George Soros - znany spekulant i konstruktor nowego ładu społecznego - został człowiekiem roku "Financial Times"

Kategorie: 

Źródło: Internet

Rok 2018 jest czasem porażek i sukcesów George'a Sorosa. Niewątpliwie do porażek należy wydalenie jego organizacji z Węgier i Turcji, a jednym z sukcesów będzie tytuł człowieka roku, przyznany mu właśnie przez prestiżowy dziennik "Financial Times".

Jak wiadomo George Soros uważa się za "filantropa", który chce zmienić świat. Aby tego dokonać nie szczędzi miliardów dolarów, które przeznacza na rozmaite działania wywrotowe prowadzone przez sieć fundacji zwaną Open Society Foundations. Przez wiele lat przemożny wpływ Sorosa na różne dziedziny życia był wyśmiewany jako teoria spiskowa - teraz są to już fakty.

Zdaniem FT, Soros to człowiek, który na codzień znosi ataki z powodu swojego aktywizmu i lewicowej wizji świata. Skoro zatem słynny "filantrop', inspirator licznych rewolucji i wielkiego ruchu migracyjnego, otrzymuje nagrodę dla człowieka roku, warto prześledzić jego dokonania z ostatnich 12 miesięcy.

 

Rok 2018 zaczęliśmy skandalem z finansowaniem ruchów proaborcyjnych w Irlandii. Amnesty International Ireland była zagrożona kryminalnymi zarzutami, gdyby okazało się, że była nielegalnie finansowana przez George'a Sorosa. Widocznie aborcja jest w jego agendzie.

Następnie George Soros oświadczył, że portale społecznościowe są problemem w realizacji jego planu budowy nowoczesnego "otwartego" społeczeństwa. Było to rozumiane jako wezwanie do walki z tym co pojawia się w sieci, zwłaszcza teksty niekoncesjonowane przez władze.

 

Aby spacyfikować prawą część Internetu zamierza on wykorzystać podległe sobie organizacje, które już zapowiadają, że stosując trolling prawny będą bohatersko walczyć z wyimaginowanym rasizmem, ksenofobią, homofobią i innymi wymysłami nowoczesnej lewicy wprowadzanymi w celu usprawiedliwienia cenzury wypowiedzi. Wprowadzanie na siłę przez UE niechcianej dyrektywy ACTA 2 jest zapewne również związane z tym zakreślonym w styczniu planem ocenzurowania społeczeństwa.

Jak wiadomo oczkiem w głowie George'a Sorosa jest nielegalna masowa migracja. Jego organizacje były w tym roku oskarżane o to, że szmuglują migrantów z Afryki. Włochy opanowały kryzys z narastającą ich liczbą zabraniając organizacjom pozarządowym zawijać do swoich portów! Niewątpliwie na polu migracji sukcesem Sorosa było podpisaie ONZ-owskiego Paktu o Migracji. Tylko kilka krajów odmówiło jego podpisania, na szczeście jest wśród nich również Polska.

Z pewnością głównym zadaniem George'a Sorosa na 2018 rok było zatrzymanie Brexitu, zapowiedziane już w lutym. Długo wydawało się to mrzonką, ale już w sierpniu miliardy Sorosa zaczęły być widoczne i nagle okazało się, że straszeni przez wszystkie media Brytyjczycy zaczynają mieć wątpliwości czy rzeczywiście odchodzić z UE.

 

Sekwencja zdarzeń jaka rysowała się przed głosowaniem umowy Brexitowej w brytyjskim parlamencie, wskazywała na to, że do Brexitu może nie dojść, jednak ucieczka do przpdu pani premier Teresy May i odroczenie głosowania, spowodowały, że nie ma obecnie konkluzji tej historii i trudno w tej chwili powiedzieć czy Brexit się wydarzy czy nie, ale można chyba ten stan przypisywać działaniom Sorosa.Rok 2018 to też czas przegranych globalisty - miliardera. Najpierw kwietniowe wybory parlamentarne na Węgrzech wygrał Victor Orban, a potem zaczęły się piętrzyć kłopoty dla Sorosa i jego organizacji, które rozgościły się na Węgrzech.

 

Najpierw przygotowano grunt pod odpowiednie prawo, a potem powstała słynna już ustawa, którą nazwano Stop-Soros. Jej konsekwencją było usunięcie z Wegier organizacji finansowanych przez Sorosa, ze słynnym Uniwersytet Środkowoeuropejskim, który stanowił kuźnię kadr "filantropa". Tego typu problemy NGO-sy Sorosa miały nie tylko na Węgrzech, ale i w Turcji, gdzie organizacje te zostały nawet oskarżone o kontakty z terrorystami

 

George Soros twierdzi, że jego aktywność skupia się na promowaniu społeczeństwa otwartego, edukacji i praw człowieka, a wszelkie zarzuty pod jego adresem są całkowicie zmyślone. Istnieją jednak dowody, że w USA, jego Fundacja Otwartego Społeczeństwa finansowała ruch „Black Lives Matter”, która organizował brutalne zamieszki w amerykańskich miastach.

 

Natomiast w Europie, jego organizacje pozarządowe stale wspierają nielegalną imigrację i tropią wyimaginowanych faszystów i rasistów, czyli po prostu przeciwników takiej niekontrolowanej imigracji. Przypomnijmy, że również w Polsce mamy organizację pozarządową, bezpośrednio finansowaną przez George'a Sorosa – jest nią Fundacja im. Stefana Batorego.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Hose

Zwykły ludzki odpad, a nie

Zwykły ludzki odpad, a nie człowiek roku, a każdy na jego garnuszku, to degenerat, wróg rasy ludzkiej i stabilizacji na Ziemi. Gdyby nie miliardy, to bujał by się od śmietnika do śmietnika zbierając ogryzki i pety albo już dawno gryzł piach. Opiewają w tytuły i zaszczyty, honory i wyróżnienia, ale co z tego, skoro to kółko wzajemnej adoracji? Nasz już nieaktualny Kasztan też go honorował i co z tego? W oczach Boga zwykły szary kundelek z Indii, który odgrzebał porzuconego noworodka ze śmietnika i przyniósł pod drzwi szpitala ma większą wartość, niż milion takich Sorosów. Stanie przed Sędzią Sprawiedliwym i co będzie miał? Co będzie mógł powiedzieć? To co Rockefeler, czyli gęba szeroko rozwarta i karp, bo jego tytuły i zaszczyty są tyle warte, co srajtaśma, którą się dzisiaj podtarłem i spłukałem. Śmiech na sali, a nie człowiek roku, tyle w temacie.

Portret użytkownika lit

Pakiet kontrolny Financial

Pakiet kontrolny Financial Times, od 2018, posiada The Alpha Grid. Sprawdzając przez whois macierzystą strone firmy możemy jednynie się dowiedzieć NIC. Każde pole wyświetla ' Statutory Masking Enabled '. Pełna przejrzystość.

Mają cztery siedziby, ale tylko z jedną można się skontaktować telefonicznie.

O nas

Alpha Grid is a media company specialising in delivering multi-platform content to the intellectually curious, from senior decision-makers to ambitious millennials.  We’re about high-impact content, a global outlook, a journalistic mindset and creativity. We work globally across industry sectors to help companies engage their clients and grow their business. We do video, digital, social, publishing, events, strategy and research from our UK and North American hubs.

Wyglada na kompletną tube propagandową. Kombaj do robienia sieczki z mózgu.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Nasz kraj przez długie lata

Nasz kraj przez długie lata promował się jako miejsce taniej siły roboczej. Niestety droga energia, restrykcyjne przepisy środowiskowe i brak infrastruktury dla biznesu nie przyczyniły się do efektu kuli śniegowej i samorozwoju całych klastrów produkcyjno-usługowych. Mamy w kraju szereg przykładów sukcesu np. W branży outsourcingowej, czy meblarskiej i wielu innych, jednak generalnie wszędzie to właśnie niskie płace były argumentem za lokalizacją zakładów w Polsce. Po likwidacji własnego przemysłu na początku transformacji, to chyba była jedyna strategia, na jaką mogliśmy sobie pozwolić nie mając ani kapitału, ani technologii, ani surowców.  Jednakże, żeby przez prawie 30 lat transformacji nie być w stanie stworzyć i wdrożyć innej strategii rozwoju społeczno-gospodarczego, niż bezwzględna, nieludzka i upadlająca eksploatacja własnej substancji biologicznej – to jest po prostu zbrodnia, polityka zdrady narodowej i samolikwidacji Narodu przez nieudolne, sprzedajne i często po prostu głupie – w dominującej większości – elity.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Jak się traktuje własny Kraj

Jak się traktuje własny Kraj jak dzikie ogródki działkowe, to taki efekt jest. Rozprzedają na prawo i lewo nieswoją własność. Ale to wszystko przecież idzie zgodnie z planem Bermana " Jak doprowadzić Polskę do upadłości". Dopóki bedzie rządzić gównokracja, to nie ma co liczyć na inne efekty. Einstein taką frazę zapodał też. Z tym samym, po raz milionowy nieudanym  podejściem, nie ma co liczyć na inny efekt. Można się śmiać, ale ja widzę rozwiązanie syfu przez powrót do Monarchii Konstytucyjnej. Prawie cały zachód tak hula. Monarchowie dbają o swoje. Przelotna swołocz korytowa nie !

Strony

Skomentuj