Dziennikarka uprawiała seks ze swoim rozmówcą na antenie radia. Oto media nowej ery

Kategorie: 

Źródło: Internet

Do tej pory wydawało się, że dziennikarstwo zaangażowane to takie, które aktywnie uczestniczy w rozwiązywaniu realnych problemów. Teraz chyba pora nieco zmienić tę definicję…

Niejaka Louise Fischer jest dziennikarką duńskiego Radio 4. Postanowiła zrealizować materiał na temat klubów dla swingersów.

Co warte podkreślenia już na wstępie, celem reportażu nie miało być przybliżenie działania takich placówek i wykorzystanie do maksimum opowieści niecenzuralnych. Chodziło o wyjaśnienie słuchaczom problematyki covidowych obostrzeń, do których tego typu miejsca musiały się dostosować.

Pani Fisher jednak bardzo chciała wczuć się w klimat miejsca, które odwiedziła z dyktafonem i mikrofonem.

Wpadła więc na pomysł przeprowadzenia wywiadu z uczestnikiem zabaw dla swingersów, w trakcie kopulacji. Mało tego, osobą kopulującą, była sama dziennikarka.

Jak stwierdziła:

Dla mnie to bardzo naturalne. Częścią mojej pracy jest wgląd w świat, do którego nie każdy ma dostęp. Fajnie było, że w jakiś sposób stworzyłam zaufanie, będąc częścią ich świata.

Szkopuł w tym, że nagranie z jej jękami usłyszeli zarówno słuchacze radia, jak i użytkownicy mediów społecznościowych, które postanowiły opublikować kontrowersyjny reportaż.

Czy wkraczamy w erę dziennikarstwa, które ostatecznie zaciera granice etyki? Czy ktoś kiedyś dla reportażu o mafii, postanowi kogoś zabić, żeby wczuć się w rolę i zyskać zaufanie rozmówców?

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika drako_tr

Ano piękne słowa...szkoda

Ano piękne słowa...szkoda tylko, że tak niewielu ludzi je rozumie... wiesz, że to, o czym mówił Św. Jan, jest już na wyciągnięcie ręki??? jesteśmy o krok od wyrwania się z tej zapętlonej rzeczywistości, odtwarzanej od tysięcy lat...w kółko i w kółko... tylko po to, by dojść właśnie do tego momentu.

Pasożydnicze "byty" zdają sobie sprawę, że zostaną bez żywicieli i dlatego trwa wojna o naszą świadomość, jednak to właśnie ta świadomość jest gwarantem naszej duchowej ewolucji, ...to tylko dzięki niej będziemy mogli ujrzeć to, o czym mówił Św. Jan.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Robaczkowa

Niestety to co ten facet mówi

Niestety to co ten facet mówi to tylko połowa zła. W przypadku szczepionek: AstraZeneca i Jonson & Jonson trzeba mieć świadomość, że u osoby zaszczepionej już przez całe życie ta toksyna (białko kolcowe) będzie produkowana we własnych komórkach. Problemem jest brak ,,wyłacznika" tej produkcji.

Portret użytkownika drako_tr

"...u osoby zaszczepionej już

"...u osoby zaszczepionej już przez całe życie ta toksyna ... będzie produkowana" ...na nasze szczęście twórcy tych preparatów przewidzieli skutki i niewiele tego życia im pozostawili. Wiem, że bardzo brutalnie to zabrzmiało, ale no cóż, życie też jest brutalne.

Strony

Skomentuj