Dziwna teoria spiskowa: elity szczepione są solą fizjologiczną, a reszta dostaje szprycę, która wywoła raka

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

W oceanie covidowej propagandy, co jakiś czas napotkać można na małe wysepki krytycznego myślenia, które poddają w wątpliwość globalny eksperyment ze szczepionkami.

Kobieta podająca się za naczelną pielęgniarkę Uniwersyteckiego Centrum Medycznego w Lublanie, która miała zajmować się organizacją szczepień na COVID-19 i zrezygnowała, widząc, co jest przed ludźmi ukrywane, postanowiła podzielić się ze społeczeństwem swoją szokującą wiedzą na temat tych preparatów.

Mają się na nich znajdować specjalne kody. Każdy z nich ma oznaczać inny rodzaj szczepionki.

Część szczepionek, przeznaczona dla elit, które mają odgrywać teatrzyk i pokazywać, że też się zaszczepiły, zawiera zwykłą sól fizjologiczną, placebo, które nie wywoła żadnych niepożądanych skutków ubocznych u tych, którzy mają przeżyć, gdy reszta będzie chorowała i umierała.

Pozostałe dwa rodzaje szczepionek, zawierają składniki, które w ciągu dwóch lat mogą wywołać u ludzi raka tkanek miękkich.

Pielęgniarka stwierdziła, że była świadkiem szczepień wszystkich słoweńskich polityków najwyższego szczebla oraz innych przedstawicieli elity. Według niej każdy z nich otrzymał sól fizjologiczną.

Jeżeli ta kobieta ma rację, nie można mówić o przypadku.

Platformy tropiące fake newsy oczywiście „zbadały temat” i całkowicie podważyły wiarygodność tej kobiety. Tyle, że oficjalne „weryfikatory prawdy”, mogą działać na zlecenie BigPharmy i wcale nie jest powiedziane, że trzeba im wierzyć.

Pozostaje „tylko” weryfikacja tej informacji przez ludzi, którzy nie pracują na rzecz Klausa Schwaba. Jeśli ktoś jest w stanie ją potwierdzić oraz jeżeli proceder ma miejsce także w innych krajach, to mamy absolutną bombę, która może zmieść cały misterny plan wdrożenia Wielkiego Resetu.

Źródło:

https://m.facebook.com/watch/?v=190515176301913&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=sharing

 

Ocena: 

Średnio: 4.5 (13 votes)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ten Który Wie

Akurat, juz widzę jak to

Akurat, juz widzę jak to informacja coś podważa. Wychodzi niejaki Sutkowski i mówi "Lubliana, Lubliana....Nie znam takiej pielegniarki...." no i po aferze, Część zostaje na kanale, aby obejrzeć "Wiadomośći:, reszta przełącza na 'Taniec z Gwiazdami". Koniec tematu.

Strony

Skomentuj