Dziennikarka CNN bezczelnie przesłuchiwała węgierskiego ministra Petera Szijjarto w sprawie demokracji

Kategorie: 

Źródło: internet

Podczas występu w programie stacji CNN, prowadzonej przez Christiane Amanpour, węgierski minister spraw zagranicznych musiał tłumaczyć się z licznych Fake Newsów, jakimi obsypywała go lewicowa dziennikarka tej rozgłośni. W pierwszej kolejności chodziło o rzekome zawieszenie działalności parlamentu Węgier. Lewicowe stacje, zgrupowane w jednym ręku, wyznające ideę zjednoczenia pod skrzydłami "rządu światowego", uznały Węgry, ale i inne słowiańskie rządy, za zagrożenie i zaatakowały Fake Newsami, zwłaszcza pana Orbana, "że zachowuje się jak dyktator". W rzeczywistości decyzja została podjęta przez sam parlament i uzyskała poparcie około 90% Węgrów. 

Parlament Węgier może również głosować za uchyleniem dekretu, kiedy tylko zechce. Nie jest to dyktatura, ale wynik demokratycznego głosowania społeczeństwa Węgier. Sama ustawa została uchwalona, ​​aby dać Orbanowi dodatkowe uprawnienia do radzenia sobie z kryzysem koronawirusa, podobnie jak w Polsce i kilku innych państwach.

Podczas wywiadu CNN Amanpour zapytał węgierskiego ministra Petera Szijjarto, dlaczego parlament jest zamknięty, ten odpowiedział „Ok, to dla nas nowa wiadomość”, wyjaśniając lewackiej dziennikarcy, że ma doczynienia z Fake Newsem, co ją oburzyło, musiała jednak to jakoś przełknąć. Amanpour jednak nie przestawała atakować węgierskiego ministra, wygadywała coś o naruszenie przez Węgry zasad praworządności, o co oskarża Orbana Niemka Ursula Von Der Leyen. W odniesieniu do niemieckiego raportu PE, minister odpowiedział „Czytam te raporty i muszę powiedzieć, że w tych raportach nigdy nie mówi się prawdy… biorąc pod uwagę fakt, że w Unii Europejskiej istnieją cztery kraje stosujące podobne rozwiązanie: Polska, Malta, Chorwacja i my” powiedzia Wgier.

Odpowiedzi węgierskiego ministra jeszcze bardziej dopiekły amerykańskiej redaktorce. Jej mina stawała się coraz bardziej zdenerwowana, zaczęła się momentami trząść. Zaczęła więc go straszyć sekretarzem stanu Mike Pompeo, że niby groził Węgrom, odnośnie braku demokracji, jakoby rząd ma niekontrolowaną i nieograniczoną możliwość wydawania dekretów, co oczywiście nie jest prawdą.

Trzęsąca się dziennikarka CNN wreszcie wydusiła z siebie o co jej tak na prawdę chodzi, gdzieś w połowie audycji usłyszeliśmy, że Węgry nie są dobre dla osób transgenderowych, czyli tych które nie mogą samodzielnie podjąć decyzji czy są mężczyzną, kobietą, lub obojnakiem, cierpią na ostre zaburzenie osobowości ! W wywiadzie widać niebywałą bezczelność zwykłej dziennikarki lewicowej stacji, która względem demokratycznie wybranego polityka zachowuje się jak by była oficerem przesłuchującym podejrzanego, a okazuje się, że sama stosuje technikę Fake Newsów !

Węgry są często atakowane przez globalistyczne media NWO, ponieważ pozostają niezachwiane wobec inwazji migrantów, a to jest w poprzek działań nieformalnego rządu globalnego, chcącego alchemicznie łączyć ze sobą różne kultury, hodując w ten sposób "nowego człowieka" - niewolnika. Orban, nie dość że zagożały chrześcijanin, to również najbardziej niezależny polityk, dbający o swój naród, o obywateli Węgier, o chrześcijańską kulturę swojej ojczyzny, co jest problemem dla niemieckiej ateistycznej unii, dążącej do podbicia innych i uzależnienia wszystkich od ich potęgi, co ma doprowadzić do powstania niemieckiego antychrześcijańskiego superpańśtwa multi kulti, nazywanego dla niepoznaki "Unią Europejską".

Szíjjártó - Amanpour (CNN) full interview with Hungarian subtitles

https://www.youtube.com/watch?v=DuCx7ZyUnfY&feature=emb_logo

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Morawiecki szybko powinien

Morawiecki szybko powinien odmrażać gospodarkę bo inaczej będzie musiał szukać pracy u goldmana i saksa ! Przeraża mnie stosowanie tego samego nazewnictwa w Polsce co w innych pańśtwach ! Jakby ktoś spoza granic narzucał narrację ! Iluminacki rząd światowy musi mieć ogromny wpływ na rząd Morawieckiego !

JEŚLI TAK WŁAŚNIE BĘDZIE WYGLĄDAĆ „NOWA NORMALNOŚĆ”, to BĘDZIE OKROPNE. Niestety „nowa normalnođ” prawdopodobnie będzie wyglądać zupełnie inaczej niż „stara normalna”, a wielu ludziom wcale się to nie spodoba, bo to jest pryzywzcyajanie ludyi do cyipowania i obowiyku cigej inwigilacji !

Czy pozwolimy, aby strach przed COVID-19 fundamentalnie zmienił zachowania społeczne na wiele lat? 

Trudno wyobrazić sobie świat, w którym wszyscy boimy się uścisnąć sobie dłoń i gdzie zbliżenie się do kogoś, by rzeczywiście porozmawiać, jest uważane za „poważne ryzyko”.Tak, ten wirus rozprzestrzenia się niezwykle łatwo, ale w końcu ta pandemia zniknie i mam nadzieję, że wiele środków, które zostały wprowadzone w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19, również znikną. Jeśli jestem w trybie poważnych zakupów, chcę mieć możliwość przejścia w górę lub w dół po konkretnej alejce tak bardzo, jak mi się podoba. Jeśli pewnego dnia zostanę wyrzucony ze sklepu za „pójście wbrew strzakom”, będę naprawdę zdenerwowany. I naprawdę, naprawdę nie chcę sprawdzać mojej temperatury, kiedy idę jeść w restauracji, ale najwyraźniej zaczyna się to zdarzać w  całym kraju ...

https://www.infowars.com/if-this-is-what-the-new-normal-is-going-to-look-like-it-is-going-to-be-horrible/

Polska musi rozpocząć marsze różańcowe bo boją się ich organizacje szatana ordo ab chao ! Oni sąprzerażeni jak Polacy idą sięmodlić od granic do granic z obrazami Maryi i Chrystusa ! Diabelska organizacja iluminatów nie może znieść modlitw do Jezusa Miosiernego bo oni są nadzorowani przez diabła i jego pomocników więc nienawidząchrześcijan  !!! 

„Dziś stoczyłam walkę z duchami ciemności o jedną duszę. Jak strasznie szatan nienawidzi miłosierdzia Bożego, widzę, jak się sprzeciwia całemu temu dziełu…”

św. Siostra Faustyna, Dzienniczek, 812.

Proposed Nanotech Vaccines Will Implant Digital Chip Marked with '666'

https://banned.video/watch?id=5e9f7bd7e56c72004a7a5df2

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ftaq

to te stare pudło jeszcze

to te stare pudło jeszcze zyje ? pamietam jak ją zobaczyłem pierwszy raz podczas wojny w zatoce perskiej 1991, stara szmata dupowłaz i ściemniacz na usługacg usraela! że też ktoś chce jeszcze z czymś takim rozmawiać, nadaje się do czyszczenia kibli tą niewyparzona mordą!

Skomentuj