Globaliści planowali zamach stanu w USA celem odsunięcia prezydenta Trumpa!

Kategorie: 

Źródło: internet

Właśnie wychodzą na jaw informacje przekazane przez byłego wicedyrektora FBI Andrewa McCabe. Wynika z nich że wierchuszka FBI, w głębokiej konspiracji, siedziała przez osiem dni planując odsunięcie prezydenta Trumpa od władzy. Chcieli do tego wykorzystać metodę "na psychuszkę", oskarżyć głowę państwa o niepoczytalność - chorobę psychiczną.

Wszyscy dobrze wiemy, że każdy kto choćby trochę nie zgadza się z planami zaprowadzenia "Nowego Porządku Światowego" uznawany jest z automatu za osobę "niezrównoważoną", a nawet  "niespełna rozumu" ! Gdy dotyczy to głowy jakiegoś państwa (eskimoski) rząd światowy ma nie lada problem, w tym przypadku chcieli wykorzystać dwudziestą piątą poprawkę do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, która mówi o sposobach przekazania władzy na wypadek śmierci lub innych niedyspozycji prezydenta, np. choroby psychicznej.

W tym kontekście należy przypomnieć podobny przypadek jaki miał nie tak dawno miejsce w Polsce. Dnia 17 grudnia w roku 2017 doszło do tajemniczego wyłączenia nadajników TVP, akcja odbyła się podczas orędzia Beaty Szydło. W tym samym czasie opozycja organizowała pucz, chcąc obalić władzę, która nie była na rękę globalnej frakcji "rdzennych ludów z obszarów arktycznych" ! 

Do dnia dzisiejszego nikt nie poniósł odpowiedzialności za próbę obalenia legalnie wybranego rządu i wyłączeniu nadajników. Jeśli chodzi o USA to oprócz próby przeprowadzenia „zamachu stanu” członkowie FBI (wynajęci przez plemię inuitów) mieli zastanawiać się nad sposobami przedłużenia śledztw mających wykazać stopień rosyjskiej ingerencji w  wybory z 2016 r. Sprawa jest sensacyjna, podobnie jak w Polsce, gdzie od roku 1989 jesteśmy pod ciągłym zarządem bliżej nierozpoznanego plemienia  "ludów eskimo-aleuckich" !

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Do tego kompletny bełkot o

Do tego kompletny bełkot o tym jakoby ktoś siedział 8 dni, ale autor nie wyjaśnił kto tam siedział i co trzymał ba nawet z treści wynika że oni się trzymali tam sami ... tylko po co? Równie dobrze czekali na przywóz zupy mlecznej.

Portret użytkownika inzynier magister

Powinniśmy odmawiać różaniez

Powinniśmy odmawiać różaniec oraz modlitwę do Miłosierdzia Jezusa za Orbana żeby go nie zamordowali ! "Węgierski rząd rozpoczął kampanię informacyjną na temat planów Brukseli mających na celu zachęcenie do imigracji. Jednym z jej elementów są plakaty na których znajdują się wizerunki przewodniczącego Komisji Europejskiej Jeana-Claude’a Junckera i miliardera George’a Sorosa, którzy zdaniem rządu Viktor Orbana chcą wspólnie narzucić Węgrom i innym krajom UE przymusowe „kwoty uchodźców”.Oprócz twarzy Junckera i Sorosa na antyimigracyjnym plakacie znajduje się również hasło mówiące, że Węgrzy mają prawo wiedzieć, co chce zrobić Bruksela. Władze ostrzegają ponadto, że propozycje UE to realizacja globalnego planu George’a Sorosa, które zagrażają bezpieczeństwu Węgier.„Chcą wprowadzić obowiązkowe kwoty uchodźców. Chcą osłabić prawo krajów członkowskich do ochrony granic. Chcą ułatwić imigrację” – głosi tekst na plakacie, który został zaprezentowany na profilu węgierskiego rządu na Facebooku.Działania Sorosa i eurokratów w sprawie imigracji są od dawna krytykowane przez rząd Viktora Orbana. Zdaniem węgierskich władz zarówno amerykański miliarder jak i Bruksela chcą zalać Europę falą imigrantów.Nie pierwszy raz George Soros trafił na plakaty przygotowane przez węgierskie władze. Od dłuższego czasu jest on bowiem ostro krytykowany przez przedstawicieli rządu Viktora Orbana. Ich zdaniem finansista odpowiada za „stymulowanie imigracji do Europy” i „chęć wpływania na sytuację w kraju za pośrednictwem organizacji pozarządowych”. W roku 2017 na ulicach Węgier pojawiły się plakaty z podobizną roześmianego Sorosa, opatrzone napisem Nie pozwólmy, by Soros śmiał się ostatni."

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Bardzom ciekaw

Totalne pomieszanie z

Totalne pomieszanie z poplątaniem.  Od Davos 2017 NASTĄPIŁA ZMIANA RÓL - USA pod wodza Trumpa robią wszystko, żeby wykoleić globalizm, ponieważ ten wzmacnia Chiny. A Chiny - właśnie z tego powodu - od Davos 2017 są liderem globalizmu - od razu  z marszu wskoczyli w buty USA. Najzabawniejsze, że rozmawiałem z kilkoma takimi miesiąc temu, którzy jeszcze nie załapali fundamentalnej zmiany fazy porządku orwellowskiego. Jak im pokazałem, że Chiny [i to z "sojuszniczą" Rosją - na twardo przyspawaną] są teraz żandarmami globalizmu....TO BYŁ WIDOK. Po prostu szczęki do podłogi i "zatkało kakao". Nie byli w stanie wykrztusic dwóch sensownych słów na krzyż. Tak to jest jak ograniczona ciemnota z wypranym mózgiem ślepo i bezmyślnie klepie serwowane im odgórnie kawałki do "kopiuj-wklej". Najgorsze, że takich sformatowanych "ludzi myślacych swobodnie i alternatywnie" są całe kopy w Polsce. Wytresowanych jak psy Pawłowa - jak tylko rzucic temat - od razu klepią wyuczone frazesy nowomowy. Poradziłem im, jak trochę doszli do siebie po szoku poznawczywm,  żeby zaczęli SAMODZIELNIE przeglądać RÓŻNE źródła - i porównywać i weryfikowac krzyżowo. A najlepsze, że na początku na wyścigi chcieli mnie uświadamiać w swoich "jedynie słusznych" mądrościach, jak też ten swiat "naprawdę" funkcjonuje i wygląda...kabaret...po prostu czysty kabaret 

Portret użytkownika Gerwazy cięty na zdrajców

Co niektórzy twierdzą, że

Co niektórzy twierdzą, że wymiana [ale bez przekazywania pałeczki - bo tego USA nie zrobią za nic] w ramach G2 nastapiła już w 2014 - tytułem wyższego PKB liczonego wg siły nabywczej. Ale to jeszcze nie to. Prawdziwa wymiana na głównym stołku nastapi, gdy Chiny obejmą prymat technologiczny. Najpierw w 2025 - w sferze cywilnej - do czego mobilizują się w ramach strategicznego programu "made in China 2025", a potem w 2035 - gdy planują przegonienie USA w technologiach wojskowych. Wyścig o prymat idzie w technologii materiałowej, nano i petatechnologii, w AI, w IoT, w dronizacji/autonomizacji/automatyzacji produkcji i usług, w kompeuterach kubitowych łaczonych w klastry superkomputerów łaczonych sieciocentrycznie do kontroli naprawde real-time - przez łączność natychmiastową na splątaniu kwantowym. Notabene - jak mówiłem tym kilku ciołkom, co to myśleli, że to ONI mają w głowie wszelkie tajemnice wszechświata...cóż...jakbym miał do czynienia z przedszkolakami, którzy podejrzeli zeszyt z rachunkiem różniczkowym, oj bardzo, ale to bardzo ich bolało, jak bardzo się ośmieszyli z tymi swoimi przestarzałymi mądrościami podwórkowymi...a tacy byli pewni siebie i pełni poczucia wyższości "besserwisserów" co to "jako jedni jedyni" znają wszelkie najpoufniejsze mechanizmy działania tego świata...niestety takich własnie sformatowanych przez obce agentury ciołków z wypranymi mózgami i zablokowanym samodzielnym myśleniem, umiejących tylko kopiować ślepo podaną im odgórnie propagandowa papkę i bełkot nowomowy w przybraniu "alternatywnym" i "wolnego myślenia" - jest na kopy...

Strony

Skomentuj