Eko-papież Franciszek straszy nowym potopem na skutek globalnego ocieplenia

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Słynny ekolog i zwolennik multikulturalizmu Jorge Bergoglio, znany pod pseudonimem "papież Franciszek" wypowiedział swoje zdanie na temat globalnego ocieplenia, które porównał do globalnego biblijnego potopu, w który na dodatek stwierdził, że nie wierzy! 

 

<--break->Tak dziwacznego papieża chyba jeszcze nie było w historii świata. Pełniący obowiązki papieża Argentyńczyk ostrzegł, że ludzkość stoi w obliczu drugiej wielkiej powodzi spowodowanej zmianami klimatycznymi, chyba że przywódcy będą działać w celu naprawienia korupcji i niesprawiedliwości.

84-latek powiedział, że w historii wielkiej powodzi w Biblii, Bóg użył swojego gniewu, aby ukarać niesprawiedliwość i "oczyścić" świat. Zaznaczył, że biblijny potop, choć może być mitem, obrazuje sytuację, w której Bóg kara ludzkość. Następnie dodał, że ludzkość stoi w obliczu kolejnego "wielkiego potopu, być może z powodu wzrostu temperatury i topnienia lodowców.

 

Zdaniem pana Bergoglio to gniew Pański wymierza sprawiedliwość i  ma na celu oczyszczenie Ziemi. Trudno jednak powiedzieć o jakiego boga mu chodzi, o tego Katolików czy o Pachamamę, czyli matkę ziemię, której figurki sprowadził do Watykanu w czasie Soboru Amazońskiego.

Zdaniem najwyższego hierarchy kościelnego globalna powódź jest możliwa w wyniku zmian klimatycznych i topnienia lodu. Rzeczywiście tak twierdzą zwolennicy sekty klimatystów, ale czy papieżowi wypada mówić takie rzeczy ? Chociaż z drugiej strony przecież na codzień wypowiada się tak jakby pracował w którejś z licznych fundacji George'a Sorosa.

 

Pan Bergoglio wezwał światowych przywódców do refleksji i zmiany działania, zanim będzie za późno. 

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Sio

No to bibliści będą mieli

No to bibliści będą mieli zajadkę jak pod wodę pójdzie Jerozolima, Rzym itd. Dobry Bóg podobno mówił, że już nigdy nie ukarze ludzi potopem. Kłamca czy sklerotyk? Zapomina o czym mówił?
Nie można ufać Bogu - czy biblii?
Odpowiem: to zakłamana księga jak każda inna. Bóg nigdy nikogo nie karał.
Świat taki poprostu jest. Ale widzę, że powoli ludzie mają dość i chcą stąd odejść i odpocząć w innym wymiarze

Portret użytkownika Michal20

Śmieszny jesteś, ale tak tu

Śmieszny jesteś, ale tak tu już jest z ateistami.

Wiesz dawniej kler straszył zaćmieniem słońca, dziś straszy dużą wodą. Czy to że jakiś papież tak mówi to oznacza że Bóg tak przemawia? Nie można łączyć kościoła katolickiego z Bogiem, bo kościół tylko udaje że ma coś wspólnego z Bogiem. Zamiast czutać biblię ograniczają się do fragmentów o listach Pawła Szawła który nawypisywał tyle bzdór że głowa mała. Niestety do katolików to nie dociera oni nadal klepią zdrowaśki na akord, nadal modlą się do figurek i obrazów. Najzabawniejsze jest to że przyłapani na tym kłamią w żywe oczy że tego nie robią xD

Przecież ten papież to nie jest sługa Boga tylko jego przeciwnik.

Bóg nigdy nie nikogo karał ? Widać że o biblii masz zerową wiedzę.

Portret użytkownika drako_tr

"Bóg nigdy nikogo nie karał".

"Bóg nigdy nikogo nie karał". 

Stwórca już raz spalił Sodomę i Gomorę, gdy zobaczył, jak jego dzieło się zeszmaciło, jak zobaczył, jak upodliło się pedalstwo i pedofilstwo.

Teraz mamy tego remake, całe lewactwo jest odpowiednikiem sodomitów, maksymalne wynaturzenie, upodlenie do granic pojmowania, zero warości, zero człowieczeństwa...liczy się tylko dymanie wszystkich i wszędzie, te ludzkie bezwartościowe wywłoki są gorsze od robactwa.

Ale mam dobre wieści, zapewniam Cię, że zostaną tak samo potraktowani, jak sodomici, bo są zbędnymi śmieciami poprodukcyjnymi...takimi spierdolinami genetycznymi....są zwykłymi odpadami, które należy szybko zutylizować, zanim swoją zgnilizną zarażą resztkę zdrowych ludzi.

 

Strony

Skomentuj