Europejscy Żydzi domagają się prawa posiadania broni aby chronić się przed terrorystami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Europejskie Stowarzyszenie Żydów wezwało Unię Europejską, aby zezwolono Żydom posiadać broń, na wypadek zamachów terrorystycznych takich jak ten, który miał miejsce niedawno w Paryżu. W wyniku ostatnich ataków zginęło kilkanaście osób, w tym 4 Żydów. W takim razie czy Europejczycy też powinni domagać się łatwiejszego dostępu do broni?

 

Oświadczenie to pojawiło się ze strony dyrektora generalnego Europejskiego Stowarzyszenia Żydów oraz Rabinicznego Centrum Europy, rabina Menachema Margolina. Domaga się on aby "natychmiast" wprowadzono odpowiednie prawo, które pozwoli Żydom nosić broń, co w efekcie sprawi, że będą czuli się bezpieczniej na tym kontynencie. Przypomniał również ostatnie zamachy we Francji, w których zamordowano 4 Żydów "z zimną krwią tylko dlatego, że byli Żydami".

 

Co więcej, stowarzyszenie domaga się od Unii Europejskiej aby Żydzi mogli przejść przez specjalne szkolenia, które pozwolą ochronić się przed atakiem terrorystów. Wezwano również aby zwrócono uwagę na stale rosnący antysemityzm, rasizm i nietolerancję. Wcześniej domagano się powołania specjalnego organu, który walczyłby z nienawiścią do Żydów.

 

Ostatnie zamachy spowodowały również, że zginęło wielu Francuzów. Więc czy Francuzi, jak również i mieszkańcy innych krajów, mają prawo ubiegać się o łatwy dostęp do broni i szkolenie, na wypadek zamachu terrorystycznego? Z pewnością tak, zwłaszcza, że w naszym własnym kraju może nam grozić niebezpieczeństwo.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika cyklista

Swobodny dostęp do broni od

Swobodny dostęp do broni od kilku miesięcy jest również w Rosji.
Jeżeli Żydzi nie czują sie w Europie bezpieczni, to zawsze mogą do swojej ojczyzny powrócić, nikt ich tu na siłę nie trzyma (a ja im się do biletów w jedną stronę dołożę, w trosce oczywiście o ich bezpieczeństwo !!)

Portret użytkownika Arcanum

Ale zaraz, coś się tutaj nie

Ale zaraz, coś się tutaj nie zgadza. Skoro we Francji są 3 giwery na 10 osób to dlaczego żaden nie wyciągnął jej podczas zamachu na Hebdo, tylko czmychali na wszystkie strony? Bo jeśli to jest arsenał militarny w magazynach to absolutnie nieużyteczny w nagłych sytuacjach.
Ale przyznaję, że w razie wojny to przejebane byśmy mieli, trzeba byłoby się w partyzantkę bawić i arsenały piwniczne od dziadków odkurzyć.

Portret użytkownika danielov

NIE NO az mi sie zagotowalo!

NIE NO az mi sie zagotowalo! nIE DOSC ZE UZBROJA ZYDKÓW TO JESZCZE ICH PRZESZKOLA....w zadnym wypadku nie powinny rzady europy zgodzic sie na te podstepná zydowska pulapke. albo wszyscy do broni albo nikt. Takie jest moje zdanie. Naród wybrany - jasna cholera w glowach im sie poprzewraclo.

Strony

Skomentuj