Dzieci mogą być 50 razy bardziej narażone na śmierć po podaniu im szczepionki przeciw COVID-19

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Trwa globalna akcja wyszczepiania ludzi, w której początkowo miały nie brać udziału dzieci i kobiety w ciąży. Uznano jednak, że program depopulacji powinien sięgać głębiej. I według stwierdzeń byłego dyrektora Pfizera, dzieci mogą po szczepionkach na COVID-19 umierać o wiele szybciej niż w wyniku samego zakażenia koronawirusem.

Dr Mike Yeadon ostrzega, że dzieci są 50 razy bardziej narażone na śmierć po podaniu im szczepionki na COVID-19 niż z powodu samego wirusa SARS-CoV-2.

Tymczasem Pfizer testuje swoją szczepionkę nawet na dzieciach, które skończyły dopiero 6 miesięcy.

Sprawa nr 1:

Dzieci nie mają prawa wyboru, ponieważ do 18 roku życia wszystkie decyzje podejmują za nie rodzice. Zatem jeśli rodzic sam przyjmie szczepionkę, to tym bardziej zrobi to dziecko.

Sprawa nr 2:

Dzieci jest na świecie ponad 2,2 miliarda. Jeśli większości zostanie podana szczepionka, a nie mają prawa buntu, bo to rodzice decydują, to łatwo sobie wyobrazić, ile może być zgonów u młodych ludzi, jeśli dr Yeadon ma rację i faktycznie ryzyko śmierci jest u nich 50 razy większe po podaniu szczepionki na COVID-19.

Ostatnio wyszło też na jaw, że wiele kobiet w ciąży poroniło po przyjęciu szczepionki.

Dlatego tak ważne jest, aby dorośli przestali bezkrytycznie łykać pandemiczną propagandę. Jeśli bowiem bez cienia wątpliwości ufają politykom i opłacanym ekspertom, to prawdopodobnie ryzykują życiem swoich dzieci, które nie mają póki co prawa głosu.

Ocena: 

Średnio: 3.2 (21 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Czy ZNOWU trzeba przypomieć w

Czy ZNOWU trzeba przypomieć w jakiej rzeczywistości żyjemy ? Praca, praca i jeszcze raz harówa, żeby już nie myśleć wcale ze zmęcznia ? Przytoczyć ze zdzisia tera  SUPER tematy z wupeta a łonata ? Tylko, po co robic ? Już któryś raz z kolei ? Mądrej głowie raz po słowie ...podobno i wie głowa kiedy szukać inego schronienia.

Portret użytkownika Set

Trochę kiepsko jak na test

Trochę kiepsko jak na test inteligencji, gdzie podaje się to takim małym. Nawet gdyby wprowadzili przymus wśród dorosłych, to również można podjąć sprzeciw i powalczyć o wolność wyboru. Ale tutaj to chyba cios poniżej pasa.

Portret użytkownika Emir

Dwa pierwsze wpisy (777 i

Dwa pierwsze wpisy (777 i inzyniera) są tak identyczne w stylu i liternictwie, że nie ulega watpliwości, że to jeden dzban pod dwoma nickami. Ukrywa się jak pies w budzie Smile

A co do szczepień: jak wiecie Gardasil to szczepionka na HPV podawana dziewczynkom. Niedawno wyszło na jaw (CDC, za portalem childrenshealthdefense.org), że w ciągu ostatnich kilkunastu lat płodność wśrod wyszczepionych dziewczynek w USA spadła o ok 50%. 

No więc sprawa jest szersza i nie dotyczy tylko Pfizera. Być może efektem sars2 (uszkodzenia gonad po infekcji) będzie sie usiłowało przykryć informacje o rzeczywistym działaniu Gardasilu. To może być klucz do obecnej 'pandemii".

 

Strony

Skomentuj