Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wielu zaszczepionych sanitarystów, dziwi się „foliarzom”, że wierzą w jakieś spiskowe teorie i utrudniają skuteczną, globalną walkę z COVID-19. Być może ostatnie raporty Meta (Facebooka), udowodnią wszystkim „inteligentom”, dlaczego „foliarze” nie ufają ekspertom od pandemii.

Właśnie wyszło na jaw, że ceniony szwajcarski biolog - dr Wilson Edwards - który dzielił się na Facebooku swoimi spostrzeżeniami na temat pandemii COVID-19, tak naprawdę nie istnieje.

To właśnie on informował opinię publiczną na temat początku ekspansji koronawirusa i zapewne wielu ludzi uwierzyło w jego wersję. 

Wilson Edwards okazał się być wirtualnym tworem chińskiej firmy Sichuan Silence Information Technology, która wspierała rządową kampanię dezinformacyjną.

Firma ta miała stworzyć około 500 fałszywych kont, 20 stron i 4 grupy na Facebooku oraz 86 kont na Instagramie.

Teraz pytanie? Ilu takich „ekspertów” jeszcze wywiera wpływ na wszystkich tych, którzy w mediach mówią o pandemii? Jak bardzo opinie tych deep fake'owych awatarów, mogą rzutować na decyzje polityczne?

Jeżeli jedno wiodące państwo, a więc Chiny, prowadzi tak zmasowaną akcję zakłamywania rzeczywistości, to jaką mamy gwarancję, że tego samego nie robią np. USA?

Przecież wyszło na jaw, że CNN podkręcało covidową histerię bez względu na stan faktyczny, żeby podwyższać swoją oglądalność. Jak więc mamy komukolwiek wierzyć bez cienia wątpliwości?

Ci wszyscy, którzy się zaszczepili i uważają, że to politycy i opłacani przez nich eksperci, mają 100% racji, a reszta bredzi, muszą zrozumieć, że wątpliwości antysystemowców nie biorą się z próżni. Antycovidowcy mogą być ofiarami manipulacji, ale w takim samym, jeśli nie większym stopniu, narażeni na nią są ci, którzy bezkrytycznie przyjmują oficjalną covidową narrację, która dotyczy także szczepionek.

Na tym więc polega istota sporu. Część ludzi wie, jak działa dezinformacja i bierze na to poprawkę, a część nie ma o tym pojęcia, bo uważa, że rządy zawsze chcą wyłącznie dobra obywateli.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika mordo schab ciało

a część nie ma o tym pojęcia,

a część nie ma o tym pojęcia, bo uważa, że rządy zawsze chcą wyłącznie dobra obywateli.

Ale wydaje mi się, że jest jeszcze jeden faktor w postaci chemii w jedzeniu i innych lekach, aby być bardziej spolegliwym.

Bo to aż się nie chce wierzyć, że są takimi i...gnorantami. I to nawet wykształceni, którzy rzekomo wg założeń systemu, mieli być mądrzy.

technicznie rzecz ujmując, w pewnym sensie abstrahując; w sumie nie, aczkolwiek mnoga była suma dłuższych wąsów u tamtego suma

Portret użytkownika Historyk

Dzisiaj odwiedził mnie mój

Dzisiaj odwiedził mnie mój szkolny kolega. CHirurg, więc powinien wiedzieć co jest grane .

Potrójnie zaszprycowany i ze szmatą na twarzy.Mocno się zdziwił gdy kazałem mu tą szmatę zdjąć oświadczając że z takimi nie rozmawiam.Ale w końcu ustąpiłem, bo w końcu znamy się kilkadziesiąt lat. Próbowałem mu dać na tacy naukowe dowody z medycznych podręczników . I co ? I nic .Robił wrażenie , że nie rozumie , co się do niego mówi.Jak robot. Dosłownie , miałem wrażenie, że rozmawiam z maszyną .

Portret użytkownika baca to zion cammo

ile razy mam to tlunaczyc ,ze

ile razy mam to tlunaczyc ,ze ludzie sa ciekawi co zrobi NWO i nie wyjda by walczyc bo sa przyzwyczajeni ze NWO im daje

a ty wyskakujesz z zatrutym jedzeniem bo tak najlatwiej wytlumaczyc ze CIEKAWOSC to pierwszy stopien do piekla.

Zobacz jak piszecie komenty piszecie tylko co zrobi NWO a nie co wy zrobicie.

A wymagasz od innych by cos zrobili ? Jak czekaja na antychrysta i zbawienie by rozliczyl Epsteinow Rotsszyldow i pozostalych ffaszystow .. Bo ludzie nauczyli sie z silnym nie zaczynac ( 2 wojna) oraz po co nadstawiac sie jak masz EU i USA.

No i najwazniejsze po co tracic swe dobra jak mozna byc spolegliwym i biernym w celu usuwania sie z linni ognia ...

Juz Nosko Zofia mistyczka powiedziala ze ludzie beda jak manekiny bo demony w srodku im nato nie pozwola.

Jak myslisz po co sa te szczepionki z komunia covidowa w srodku w postaci plodu ? Po co sa tatuaze i inne rzeczy ?

a ty wyskakujesz z zattutym jedzeniem ? no tak schab w niku to tylko o zarciu myslisz..

Portret użytkownika jony V

Niestety mylisz się należysz

Niestety mylisz się należysz do elity i różnisz się jak my od większości ludzi nieprzeciętnym intelektem. Szkoły nie uczą myślenia ale zapamiętywania i bycia posłusznym systemowi. Więc nawet gdy masz 10 doktoratów to i tak nie robi to z ciebie geniusza. Bo prawdziwy geniusz to taki który wie kiedy jest oszukiwany i gdy ktoś czyha na jego życie. Ten intelekt jest po to by przetrwać i tego nie da ci żadna szkoła. A jak widać szkoła może nawet ci odebrać życie bo teraz studentą każą się szczepić. A oni dla przyszłej pracy w korpo którą uzyskają po tych studiach już sprzedali swoje zdrowie,życie i duszę, to co mają najcenniejsze.

Portret użytkownika drako_tr

Predator800 - masz rację, te

Predator800 - masz rację, te ZnZ to masakra jakaś, przecież wszyscy wiedzą, że Szczepany po wyszczepieniu stały się nieśmiertelne...czytałem na "normalnych stronkach", że jeden po szprycy takich nadludzkich umiejętności dostał, że już nie tylko małe metalowe przedmioty przyciąga,  on potrafi całe samochody podnosić...no sam zobacz:

Fox Magneto - respect thread

Lol

 

Strony

Skomentuj