Dziwne zjawisko w Paryżu, Nowym Jorku i Los Angeles. W powietrzu wyczuwalny był intensywny zapach siarki

Kategorie: 

Źródło: Internet

Media społecznościowe zalała ostatnio fala informacji o tajemniczym zapachu siarki”, który wyczuło w powietrzu wielu mieszkańców Paryża, Nowego Jorku i Los Angeles. Nie wiadomo, co było powodem zjawiska.

Mieszkańcy wyżej wymienionych miast odczuwali zapach siarki lub zgniłego jajka. Wielu z nich skarżyło się, że zapachowi towarzyszyły m.in. intensywne bóle głowy.

Strażacy z Paryża potwierdzili otrzymanie wielu telefonów dotyczących tego dziwnego zjawiska, ale nie byli wstanie podać przyczyny i źródła zapachu.

- Wydaje się, że jest to związane ze złą pogodą. Podobne sygnały od mieszkańców otrzymywali przedstawiciele służb z innych departamentów – cytuje dziennik „Le Parisien”.

Służby uspokajają, iż „siarkowy” zapach można powiązać z ulewnym deszczem. Mogło także dojść do „niezgłoszonego incydentu przemysłowego”.

 

Ciekawe jest jednak to, że podobne zjawisko, choć o mniejszej intensywności, odnotowano także w Nowym Jorku i Los Angeles.

Ostatnie wydarzenia tworzą wiele analogii do zapowiedzi końca świata w Biblii. Dlatego część osób upatruje w zapachu siarki unoszącym się nad największymi miastami świata kolejnego dowodu potwierdzającego, że już wkrótce może nas czekać apokalipsa.

 

Ocena: 

Średnio: 1.7 (3 votes)

Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ