Globaliści nie odpuszczają z pandemią. WHO buduje globalny system do sprawdzania QR

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Jeśli ktoś myśli, że temat pandemii jest zakończony, bo wojna zmieniła wszystko, to bardzo się myli. Właśnie poinformowano, że Deutsche Telecom buduje dla WHO aplikację do globalnej weryfikacji paszportów covidowych.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) podpisała umowę ze spółką zależną Deutsche Telekom, T-Systems na zbudowanie oprogramowania do globalnej elektronicznej weryfikacji certyfikatów szczepień koronawirusowych, podała niemiecka firma telekomunikacyjna.

 

Poinformowano, że oparte na kodzie QR rozwiązanie programowe będzie wykorzystywane również do innych szczepień, takich jak polio czy żółta febra, poinformował T-Systems w oświadczeniu. Firma dodała, że WHO wesprze 194 państwa członkowskie w tworzeniu krajowej i regionalnej technologii weryfikacji szczepień.

 

 Szczegóły finansowe transakcji nie zostały ujawnione. 

Ocena: 

Średnio: 3.2 (11 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Q

Tak coś właśnie przeczuwałem

Tak coś właśnie przeczuwałem że jesteś nichilistą , ale mnie i wielu innym ludziom wcale do wojny ani śmierci w płomieniach nie spieszno. Zawsze możesz wybrać samozniszczenie - kończąc swoje cierpienie . A ja wolę zniszczyć wrogów niż siebie , bo to oni zasługują na zniszczenie a nie ludzie rozumni.

Źli ludzie byli są i będą - nie wiele możesz na to poradzić - ale masz całkowitą władzę nad sobą i to Ty decydujesz jakim uczuciom i emocjom ulegasz. Masz dwie opcje do wyboru : 1- pozwolić by inni Tobą "sterowali" czyli ulec naporowi zła , chamstwa i bezsensu. Lub 2- powiększać swój spokuj i stan zadowolenia skutecznie się od "brudu tego świata" izolując poprzez zwiększanie poziomu swojej asertywności czyli bycie obserwatorem a nie uczestnikiem tego czego nie chcesz doświadczać.

Śmierć (nawet samobujcza) to zwyciestwo tych podlców , a trwanie w niewzruszonym spokoju to TWOJE zwyciestwo. Masz wybór !

Portret użytkownika Set

Przydałoby się grzybobranie,

Przydałoby się grzybobranie, na wyzdrowienie z idiotyzmów. Najbardziej narażeni na choroby umysłowe jak się okazuje, są wykształciuchy i chełmy.

Wyobraźcie sobie wtedy, co by mówili w radiach, o ile by przetrwały. Zamiast mówić, jak się chronić przed promieniowaniem, kazaliby się dezynfekować.

Portret użytkownika Sakakuken

Każdy debil, bo obowiązku

Każdy debil, bo obowiązku takiego nie ma. Olewasz temat. U mnie na kwarantannie raz zajrzała policja, akurat byłem w domu. Powiedzieli mi że sanepid mnie szuka, zapytałem od kiedy policja podlega pod sanepid. Pies oczywiście teksty typu " ja jestem tylko debilem i bezmyślnie robię co mi pan rozkaże". Zapytał czy jestem w domu bo nie był pewny jak rozmawiał ze mną twarzą w twarz stojąc w progu. Zapytał jeszcze kto mieszka w domu, powiedziałem ( tu ja zachowałem się jak debil) że mama, a ten bio-robot zagonił swoim nowym przełożonym ( sanepid) i dostałem SMS z sanepidu o takiej treści 

"Dzien dobry. Policja ustalila ze zamieszkuje Pan z matka. Z uwagi, ze nie che Pan rozmiawiac informuje ze na wspoldomownika nakladam obowiazek odbywania kwarantanny od dnia dzisiejszego do 19.02.2022 wlacznie, natomiast Pan jest w izolacji do dnia 12.02.2022. Jesli chce Pan uzyskac wiecej informacji prosze o kontakt. Powiatowa Stacja Sanitaro-Epidemiologicza w Suwalkach." powiem tylko, że autor tej wiadomości z sanepidu uronił kilka łez.

Pierdole poliniaków i wszystkich, którzy świadomie i nieświadomie przyczyniają się do cofnięcia nas kulturowo do średniowiecza, a umysłowo do dinozaurów.

Dziwnie ten cały teatr się ogląda jeszcze z tą wojną. Żeby przewodniczący WEF nigdy nie ujrzał swojego dzieła. 

Pozdrawiam ludzi, którzy chcą ludźmi pozostać

Strony

Skomentuj