Główny ekonomista Business Centre Club - prof. Stanisław Gomułka - chce, by nieszczepieni na COVID-19 nie dostawali umów o pracę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polska władza i wszelkiej maści eksperci, którzy niestety mają realny wpływ na decyzje polityczne zaczynają proponować rozwiązania, które mogą stać się ryzykiem egzystencjalnym dla milionów Polaków. Czas na bunt?

Dziennik „Rzeczpospolita” opublikował wywiad z prof. Stanisławem Gomułką - głównym ekonomistą Business Centre Club. Gomułka zaproponował rozwiązanie, które (gdyby zostało wprowadzone w życie) postawiłoby wszystkich dorosłych Polaków w sytuacji bez wyjścia.

 

Otóż według niego wszyscy pracodawcy powinni w ramach nowych umów o pracę wymagać zaświadczenia o zaszczepieniu na COVID-19! Zatem każdy, kto odmówi przyjęcia szczepionki może się liczyć z trwałym bezrobociem.

 

Wszystko z „troski” o zdrowie siły roboczej oraz usprawnienia działania biznesu po pandemii. Szanowni Czytelnicy, robi się coraz groźniej, bo te pomysły nie są odosobnione. Podobne działania są już wykonywane w Rosji i USA.

 

Jest to plan zduszenia jakiegokolwiek prawa wyboru w czystej postaci. Sięgnięcie po najbrutalniejszy mechanizm represji. Jeżeli oni chcą dosłownie zagłodzić tych, którzy po prostu trochę myślą i nie łykają wszystkiego jak tępe barany, to co tym myślącym pozostaje?

 

Źródło: https://www.rp.pl/Biznes/312219899-Przedsiebiorcy-musza-wlaczyc-sie--w-szczepienia--na-Covid-19.html

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika malina

 

 

 

 No i tego się właśnie obawiałam.  Będę mieć do wyboru: umrzeć z głodu po eksmisji z własnego mieszkania albo dać się zaszczepić obozową szczepionką dr Mengele która wywołuje Hiv. Niezły dylemat na święta.

Portret użytkownika malina

 

 

 

Czy sądzisz że żartuję ? Ja zdaję sobie sprawę z tego co się teraz dzieje. Może w takim razie doradzisz co robić byle rada była realna ? Niestety nie mam środków żeby uciekać do kraju gdzie nie ma przymusu szczepienia (Szwajcaria, inny kraj europejski albo gdzieś na koniec świata, może Japonia ?) Nie dam też rady zabić ich wszystkich ciupagą zresztą oni mają zupełnie inne metody.  Dla nich wystarczy blokada konta w banku i segregacja społeczna czyli obóz koncentracyjny w wersji 21 wieku.

Portret użytkownika drako_tr

@Malinko, zbyt wcześnie i za

@Malinko, zbyt wcześnie i za daleko wybiegłaś wyobraźnią w przyszłość...moja rada jest taka: - żyjmy dniem dzisiejszym i nie wybiegajmy myślami dalej, niż na tydzień do przodu...nikt teraz Ciebie nie eksmituje, ani nie zmusza do popełnienia szczepionkowego  samobójstwa.

Ja też kilka m-cy temu chciałem wiać, ale zdałem sobie sprawę, że nie ma dokąd, ani po co uciekać, bo, ta "oczyszczająca" akcja, dosięgnie najdalszych zakątków Świata...dobrze, że jesteś świadoma tego, co się dzieje, oznacza to, że jesteś wybranką...bo dosięgnął Cię "błysk świadomości".

Teraz nadchodzi najgorsze, ale nie dla nas, tylko dla tych, co pozostali w mrokach nieświadomości.

Zbierajmy żywność, wodę, unikajmy stresu, nie bójmy się...co ma być i tak będzie...czas na "oświecenie" minął.

Portret użytkownika Emerley

Nie przejmujcie się Gomułką.

Nie przejmujcie się Gomułką. Czytałem kilka jego prac dziesiątki lat temu; w czasach, gdy nie był jeszcze taki "rozgarnięty i mocny w gębie" i poziom jego wiedzy ekonomicznej określam jako żenadę. Typowy kumoter z układu kolesiowskiego.

Portret użytkownika Franz Lem

Niechaj Ci idioci z

Niechaj Ci idioci z przydomkiem prof. posłuchają siebie co oni pierdolą, a reszta społeczeństwa nie ma głosu płacimy podatki ze ci skurwiele byli w strefie budzetowej i jeszcze chcą nas wdeptac w ziemię i co pózniej jak już nie będzie podatników z czego wypłacą sobie pensyjki i 14-nastkii może duże premie ?

Strony

Skomentuj