Fala 233 zachorowań na COVID-19. Czy światowe elity śmieją nam się w twarz?

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Światowe media i politycy stopniowo przygotowują nas mentalnie, na nadejście kolejnej "fali" wirusa SARS-COV-2. Kilku internautów, zwróciło jednak uwagę na pewną ciekawą zależność. Przekazy medialne z przełomu lipca i sierpnia, pochodzące z różnych krajów świata, wszystkie donoszą o 233 przypadkach zachorowania, na terenie ich państwa. Doniesienia zawierające te liczbę, pochodzą z wielu stanów USA, Angoli, Litwy, Chorwacji, Trynidadu i Tobago, Australii, Chin oraz Polski.

 

We wstępie nie wypada nie zaznaczyć, że omawiana korelacja, dotyczy zwłaszcza doniesień medialnych z przełomu lipca i sierpnia. Podczas sprawdzania, których państw dotyczy ten trend, można natrafić na podobne relacje z czerwca, maja, a nawet marca bieżącego roku, jednak rozstrzał pomiędzy nimi, jest na tyle duży, że łatwo byłoby je uznać za przypadek.

Początek tego osobliwego ciągu przypadków, można określić na okolice 23 lipca, kiedy to w sieci pojawiły się pierwsze doniesienia o 233 przypadkach z Litwy. 29 lipca, informacja o 233 zachorowaniach w kanadyjskiej prowincji Alberta, pojawiła się na stronie CBC, a identyczny wzrost został zgłoszony przez ministerstwo zdrowia Trynidadu i Tobago.

Na początku sierpnia, sytuacja stała się jeszcze ciekawsza, gdy 4 dnia miesiąca, doszło do 233 nowych zachorowań w Australii. W zaledwie kilka dni później, 7 sierpnia zgłoszono 233 nowych zachorowań w Chorwacji, a już 11 sierpnia identyczny wzrost odnotowano w chińskim mieście Nanjing.

Podobne relacje pochodzą z amerykańskiego stanu Texas, gdzie na przełomie 14-16 sierpnia, odnotowano kolejne 233 zachorowania, co ciekawe inna stacja donosiła że identyczna liczba zachorowań została również zgłoszona na Hawajach. To jeszcze nie koniec ponieważ identyczna wartość została odnotowana 18 sierpnia w Angoli.

Mamy tu nawet wątek polski, ponieważ zgodnie z oświadczeniem Ministerstwa Zdrowia na twitterze z 24 sierpnia:

Trudno oczekiwać, że dziwaczne związki liczbowe, pomiędzy zgłaszanymi niemal tydzień po tygodniu przypadkami zachorowań, zostaną jakkolwiek wyjaśnione przez władze któregoś z tych państw. Najpewniej zostanie to uznane za przypadek, a wszelkie osoby dostrzegające ten podejrzany ciąg zdarzeń, nazwie się "teoretykami spiskowymi". Nikt nie spodziewa się zresztą, że możni tego świata, przyznają się do prowadzenia inżynierii społecznej na niespotykaną skalę i otwartego wyśmiewania, nieświadomych niczego ludzi.

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

tu chodzi o liczbę "33" a

tu chodzi o liczbę "33" a dokładniej jest to oznaczenie roku 2033 kiedy ma objąć w watykanie władzę antychryst i zaprowadzić nowy porządek lucyfera ! to jest znane i to właśnie potajemnie sygnalizuje organizacja tajemnicy, to też jest symbolicznie pokazane w ich godle masońskich orgia ab chao z feniksem 33 !!! w tym filmie jest o tym

Najszybsza droga do nieba ! - sensacyjne ustalenia pastora Hogarda, ks. Natanek

https://youtu.be/0jIGyhXtxSM

to jesst pokaz władzy jaką mają nad rządami i mediami ! to jest pewne, bo są o tym już audycje, robili to często w przeszłości sprzed pandemi, chodziło o tajne akcje psychomaniulacyjne, które są oznaczane przez specjalne liczby...

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika marmirow

Dzisiaj ministerstwo śmierci

Dzisiaj ministerstwo śmierci chyba czytało ten artykuł i dodało 1 osobę

Mamy 234 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus z województw: małopolskiego (35), mazowieckiego (24), podkarpackiego (22), śląskiego (20), pomorskiego (18), podlaskiego (15), zachodniopomorskiego (13), dolnośląskiego (12), wielkopolskiego (12), łódzkiego (11),

Portret użytkownika Set

Tseba byc, sryć...

Tseba byc, sryć...

Programowanie statystyk, to wszystko. Chociaż taka liczba, pozornie pokazująca ilość przypadkow, może oznaczać kod działań dla wykonawców, które mają zostać wykonane na społeczeństwie, aby badać jego reakcje, w danym panstwie, sektorze.

 

Portret użytkownika Set

Trochę pojebałeś i jebiesz

Trochę pojebałeś i jebiesz przez to ludziom w głowach.

Wirus jest kontekstem, a czy prawdziwy czy nie, to już inna kwestia. W społeczeństwie przyjęło się, że chodzi o wirusa, jako kontekst, aby było wiadomo, o czym mówimy. Nie powiesz chyba ,,dzisiaj podali kod 233", czy ,,dzisiaj padła liczba 233".

Strony

Skomentuj