cywilizacją". Uważam, że jedynym sposobem, aby obudzić ludzkość jest wyłączenie prądu. Pozdrawiam

------------------------------------

Jedynym czego się boją, jesteś Ty.

Strony

Skomentuj