HAARP, Hugo Chavez i dziwne przypadki trzęsień ziemi

Kategorie: 

Instalacja HAARP

Gdy na mównicę polskiego sejmu wyszedł Andrzej Lepper i zaczął opowiadać o Talibach lądujących na Mazurach wszyscy uznali to za oczywisty absurd. Po kilku latach okazuje się, że faktycznie tam lądowali i nikt się już nie śmieje pozostały tylko fakty a Lepper zginał śmiercią rzekomo samobójczą. Bardzo podobnie potoczyła historia Hugo Chaveza, który najpierw oskarżył Amerykanów o stosowanie broni tektonicznej, której testem miało być katastrofalne trzęsienie ziemi na Haiti.

 

Chavez od razu został wyśmiany a cała elita polityczna o ile to oświadczenie wenezuelskiego prezydenta komentowała to z uśmieszkiem, jakby mówiło się o zupełnej abstrakcji. Minęły 3 lata i Hugo Chavez już nie żyje i od czasu wygłoszenia jego wystąpienia o broni klimatycznej i tektonicznej doszło do przynajmniej kilku dziwnych trzęsień ziemi.

Zwróćmy uwagę, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni poza wciąż drgającym Pacyficznym Pierścieniem Ognia wydarzyły się w trzech krajach wrogich USA. Po pierwsze mamy serię silnych trzęsień w Iranie. Jedno z nich było bardzo blisko irańskiej elektrowni atomowej. Kolejne na granicy z Pakistanem zadziwiło wszystkich sejsmologów swoją siłą.

 

Silne trzęsienie ziemi miało tez miejsce w Chinach, których już chyba tylko niepoprawni optymiści nie widzą głównego adwersarza Ameryki na Ziemi. Żeby było jeszcze dziwniej do trzęsienia ziemi doszło na północy Afganistanu. Zginęło tam kilkadziesiąt osób. Kiedyś Rosjanie wysadzali tam całe góry, żeby wybić mudżahedinów, być może teraz po prostu wywołuje się trzęsienie ziemi, aby zawalić liczne jaskinie stanowiące zaplecze bojowników Talibanu.

HAARP istnieje naprawdę i powstaje tylko pytanie czy jest niegroźną instalacją do badań jonosfery czy czymś więcej. Według niektórych źródeł HAARP to nie tylko Ameryka, bo podobną instalację ma również Rosja. Nazywa się to Oko Moskwy i padają sugestie, że bojowo było stosowane w Gruzji. Poza tym niektórzy sugerują, że słynne trzęsienie Tohoku, które zmiotło dużą cześć wybrzeża Japonii też zostało wywołane sztucznie.

 

Ewidentnym faktem jest, że przed trzęsieniem ziemi następuje anomalia temperaturowa w jonosferze. Przykłady takich anomalii można mnożyć. Rosjanie i Europejczycy budują właśnie satelity zdolne do analiz takich anomalii a w konsekwencji do wykrywania gdzie do trzęsień ziemi dojdzie. To są fakty a nie wymysły. Pytanie brzmi, czy taki proces można odwrócić, aby wywołać trzęsienie ziemi, co powinno być łatwiejsze na zbiegu płyt tektonicznych.

 

Niektórzy twierdzą, że HAARPopodobne urządzenia mogą generować huragany oraz a być może nawet aktywować wulkany. Oczywiście istnieje szansa, że instalacja HAARP na Alasce jest tylko niegroźnym eksperymentem naukowym, ale dopóki nie dowiemy się, co tam się tak naprawdę dzieje i czy rzeczywiście to, o czym mówił Hugo Chavez jest tylko gadaniem paranoika czy też są to bardzo śmieszne kiedyś "Klewki" tylko, że na skalę globalną.

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.6 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Ja

Kiedyś tak mówiono o

Kiedyś tak mówiono o bombowcach stealth że to statki obcych, albo bzdura :P, pytanie jak działa ten HAARP, jak się komunikują z jego pomocą np. z podziemnymi bunkrami/bazami, czy łodziami podwodnymi <oficjalnie do tego ma służyć> "bo chyba tak silne nadajniki powinny być po obu stronach aby sie komunikować, no i jak wygląda odbiór??? a tak to mamy tylko przekaz w jedną stronę :]"

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika ojciec

Oko Moskwy to akurat ruiny

Oko Moskwy to akurat ruiny projektu już... pojedź na miejsce i przekonaj się jak to wygląda... zardzewiała konstrukcja, kompletny brak zasilania, itd. I nie miało to nic wspólnego z tektoniką tylko atakami na ludzkie umysły poprzez generowanie silnych fal o określonych częstotliwościach. Przypuszczam, że tę rolę przejęly obecnie stacje bazowe i przekaźniki GSM, których ilość po prostu powala na kolana. Oko Moskwy to my mamy w każdym mieście teraz.
Jeśli chodzi o HAARP to taka sama instalacja jak na Alasce znajduje się w Norwegii. Ciekawostka, prawda? Smile

Portret użytkownika zibi

ok może raarp może

ok może raarp może manipulować pogodą i wywoływać nawet trzęsienia ale nie zganiajmy na nich te wszystkie trzęsienia które były w ostatnich trzech latach,przypomne o rozbłysku słonecznym po którym w 3 dni plazma dociera  do ziemi i wtedy mamy trzęsienia,wybuch wulkanu,powodzie i inne problemy pytanie czy mamy normalny stan egzosfery,termosfery mezosfery,stratosfery jeśli są osłabione to rozbłyski typu m stważają chaos pogodowy,a chciał bym przypomnieć że obserwuje od trzech lat trzęsienia i powiem że wzrosły do 7 w skali wcześniej 3,4,5 i coś tam teraz się podniosły,a  wcześniej w miesiącu z 2,3 trzęsienia teraz  15 a i wulkany częściej wybuchają, nic tylko obserwować

Portret użytkownika Przemeks

A ja jestem zawsze

A ja jestem zawsze dociekliwy. Zastanówmy się nad takim scenariuszem. Mamy broń typu właśnie HAARP. Chcemy sobie beztrosko poszaleć i powywoływać różne kataklizmy na świecie, ale nie chcemy żeby nas z tym łączono. Zaczynamy więc obserwować słońce swoimi przyrządami. Ogłaszamy, że jest rozbłysk słoneczny klasy jakiejś tam i będą duże perturbacje na ziemi. Walimy HAARP-em i już jesteśmy poza podejrzeniami. To przecież słońce.
Ja tam jestem ostrożny. Dopóki nie mamy kontroli nad urządzeniami pomiarowymi (chodzi o rozbłyski słoneczne) to tak naprawdę nie wiemy co się dzieje. A z doświadczenia wiadomo, że kity nam straszne wciskają. Chociażby z dziurą ozonową. Niby winny freon, dezodoranty. A sami wywalili dziurę swoimi próbami jądrowymi w atmosferze. Mają media, mają władzę. Winnego mogą wskazać zawsze, a ludzie to łykną, bo jak sprawdzą czy to prawda.

Portret użytkownika barra barra

duża aktywność Słońca wpływa

duża aktywność Słońca wpływa na małą aktywność sejsmiczną Ziemi. I na odrwót. Jeśli ktoś wierzy w pierdoły ludzi opowiadających o tym, co ogólnie można usłyszeć, to pozdrawiam. Patrzcie na fakty i sami wyciągajcie wnioski. Słońce ma małą aktywność a Ziemia dużą. Poprzez wysoką aktywność Słońca, procesy zachodzące we wnętrzy Ziemi są kontrolowane = spokojne. Ziemia bez Słońca dawno by się"rozstroiła". To są fakty i nie ma potrzeby aby z nimi dyskutować. harpy czy nie harpy, może tak może nie. Na pewno mająwpływ na Ziemię i do czegośzłego na pewno się przyczyniają, bo tak jest z czymkolwiek, co wymysli durny człowiek.

Nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów

Portret użytkownika alazifoffine

Przejrzałem mapy z trzęsień

Przejrzałem mapy z trzęsień ziemi , zawsze jak jest jakies gigantyczne trzęsienie z pogranicza 6.0 do 7.5 to na styku oklahomy i texasu pojawia się jedno trzęsienie m 4.0-4.5 Zawsze jest tak samo - czy to nie wdziwne , żadnych innych wstrzasów i zawsze na godzinę przed dużym trzęsieniem , żadnych wtórynych nic takiwgo..

Portret użytkownika Ja

Ludzie którzy z góry

Ludzie którzy z góry zakładają że coś jest bzdurą wyssaną z otworu odwłoku są ludźmi którzy nie dopuszczają do siebie niczego czego nie powie/nie potwierdzi ładny pan lub ładna pani w telemanipulatorze Język uważają również że nie są w żaden sposób manipulowani choć sami nigdy niczego nie potrafili potwierdzić ani obalić "nigdy nie pozostawiają cienia wątpliwości są pewni na 100% swoich a raczej pani i pana z TV racji", natomiast ci którzy twierdzą inaczej niż oni "sami" są @#$%#@$$#^^&#@ - niecenzuralne/wyśmiewające/obrażające słowa wynikające z zaszczepienia odpowiednich wzorców zachowań na kreślone "magiczne" słowa/hasła :]
S.P. Nigdy nie można być niczego pewnym w 100% nawet posiadając mocne dowody trzeba liczyć się z tym że możemy się mylić bo nie znamy całej prawdy i puki jej nie poznamy zawsze pozotaje cień wątpliwości :]

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Ulmus

Zgrzewka piwa dla Ciebie za

Zgrzewka piwa dla Ciebie za ten post. Szkoda, że między nami znajdują się takie juszko - spottery/kostki, które z góry "wiedzą", że coś jest niemożliwe. No - ale niektórzy już tak mają po prostu Wink Dodając do tego ciągotki do manipulacji jakie przejawia np. Juszka - i mamy niezły konglomerat cech, kreujący świadomość społeczną w mikroskali Wink

Strony

Skomentuj