Dziwna satanistyczna ceremonia otwarcia najdłuższego tunelu na świecie

Kategorie: 

Źródło: twitter

Otwarcie wybudowanego przez Szwajcarów tunelu pod Alpami, zwanego Tunelem Gottharda, wywołało nie lada konsternację. Wszystko za sprawą ekscentrycznej ceremonii z wykorzystaniem tancerzy z nagimi torsami i chodzących z satanistyczną wielką głową kozła.

 

Tunel Gottharda mierzy 57 kilometrów i kosztował 11 miliardów euro dzięki czemu stał się już oficjalnie najdroższym tego typu przedsięwzięciem w historii. Jego budowa trwała w sumie 17 lat. Nic dziwnego, że na otwarciu pojawiła się cała europejska elita z Angelą Merkel i Francois Hollande'm na czele. Jednak to co przygotowano w części oficjalnej było nieco szokujące.

To właśnie przed wszystkimi notablami została odegrana dziwaczna satanistyczna inscenizacja. Można było odnieść wrażenie, że tancerze wijący się w dziwnym transie nie są nadzy tylko dlatego, że to byłoby zbyt wiele, mimo to "artyści" pozwalają sobie na wiele. Otwarcie najdłuższego tunelu na świecie odbyło się po prostu pod dyktando satanistycznego rytuału z kilkukrotnie użytym motywem kozła, symbolizującego szatana. Było to tak jawnie satanistyczne, że chyba nazywanie tego "sztuką" jest nadużyciem.

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.3 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika eva11

a juz tam zginie.....

a juz tam zginie.....

jest wiele obcji co tam czy gdziekolwiek moze sie stac to Ty dokonujesz wyboru co chcesz aby sie stalo,

a te chore symbole nie sa symbolami diabla,a psychicznie chorych i znudzonych zyciem ludzi!

co za prostak bylby z tego diabla jakby takie badziewia swirom podsylal

glowa kozla szatanem,ale ktos biedne zwierzaki pokaral- cale zlo ludzkosci przypisal rogaczom

a onie niczemu nie winne,bo napewno nie temu co sie rodzi w chorych glowach ludzi!

wszystko co najpiekniejsze przypisuja zlu, 

slonce to zly symbol ,koziolki takie piekne i nawet jednorozec wspanialy chodz nie wiadomo czy istnial....

diabla szukaja ,a tu im na leb chemie sypie brat czy sasiad

siostra przepisuje zabojcza chemie aby raka zabic ,sasiad pryska pestycydami i nie dba czy dzieciaki maja maski

a ci diabla wszedzie widza,a ni racza zajzec w glab siebie i zmienic myslenie,aby nie sluchac zlych horoskopow,

 

o jedno sie tylko modle,zeby nie za braklo mi tego wspanialego daru jakim mnie Bog obdazyl 

a jakim jest wiara! 

zebym nie zwatpila bo czasem bym mogla rozszarpac tych pustych imbecyli chodz rowniez czasem chce wyc jak wilk zeby nie widziec co ci chorzy ludzie wyczyniaja,

a to co widze i to co sie dzieje nie jest czyms co pomaga w odkrywaniu wszystkiego na nowo

bo slepota jeszcze nie jest w tym wszystkim najgorsza, a widzenie!

czy ten jest mistrzem kto potrafi patrzec na to bez emocji?

czy ten kto zbliza sie do naprawy?

czy ktos cos z tego wszystkiego rozumie? nie pytam o moj koment..............

 

 

Portret użytkownika Zenek :)

A co w tych obchodach ku czci

A co w tych obchodach ku czci maryji zawsze nierządnicy pijanej krwią świętch czy jej abrahometawego synalka (to ten kozioł znany też jako PAN czy maschiach czy jezus) jest takiego ciekawego, może tylko to iż te 3 skarabeusze to satanistyczna 3 święta znana z mitologii jako MEDUZY..... czyli GŁOWY Z WĘŻAMI ZAMIAST WŁOSÓW..... jakich kult kler katolicki rozsiewa po świecie..... w ZASTĘPSTWIE Kultu Chrystusa.... z nadzieją na JEGO WYPARCIE kultem tych odjudaistycznych pokrak...

Ciekawsze za to jest to info

"W grudniu 2012 roku opublikowałem krótki post (http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2012/12/gotthard-szpiedzy-z-pieka.html)

Może jest to wskazówka , do czego tak naprawdę był potrzeby tunel św.Gotarda. Bo na pewno nie po to, aby skrócić o 1 godzinę czas podróży do Mediolanu ???

„Organizacje wywiadowcze z Unii Europejskiej przyjęły niedawno do eksploatacji największe w zachodniej Europie centrum nadzoru elektronicznego. Znajduje się ono na głębokości 800 metrów poniżej gór Gotthard , niedaleko miejscowości Sedrun. Budowa została przeprowadzona jednocześnie z budową tunelu kolejowego Gotthard, co pomogło utrzymać istnienie obiektu w tajemnicy. Co kryją wnętrzności Mount Saint Gotthard?

Obiekt jest ogromny. Znajduje się na czterech poziomach, składa się z pięciu bloków.Całkowita długość tuneli – ponad 50 km. Bloki są odizolowane od siebie, łączy je Underground Railroad. . Istnieje także zaopatrzenie w żywność, studnie artezyjskie, autonomiczny system zasilania.

Każdego dnia pracuje w nim około 3500 osób –
i to nie tylko oficerowie wywiadu z Unii Europejskiej.
Jest tam i sekcja obsługiwana przez rosyjskie służby specjalne (FSB ,CBS ,BSTM ,MIA).
Są tam pokoje USA i praca wywiadowcza NSA.
Rodzaj „szpiegowskiej międzynarodówki”.

Wydajne urządzenia analizują strumienie danych na podstawie słów kluczowych . Analitycy przez całą dobę tworzą oceny. Oczywiście, nikt tu nawet nie myśli o takich „drobiazgach” jak prawa obywateli do prywatności . Zastrzeżenia te odrzucono, ponieważ ośrodek w St Gotthard nie jest zaznaczony na żadnej mapie świata, w żadnym schemacie międzynarodowego systemu telekomunikacyjnego, w rzeczywistości działa poza przestrzenią prawną.

Utworzenie centrum jest modelem elektronicznego nadzoru na najwyższym poziomie sztuki wojennej i największą demonstracją cynizmu. Europejscy politycy z pianą na ustach popularyzują Internet, twierdząc, że jest „prawdziwym narzędziem demokracji”. Ale w rzeczywistości w tworzenie systemów nadzoru elektronicznego inwestowane są ogromne fundusze. Budowa obiektu w ramach pasma górskiego Gotthard kosztowała 9,8 miliardów franków szwajcarskich. Pieniądze przyznane zostały przez europejskie rządy w tajemnicy, bez publicznej dyskusji."

(http://nowaatlantyda.com/2016/06/04/rytual-w-tunelu-sw-gotarda/)

Portret użytkownika Światło

Może masz rację co do

Może masz rację co do tajemniczego Centrum, bardzo prawdopodobne, można się zgodzić,

ALE za bluźnierstwo wypowiedziane przeciw Maryji, będziesz UKARANY!!! Licz się z tym!!!

Bo ona jest tak prawdziwa jak świat, w którym żyjesz.

Portret użytkownika Arcanum

Sądzisz, że bożkowie mogą

Sądzisz, że bożkowie mogą poczuć się obrażeni w taki sam sposób jak ludzie kierujący się emocjami?

Tak naprawdę to twoja osobowość uwarunkowana religijnie czuje się obrażona i żąda ukarania osób posiadających odmienne, a nawet kontrowersyjne z Twojego punktu widzenia poglądy.

Portret użytkownika niktxnikt

Nie wiesz, że KK twierdzi, iż

Nie wiesz, że KK twierdzi, iż "Maryja została ciałem i duszą wzięta do Nieba"...

Zrobimy tak: Wy współcześni mędrcy co to kpicie sobie z wiary nas prostaczków, kpijcie sobie dalej a ja będę wołał Jej wstawiennictwa u Boga. Zobaczymy kto na czym lepiej wyjdzie. Tylko nie mówicie, że Was nie ostrzegano.

Strony

Skomentuj