Francuski minister wzywa do depopulacji białych, aby przyjąć więcej imigrantów w Europie!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Do dzisiaj mało kto wierzy w plany depopulacji białej rasy, ale to co jawiło się niedawno szaloną teorią spiskową teraz jest już głoszone oficjalnie. Zdaniem francuskiego polityka, Yves'a Cochet, biali powinni ograniczyć ilość dzieci, aby zrobić miejsce dla imigrantów, którzy wybierają się do Europy.

 

Były francuski minister ds. zagospodarowania terytorium i ochrony środowiska, Yves Cochet, w wywiadzie dla tygodnika L'Obs, stwierdził, że ograniczenie liczby urodzin w państwach rozwiniętych jest koniecznością, bo zużywają się zasoby środowiska naturalnego i niszczą planetę swoim stylem życia.

"Ograniczenie liczby urodzin pozwoliłoby lepiej przyjąć migrantów, którzy stukają do naszych drzwi" - Yves Cochet

Tym samym dowiedzieliśmy się oficjalnie jakie są plany światowej lewicy względem białych. Mamy wyginąć. Można już też zrozumieć dlaczego tak nachalnie promuje się bezdzietność poprzez obciążenia podatkowe i implementując w kulturze masowej jako wzór homoseksualistów i singli z wyboru. Tacy ludzie zwykle nie mają dzieci i jest ich w społeczeństwie niewiele, dlatego stwarza się złudzenie, że to jest większość, aby zachęcić jak najwięcej osób do porzucenia myśli o posiadaniu potomstwa.

Dopuszczalne jest ewentualnie adoptowanie dzieci z paskudnych heteroseksualnych rodzin przez homoseksualistów, bo to przynajmniej wyciągnie je ze strasznych konserwatywnych wzorców gdzie mama to kobieta a tato mężczyzna. W nowym wspaniałym świecie płeć będzie rzeczą drugorzędną.

Można powiedzieć, że maski opadły skoro już oficjalnie stwierdza się, że narody z państw rozwiniętych powinny przestać się rozmnażać i zostawić to tym, którzy "pukają do ich drzwi". Wtedy taki multikulturowy świat, z wymierającą białą rasą, według lewaków byłby szczęśliwszy.

 

Nie wiadomo jednak jak lewica ma zamiar poradzić sobie z tym, aby wyperswadować Islamistom zapraszanym na miejsce Europejczyków, ich  przywiązanie do religii, bo może się okazać, że zamienił stryjek siekierkę na kijek i po zniszczeniu Chrześcijaństwa będzie trzeba w Europie walczyć z Islamem, a z tym już tak łatwo nie pójdzie.

 

 


 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

dziś jedna pani powiedziała

dziś jedna pani powiedziała mi że jej firma dostała rachunek za prąd wyższy o 50 procent ! czyli towary i usługi zdrożeją drastycznie ! depopulacja przez zawyżanie kosztów życia, a podobno nie ma podwyżek prądu ?! Tylko modlitwa do Zbawiciela Chrystusa ma sens !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika opus

jeśli się nie podejmie

jeśli się nie podejmie żadnych działań, to można sie modlić do usranej śmierci .To jest podobnie  jak  w anegdocie z wygraną w totolotka,żeby Bóg dał Ci szansę wygrać to musisz podjąć działanie

Portret użytkownika baca

.... a brzmi ona tak:

.... a brzmi ona tak:

"jezu chryste, ojcze nasz i zdrowaś mario,

zapłać mi rachunek za prąd,

jak już pasożyty sie nakarmio.

jezu chryste, ojcze nasz i zdrowaś mario

daj mi chleba powszedniego i za bóg zapłać energii

bo proboszcz nie umie molestować po ciemku głodnych dzieci."

 

Portret użytkownika Stanlley

Magister - mądrze byś gadał

Magister - mądrze byś gadał gdyby nie ciągłe nawoływania do tych różańców. Tak w temacie - u nas łapówek dla USSmanów ciąg dalszy bo jak nazwać to że  Mateuszek Kłamczuszek za bezcen sprzedał fabrykę autobusów byłemu szefowi JP Morgan – wcześniej ten JP Morgan otrzymał od Mateuszka dofinansowanie… https://www.youtube.com/watch?v=v-bnbFOKhX8

A to tylko jeden z przykładów... Całe szczęście że pisiorki nie są tak biegłe w okradaniu jak platfusy... niestety szybko się uczą...

Portret użytkownika dąb-rozwadowski

płaciła za prąd zużyty w

płaciła za prąd zużyty w zeszłym roku więc albo 50% więcej zużyła albo skłamała albo ty kłamiesz, przez takie idiotyczne wrzutki/podejście pewne tematy nie są później poważnie traktowane. na stronie energii jest komunikat o ustawie który ja traktuję jak cacanki obiecanki. ale zawsze może się spełnić i my będziemy się cieszyć że płącimy mniej ale zbudżetu i tak pójdzie więcej do kogoś za magiczne CO2. w Stanach na terenach porównywalnych z naszym regionem -17st wiec zima tam trwa jak zawsze. łątwo sprawdzić. w Europie za to zima lekka i chyba tylko w UE powstał magiczny handel CO2. kto nas dymać zaczął ?

człowiek ma niby wolną wolę, ale niech tylko dupa zechce srać

Strony

Skomentuj