Francja unieważnia kody QR i wprowadza szczepionkowy zamordyzm

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Europejska kampania szczepień przeciw COVID przybrała niepokojący obrót. Szybko okazało się, że reklamowane jako koniec covidowego koszmaru dwie dawki stworzonych na kolanie szczepionek nie zakończą tego szaleństwa, a wręcz przeciwnie - wzmocnią je! Teraz znaleźliśmy się w takiej rzeczywistości, że szpryce covidowe będzie trzeba powtarzać co 9 miesięcy, a po tym czasie będzie się kończyć subskrybcja na pełnię praw obywatelskich i ich przedłużenie będzie wymagało kolejnego zastrzyku.

Poziom covidowego szaleństwa w Europie jest różny w zależności od kraju. Są niechlubne przypadki jak Austria gdzie trwa juz lockdown dla wszystkich i na 2022 r. zapowiedziano przymus szczepień.Są też przypadki utrzymywania jako takiej normalności, jak nadal u nas w Polsce. Jednak wygląda na to, że nadciąga europejska standaryzacja covidowego zamordyzmu.

Wzorem do naśladowania może się stać Francja, która postanowiła wyłączenie ważności paszportów covidowych wszystkim już po 7 miesiacach - do czego ma dojść od 15 stycznia, jeśli nieprzyjmie sie dawki przypominajacej. Od najbliższej soboty każdy powyżej 18 lat, który jest zaszczepiony przynajmniej 5 miesiecy temu, zdaniem władz powinien się ponownie zaszczepić.

Na dodatek Testy PCR i antygenowe będą teraz ważne tylko przez 24h licząc czas od momentu pobrania materiału. Oznacza to, że ktoś odmawiający szczepień, chcąc funkcjonować w społeczeństwie i pracować, będzie musiał testować się codziennie!

Na dodatek Komisja Europejska zaleciła, aby 27 krajów UE naciskało obywateli na podawanie im dawek przypominających przeciwko Covid nie później niż dziewięć miesięcy po pierwszym pełnym szczepieniu. Ma to warunkować ważność europejskiej przepustki zdrowotnej.

Oznacza to, że istnieje poważne ryzyko, że wkrótce wszyscy staniemy przed ryzykiem powstania równiez w Polsce przymusu regularnych szczepień co 9 miesięcy, których wykonanie ma warunkować prawa człowieka. Na tak diaboliczny pomysł nie wpadli nawet pierwsi naziści.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Max 1983

Od 20 lat czytam w prasie że

Od 20 lat czytam w prasie że wojna światowa wisi w powietrzu ,że ludzi chca depopulować ,że katastrofa naturalna jest tylko kwestią czasu.Więc już jestem na etapie obojętności wobec takich informacji ,bo pewnie prędzej się zestarzeje nim te "cuda"będą się dziać.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika drako_tr

Zostały jeszcze tylko 3 kroki

Zostały jeszcze tylko 3 kroki:

- krok pierwszy - wojna, Ruskie i Białoruskie są już gotowe, Ukry i Poliaczki też, czekamy na Ussmanów,

- krok drugi - nadejście tzw. "zbawiciela" który zażegna konflikt,

- krok trzeci - oficjalna manifestacja "czystego" zła, które wygenerowała sama ludzkość, bo "zło" samo w sobie nie istnieje, zło jest wynikiem braku dobra.

Chyba wszyscy widzimy, co się dzieje na Świecie, jak niewiele człowieczeństwa zostało w "ludziach", jak wdeptane z ziemię zostały wartości, które czyniły z nas ludzi.

 

Strony

Skomentuj